Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник людина тоне до чого сниться?

Сонник людина тоне до чого сниться?

Людина тоне тлумачення сонника

В ночі мучило бачення про те, що хтось тоне, кличе на допомогу? Такий сон часто передує ситуації, коли насправді вас попросять про допомогу. Пов’язано це буде з пошуком вакансії для друга або близької людини, який втратив роботу. Але, згідно сонникам, це далеко не єдине тлумачення щодо того, до чого сниться, що людина тоне.

Не чіпляйтеся за минуле

Уві сні страшно від того, що йдете до дна? Не бійтеся, таке бачення, навпаки, добра порада — відпустіть минуле, і перед вами відкриються більш ніж привабливі перспективи, трактує сонник. Якщо ви в нічний фантазії виявилися на риболовлі й почепили на гачок потопельника, то знайте, дуже скоро з’явиться можливість зайняти чуже місце. А от скористатися цією підказкою чи ні — вирішувати вам.

Приснився потонув чоловік? Видовище не з приємних, але в дійсності це обіцяє зустріч з давнім знайомим. Ваші старання, зусилля будуть оцінені гідно— ось до чого приснилося, що рятуєте людину, що тоне.

У чоловічому сні порятунок жінки означає, що сновидець мріє про більш тісних взаєминах з пригрезившейся особливою. А сновидіння дами про порятунок джентльмена — явна ознака, що спляча подумує про те, щоб завести дитину від цього представника сильної статі.

Пророкування Міллера

На думку Густава Міллера врятувати уві сні людини — відмінний знак, підказуючий, що ви скоро знайдете щастя, досягнете бажаного. Але це вдасться лише за однієї умови: потрібно надати допомогу, підтримку нужденному. І це добра справа окупиться сторицею, так обіцяє сонник.

Правда, нічне бачення дівиці, яка спостерігає за тим, що на воді безпорадно борсається її коханий, інтерпретується не так позитивно. Навпаки, по соннику це віщує охолодження почуттів коханого, проблеми у взаєминах молодих людей.

Рідні в біді

Непередбачені складності навіть при ретельному плануванні справ— ось до чого сниться, що тоне хтось з рідних. Якщо під воду йде дитина (син, дочка), втілити задумане вдасться лише за умови, що сплячий вирішиться пожертвувати своїм особистим благополуччям.

Погано, коли побачений родич не зумів вибратися на берег і загинув. Цей сюжет передбачає, що наяву близький потрапить у вкрай неприємну ситуацію або серйозно захворіє.

Найближчі

Нічний кошмар про те, що тоне найрідніша людина — підказка,що в реальності це обличчя перебуває під впливом якоїсь особи. Причому, швидше за все, під негативним.

У ролі потопаючого уві сні виявився кращий друг? Врахуйте, товариш теж може стати жертвою хитрих і підступних персон, які втягнутий його недобре справу або в секту, натякає сонник.

Приснилося, що лихо на воді терпить чоловік? На жаль, але це ознака того, що чоловік завів роман на стороні. А от якщо чоловікові привиділося, що на воді гине його дружина, то, як не дивно, по соннику це пророцтво фінансового благополуччя, величезного прибутку.

Місце трагедії

Дізнатися точніше, до чого сниться, що людина тоне, можна, відновивши в пам’яті привидевшееся місце події.

Якщо в нічний фантазії хтось борсався у воді, то в реальності тому, хто спить не обійтися без допомоги товаришів. У нічному видінні ви, витягнувши з водойми потерпілого, робили йому штучне дихання, відкачували? Згідно соннику наяву доведеться знову взятися за давно вже забутий проект.

Невеликі, але важливі деталі

Нюанси сновидіння теж можуть бути корисні для вірної інтерпретації.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: