Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник лагодити до чого сниться?

Сонник лагодити до чого сниться?

Лагодити тлумачення сонника

Саме час щось поміняти в своєму житті і долі — ось що підказує сонник того, хто в ночі займався лагодженням якоїсь речі. А ось якщо довелося спостерігати за тим, як це робить майстер, то цілком можливо, що в реальності хтось дуже потребує допомоги, підтримки сплячого. Щоб точно дізнатися, до чого снилися ті чи інші ремонтні роботи, потрібно пригадати деталі і всі інші події, що відбувалися в опівнічної фантазії.

За снотолкователю Міллера

У соннику американського психолога Густава Міллера сказано, що привидевшийся процес лагодження в реальності може обернутися геніальною ідеєю, яка виведе сплячого зі складної ситуації. Так якщо довелося лагодити кран у ванній, то наяву знайдеться спосіб вирішити проблеми із грошовими коштами. І той, хто в сновидінні впорався із завданням не гірше сантехніка, по пробудженню обов’язково вийде з фінансової піку, зміцнить свій добробут.

А ось ремонт унітазу, за Міллером, навпаки, попереджає про те, що сновидець надмірно марнотратний. Вдалося полагодити в дрімоті фаянсове виріб? Значить, сплячий скоро зробить висновок, що пора вчитися економії, бути дбайливим господарем, запевняє сонник.

«Ремонт» зубів

А до чого приснилося, що терміновий ремонт потрібен зубах? Якщо уві сні ви були лікарем, то по пробудженню ви знайдете сили для того, щоб зробити перший крок для відновлення мирних відносин з рідними людьми, з якими давно посварилися.

Якщо ж довелося уві сні бути пацієнтом, якому змінюють коронки або лікують зуби, то в реальності вам надійде пропозиція про мир і дружбу. Не відмовляйтеся від цієї можливості. До речі, сонник Білого Мага пояснює: якщо під час сонного відвідування зубної клініки не було больових відчуттів, то наяву примирення відбудеться легко, невимушено.

В автомайстерні

До чого сниться ремонт автомашини? Однозначну відповідь дати складно, тому що різні джерела пропонують свої тлумачення.

Згідно соннику пастора Лоффа безуспішні спроби полагодити авто — це попередження. що сплячий сам провокує неприємності, як кажуть, знаходить їх на свою голову. Щоб уникнути подібного розвитку подій, снотолкователь підказує: не метушіться, не піддавайтеся емоціям.

Італійський сонник пропонує іншу інтерпретацію, суть якої в тому, що чинити у дрімоті машину — це визнання сплячим промахів і помилок. Якщо так, то це дає надію, що сновидінню вдасться перемогти будь-які негаразди та неприємності.

Інше трактування у бачення, в якому довелося спостерігати, що хтось ремонтує автомобіль. Не виключено, що незабаром сновидець потрапить у досить делікатну ситуацію.

Не метушіться!

Нострадамус пояснює, до чого може снитися, як хтось лагодить годинники. Це приховане бажання сплячого прискорити події. Але робити цього не варто.

Міс Хассе вважає, що, принісши у сні несправні годинник майстра, ви, навпаки, всіма силами намагаєтеся чогось уникнути, тягнете час. Але як кажуть: чому бути, того не минути.

Шевські роботи

Проблеми в дорозі, в дорозі — ось яке значення сновидіння про взуття, потребує ремонту. Приклеювати в нічний грезе підошву, підбивати чоботи — все це вказівки на те, що подорож не задасться. Правда, якщо ви впоралися з шевськими роботами і задоволені результатом, то всі проблеми зумієте спритно вирішити, що і дозволить підвищити ваш авторитет в очах оточуючих.

Домашні турботи

Англійський сонник так трактує сюжет про лагодження даху будинку — це натяк, що саме час виправити помилки, які були допущені по відношенню до рідних.

Сталося ремонтувати чужу покрівлю? Тоді ви нагрішили перед друзями, знайомими. Попросіть у них вибачення.

До чого снилося, що ремонтували двері чи замок? За сонником це свідчення того, що ви готові до компромісів і не залишите без уваги побажання, зауваження, спрямовані на вашу адресу. Лагодили вікно? Значить, ви покаялися в скоєному і вірите, що вам пробачать вчинені дурниці.

Інші передбачення

Важливо згадати, що саме довелося лагодити уві сні. Якщо це були очки, то ви дуже скучили за дорогій, близькій людині.

Ліжко? Пікантний натяк на те, що в сексі вам явно не вистачає різноманітності, яскравих емоцій.

Це був велосипед? Належить прогулянка з друзями за місто. Ювелірні вироби уві сні чинять люди, яким треба б уважніше придивитися до оточуючих. А от іграшки ремонтують в нічних фантасмагориях ті, хто за звичкою тікає від проблем, ховає голову в пісок, немов страус.

Лагодження праски уві сні по соннику — знак, підказуючий, що пора проявити силу волі і продемонструвати свій характер.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: