Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник лампочка до чого сниться?

Сонник лампочка до чого сниться?

Лампочка тлумачення сонника

Роздумуєте над тим, до чого сниться зануритися в повну темряву через згорілої лампочки. За думки сонника в підсвідомості ви відчуваєте тривогу і турбуєтеся про своє майбутнє. Сонник вважає, що насправді вас чекають і успіхи, і проблеми. Про що будуть свідчити деталі побаченого.

Джерело світла

Лампочка уві сні символізує образ людини і його здатність контролювати ситуацію. У відповідність з тлумаченням по соннику Фрейда, лампочка — це чоловіче єство, а її сяйво уві сні ототожнюється з сексуальною активністю. Робоча лампочка підтверджує здоров’я і стриманість у зв’язках сплячого, а безліч яскраво палаючих лампочок — активну і безладне життя.

Сонник Для Стерви стверджує, що лампочка несе з собою в дійсність успіх. Крім того, даний предмет уві сні може передвіщати тому, хто спить осяяння в дійсності. Вас можуть відвідати геніальні ідеї або ви нарешті зможете знайти рішення своїх проблем.

До чого сниться запалювати лампочку у сні? На думку сонника наяву ви зможете реабілітувати власний бізнес і навіть отримати непоганий дохід.

Приснилися світильники різних типів? Пам’ятайте, що настінний світильник з двома плафонами віщує любов і взаєморозуміння в особистому житті, а велика люстра натякає на якесь торжество, що вам належить відвідати в найближчому майбутньому.

Побачили уві сні керосинку, що горить рівним полум’ям? Наяву вас чекає фінансова стабільність і успіх у справах. Якщо її полум’я було слабким, то насправді ви зможете знайти першопричину всіх невдач на службі і зрозуміти, хто ж вам ставить палиці в колеса.

Якщо лампочка погасла

До чого може снитися, як лампочка перегоріла? На думку сонника при виборі тлумачення слід більше уваги приділяти деталям. Медея вважає, що якщо уві сні вам довелося викручувати перегорілу лампочку, то насправді ви безцеремонно влазите в чуже життя. Вам краще позбутися від почуття заздрості.

Фрейд вважає, що розбита лампочка приносить хвороби в статеву сферу, Сучасний сонник, — злидні та бідність в реальність сплячого. Повний сонникполагает, що даний епізод закликає до перегляду своїх життєвих цінностей.

Якщо уві сні вам довелося викручувати перегорілу лампочку, то сонник обіцяє вам нове знайомство і зустріч з впливовим, але холодним людиною. А у випадку, якщо на місці згорілої лампочки ви вкручуєте нову, то насправді вам не уникнути невдач в інтимній сфері.

Розбита колба

До чого сниться розбита лампочка. Найчастіше такий сон передвіщає смерть близьких або рідних. Розбита гірлянда уві сні може сигналізувати про можливі проблеми в інтимній сфері і провіщати імпотенцію для сплячого.

Довелося впустити колбу? Очікуйте тривожних звісток. Побачили, як вона від падіння розбилася у сні? На вашому шляху встане безліч дрібних перешкод. А якщо колба лопнула уві сні, означає, що в реальному житті вам доведеться відмовитися від досить вигідної посади.

У разі якщо лампочка вибухла й поранила вас, то вам слід дотримуватися обережності в житті. Приміром, Медея вважає, що так ви зможете уникнути неприємностей. Якщо лампочка вибухнула, і ви злякалися, то наяву ви загрузнете в проблемах. Але якщо страху не було, то в житті зможете з усім впоратися.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: