Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

До чого жінці сниться лев?

До чого жінці сниться лев?

Всім нам сняться найрізноманітніші сни. Іноді вони бувають такими яскравими і реалістичними, що ні за що не повіриш, що такий сон приснився просто так. І справді, будь-який сон — це відображення напруженої роботи нашої підсвідомості. Правильно витлумачивши його, ми можемо отримати для себе відповіді на такі питання, які не могли сформулювати свідомо.

Це могло вносити дискомфорт в наше життя, так що часто правильне тлумачення влучив у нас сну несподівано приносить душевний спокій. Наприклад, до чого сниться лев жінці? Несподіване запитання? Тим сильніше хочеться отримати на нього відповідь.

Короткий зміст:

Що кажуть нам сонники?

Різні сонники тлумачать це бачення по-різному.

Російський народний сонник

Коротко повідомляє, що лев — символ влади, гордості і величі. Відповідно, Сновидіння очікують якісь видатні успіхи в діловій сфері.

Мусульманський сонник

Каже, що перемогти лева — це Символ подолання чогось в реальному житті. Слід очікувати дозволу заплутаних ситуацій і вирішення великих проблем.

Сонник Італії

Радить, побачивши уві сні лева, Пошукати в своєму житті якісь могутні сили, вплив яких вам належить обійти. Тут не варто йти напролом, а потрібно діяти відповідно до прислів’я: «розумний в гору не піде, розумний гору обійде».

Сонник по міс Хассе

Каже, що ласки з левом Віщують виникнення нової прихильності, а рику тварина — віщує небезпеку. Якщо величезний лев терзає сновидіння, то йому загрожує втрата майна. Однак якщо вдасться вбити лева, то життя придбає особливу міць і значення. Маленькі ж левенята обіцяють самообман.

Сонник Міллера

Обіцяє бій з якимись могутніми силами. Якщо лева вдасться перемогти — значить, перемога можлива в будь-якій справі. Якщо ж переможе лев — слід побоюватися підступу недоброзичливців.

Ісламський сонник

Відповідно до цього джерела лев уві сні вказує на того, хто має великі повноваження і користується ними не на благо інших. Осідлати лева уві сні — означає, що ви впораєтеся з усіма труднощами і проблемами.

Англійська сонник

Тлумачить сон з левом як провісник вдалого шлюбу. Жінка, яка побачила його, вдало вийде заміж, а чоловікові попадеться ідеальна дружина, що володіє всіма необхідними йому якостями.

Асирійський сонник

Вважає, що просто побачити уві сні лева нічого особливого не означає. Але якщо людина перетвориться на лева, То його чекають різноманітні втрати і приниження.

Всього систем тлумачень снів налічується близько сотні, і, звичайно, немислимо проаналізувати їх все. Але загальну тенденцію вивести неважко — лев символізує щось могутнє, а при деяких умовах навіть і небезпечне. Але в цілому сон з левом — це хороший знак, який обіцяє або безумовну удачу, або звертає вашу увагу на якісь умови, які необхідно виконати, щоб досягти задуманого.

Тлумачення цього сну дещо відрізняється в залежності від статі сновидіння і кольору прівідевшіеся тварини. Про це піде мова нижче.

Нападаючий хижак

В цілому лев уві сні — знак швидше позитивний. Однак якщо він нападає, а ви тікаєте, полюс тлумачення сну буде змінюватися. Такий сон все одно не означає катастрофи в реальному житті, але недвозначно Закликає до обережності. Тікати від цього хижака уві сні означає — уникати якихось проблем.

Лев, який нападає символізує якісь серйозні проблеми, які, проте, цілком можна вирішити. Можливо ці проблеми вже існують, але ви вперто не бажаєте їх помічати. Тоді сон якраз і звертає вашу увагу на те, що уникати труднощів — це не завжди продуктивний шлях. Іноді слід зупинитися, повернутися до проблеми обличчям і, грунтовно сконцентрувавши всі сили, розв’язати цю проблему раз і назавжди.

Якого кольору тварина?

Це важливе питання з точки зору тлумачення сновидінь. Лев природного, рудого кольору — менш яскравий символ, ніж лев незвичайних квітів.

Що означає, якщо лев увійшов в будинок?

Якщо ви побачили лева у власному будинку, то Тлумачення сну залежить від настрою тварини.

Якщо воно не виявляє ніякої агресії — значить, вас незабаром чекають воістину тріумфальні успіхи в справах сімейних. Самотній дівчині лев в будинку віщує швидке заміжжя. Заміжні жінки зможуть налагодити відносини з чоловіком, а якщо у відносинах і так все прекрасно, то тріумф чекає вашу сім’ю в цілому.

Великий кар’єрний успіх одного з подружжя або відразу обох, несподіване багатство, надходження дитини до престижного університету — всі ці удачі може передвіщати сон, в якому лев заходить в ваш будинок.

Побачивши уві сні тварина будинку, майте на увазі, що таким чином доля попереджає вас про своє швидке подарунок. Якщо це потрібно, займіться генеральним прибиранням, можливо, знадобиться навіть зробити невеликий ремонт. Якщо ви як раз готуєтеся до новосілля, можете бути впевнені — вибір був зроблений вдало.

У будь-якому випадку після такого сну ваша задача — підготувати ваш будинок до гідної зустрічі з довгоочікуваною удачею.

В якому б місці ви не зустрілися з левом уві сні, якщо він добрий — Це напевно хороша прикмета, що обіцяє різні успіхи і удачі.

Годувати лева уві сні — Означає, успіх дістається вам не просто так, а в нагороду за ваші численні зусилля.

Гладити лева — майже те ж саме, що приручати долю. Ви працюєте, намагаєтеся, і ваші зусилля не залишаються без уваги вищих сил. На подальшому життєвому шляху вас чекаю чудові нагороди, можливо, навіть такі, про яких ви і мріяти не сміли.

Сон приснився чоловіку

Якщо говорити про чоловічих снах, то для них тлумачення бачення з левом буде лежати в площині кар’єрних досягнень, удачі в ділових переговорах, високого заробітку, спортивних перемог і так далі.

Зрідка лев для чоловіка може символізувати любовні відносини, проте, як правило, це відбувається в тому випадку, коли він відчуває якусь сильну пристрасть, яку ніяк не може задовольнити: до приклад, у нього є могутній суперник.

Тоді, Перемігши або приручивши лева в своєму сні, герой може бути впевнений — наяву теж буде здобута перемога. Якщо ж лев завдає йому якісь каліцтва або хоча б зазіхає на це — потрібно насторожитися і бути вкрай обережним. Подальша перемога все одно можлива, але вона вимагає не в приклад більше зусиль і часу. Це відноситься і до любовних відносин, і для бізнесових операцій.

Отже, сон, в якому ви бачите лева — Це хороший сон, який свідчить про те, що в своєму житті ви вибрали вірний шлях, і ваш правильний вибір неодмінно буде винагороджений.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: