Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник лелека до чого сниться?

Сонник лелека до чого сниться?

Лелека тлумачення сонника

Граціозний птах лелека здавна вважається символом сімейного вогнища, передвісником майбутнього материнства, щастя і добробуту. Сновидіння, в яких присутній цей образ, вважаються добрими ознаками. Але не буває правил без винятку. Тому людині, бажаючому дізнатися найбільш точне тлумачення того, до чого сниться лелека, слід звернутися до сонником.

Врахуйте, що жоден сон не можна пояснити без, здавалося б, дрібних, на перший погляд, деталей, відчуттів. І звичайно, важливо взяти до уваги події, що відбуваються з сновидцем в реальності. Тільки так ви отримаєте відповідь на питання: до чого сниться журавель або лелека?

Наприклад, якщо птах приснилася людині, який в даний момент прагне зміцнити свої професійні досягнення або замислюється про пошук вигідною вакансії, можна сподіватися на те, що його бажання і плани успішно здійсняться. У нього є шанс продемонструвати начальству, партнерам свої безперечні ділові якості і домогтися підвищення по службі або укласти вигідні контракти. Але сонник «лелека», в подібному випадку підказує, що досягнення неможливі без концентрації сил, часу, майже виключно на питаннях кар’єри, бізнесу.

Зміни на краще, ось до чого сниться лелека по соннику Міллера. Він обіцяє, той, хто бачив такий сон успіх і достаток. Провидець впевнений, що це стосуватиметься професійної сфери сновидця, який може сподіватися на додаткові доходи, підвищення по кар’єрних сходах. Все зміниться на краще і в будинку, в особистому житті. До речі, ймовірно, і поповнення в сімействі, на світ з’явиться міцний, симпатичний малюк.

Такий сюжет, для холостого чоловіки, вважається мудрою порадою: скоріше стати розсудливим, обзавестися сім’єю. А якщо сновидець симпатизує особи жіночої статі, то може бути впевнений у тому, що вона складе йому відмінну партію, буде вірною дружиною, відмінною господинею.

До чого може снитися лелека одруженому чоловікові? Тлумачення сну, досить просте, пора задуматися про продовження роду, появі на світ спадкоємця. А коли численне сімейство вже, значить, йому послано нагадування понад про те, що дружині, дітям варто проявляти більше турботи, приділяти увагу. Не можна забувати і про старших членів роду, про літніх бабусь, дідусів.

Як виглядала птах

Сонник припускає, що велике значення має зовнішній вигляд пригрезившейся птиці, звички, дії. Як зрозуміти, до чого сниться дивний лелека в чорному оперенні? Це попередження про те, що наближається не самий благополучний період в житті сновидца. Потрібно набратися терпіння, сили волі для того, щоб мужньо, з гідністю пережити майбутні випробування. Вони можуть бути пов’язані зі здоров’ям його домочадців, з нечастными випадками в побуті.

Підприємцям бачення може пророкувати складності в бізнесі: розірвання налагоджених зв’язків, втрату частки ринку. У підсумку це загрожує значними фінансовими витратами і навіть загрозою закриття підприємства.

А ось білий птах, навпаки, згідно сонником, «прилітає» з добрими вістями. До чого сниться білосніжний лелека? До удачі у всіх починаннях! Навіть якщо були сумніви та побоювання напередодні якогось важливого життєвого кроку, їх можна не брати до уваги. Зараз фортуна щедра як ніколи до сновидця. Йому необхідно лише точно визначитися в своїх бажаннях і цілях.

Побачений мертвим лелека пророкує проблеми в сім’ї. І якщо шлюб на межі розвалу, врятувати його, на жаль, буде дуже складно. Незаміжнім і неодруженим цей символ теж не обіцяє найближчим часом вступу в шлюб, навіть якщо такі плани є.

Цікаво до чого вам приснився пташеня лелеки? Багато підкаже поведінку, думки, почуття, випробувані в сонному стані. Якщо милувалися пернатим малюком, то значить, готові стати люблячим батьком. А ось якщо годували аистенка, тоді вам варто в число пріоритетів занести сім’ю, особисте життя. Подумайте, може бути, ви занадто мало часу приділяєте рідним, дітям. А вони так потребують вашої уваги. Іноді це сигнал про те, що хтось із рідних потрапив у скрутну ситуацію, але соромиться просити вас про допомогу, підтримку.

Сонник обіцяє дівчині, якій снилися відразу два лелеки, успішні, щасливі відносини з коханим. Пара або возз’єднається після довгої розлуки, або після сварки. А якщо у панянки, спостерігала такий сюжет поки немає кавалера, то дуже скоро він з’явиться. Причому це буде прекрасна партія. Молодий чоловік ідеально підійде сновидице духовно і фізично. Вона буде щаслива з ним.

Масштабне, грандіозний захід, ось до чого сниться безліч лелек, по соннику Ванги. Провидця обіцяє, що це буде доленосна подія. І воно відбудеться при великому скупченні народу. Майже завжди пара лелек сниться напередодні щасливого, урочистості або перед тим, як людина знаходить свою половинку, і вирішується створити сім’ю.

Бачити уві сні птахів у небі чи в гнізді — до ідилії, гармонії в будинку, в суспільстві близьких, рідних. Але сонник уточнює, що іноді цей спосіб передбачає просування по службі, матеріальне заохочення. Наприклад, винагородять премією.

Привидівся лелека на даху? Таке сновидіння випадає людині, що відрізняється високими моральними принципами. У нього сильна воля, правильно сформоване ставлення до оточуючих. Він звик до кінця доводити будь-яку справу, незважаючи на труднощі. За це його заслужено люблять і цінують.

Пояснити до чого сниться летить лелека, не так просто. А все тому, що тут значення має напрямок руху птиці. Якщо вона летіла до сплячого, то насправді це бачення пророкує йому позитивні зміни в долі. Коли такий сюжет спостерігала молода жінка, що мріє про дитину, тоді у неї з’явиться шанс завагітніти.

Снилося, що птах виривалася і летіла геть, в такому випадку сонник попереджає про помилкових діях, які ось-ось стануть проблемами. Постарайтеся не здійснювати необачних вчинків. Ваша поведінка може спровокувати суперечки та сварки в сім’ї, і негативно позначитися на вашому майбутньому.

Контакт людини і птиці

У нічних мареннях вдається не тільки помітити дику птицю, але і, наприклад, погладити її. До чого сниться лелека, не відлітаючий навіть тоді, коли сновидець погладжує його пір’я? Такий сюжет, якщо довіритися сонником, надзвичайно сприятливий. Це знак того, що в даний момент все складається просто фантастично вдало. Тому не потрібно боятися робити рішучих кроків, все вийде, навіть краще, ніж ви припускали.

Майже так само інтерпретується і сновидіння, в якому вдалося погодувати птицю. Він передбачає вдале вирішення побутових проблем.

Грандіозний успіх, загальне визнання — ось до чого сниться зграя лелек, що пролітають над дахом будинку. Той, кому пощастило побачити такий сон, буде сторицею винагороджений за працьовитість, старанність, сумлінність. Мова може йти про нову більш високої посади, збільшення окладу, або виплати солідних преміальних.

Серйозні випробування чекають того, хто помітив у сновидінні птицю із зламаним крилом. Якщо вийшло так, що ви в сплячому стані просто спостерігали за муками пернатої істоти, то це означає, що виникнуть складності. Вас несправедливо звинуватять в чомусь, чи образять. У підсумку це загрожує матеріальними втратами: збитками, розоренням. Причому ніхто з товаришів або рідних не зможе, або не побажає допомогти вам. Але не падайте духом, пройде не так вже багато часу, і ви, проявивши наполегливість, знову станете на ноги.

Коли ж ви зробили все можливе для того, щоб допомогти пораненому лелеці уві сні, наяву тоді ви відчуєте якесь потрясіння. За сонником воно переверне ваше світовідчуття і змусить переоцінити багато нинішні цінності. Не бійтеся, все що не робиться в такому разі, все — на краще. Можливо, ви по-іншому поглянете навіть на своїх приятелів, і з деякими перестанете спілкуватися.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: