Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник лялька до чого сниться?

Сонник лялька до чого сниться?

Лялька тлумачення сонника

Уві сні можна чарівним чином перенестися в минуле, наприклад, потрапити в безтурботну пору дитинства, і пограти з улюбленими іграшками. А до чого, власне, сняться: кубики, машинки, і обожнювані колись ляльки? Сонники, іграшкова копія чоловічка, красивої дівчинки часто символізує приховані можливості і таланти сплячого. Але іноді цей предмет підказує, що сновидець загрався, і не може реально оцінити обстановку. А може бути і не хоче цього, в силу своєї розбещеності, інфантильності.

Правильним і точним тлумачення буде лише в тому разі, якщо вдасться згадати деталі і нюанси нічного бачення, і уважно проаналізувати їх.

Неймовірне досконалість Барбі

Приснилася лялька Барбі? Тоді, на жаль, доведеться на якийсь час розлучитися з вірним другом. Він поїде далеко і надовго, або виникнуть взаємні претензії, і ви будете уникати спілкування з колишнім товаришем.

Ця іграшка, про яку кілька років тому ще мріяли дівчинки по обидві сторони океану, має абсолютно нереальні пропорції, асоціюється з запереченням перевірених часом ідеалів, принципів, норм, правил. А значить сплячий осіб, здійснює у своєму житті невірні кроки, шукаючи забуття в розгулі і веселощі.

Але не все так сумно, горезвісна Барбі може примаритися, і того, хто ось-ось зануриться в незвідане перш справа, захопиться яким-небудь незвичайним хобі, що повністю змінить життя, зробить її більш насиченою, яскравою.

Ритуальні предмети

У Сучасному соннику лялька ототожнюється з обманом, розчаруванням, спробами ізолюватися від негативних реалій навколишнього світу. Часом це бачення є ознакою дива, незвичайної події в житті.

А ось лялькові фігурки, використовувані для ритуалів вуду недобрий символ, підказуючий, що поряд знаходиться людина, спритно манипулирующий сплячим. Йому варто уважніше придивитися до оточуючих, — серед них точно знайдеться така персона, що переслідує власні корисливі плани.

Приснилася іграшка у вигляді пупса або крихти немовляти? Попереду безліч клопотів, турбот, та інша суєта, часом безцільна й марна. Але, хто знає, іноді цей сон обіцяє відкриття незвичайного дару або таланту!

До чого жінці сниться іграшка пупс? Це знак того, що їй і справді скоро доведеться няньчити карапуза. Якщо це було бачення вагітною, то це всього лише віддзеркалення страхів і побоювань щодо того, що вона не зможе належним чином впоратися з обов’язками мами. Але, це марні тривоги, бо Універсальний сонник рекомендує майбутньої матусі сконцентруватися на власному здоров’ї і спокійно займатися буденними справами.

Іграшка в подарунок

Ваші мрії і задуми неодмінно втіляться в життя, ось що передбачає сонник Мандрівника того, хто, перебуваючи в нічний дрімоті, отримав у подарунок ляльку. А ще можливо отримати непоганий прибуток, або премії. Сон, у якому було багато ляльок та інших іграшок пророкує велику, дружну родину.

Ще презент у вигляді ляльки в сновидінні передує отримання якогось приємного, довгоочікуваного известия. А що якщо в сні ви відчули, що іграшка розкішна і ви не наважуєтеся навіть доторкнутися до неї? Отже, в реальності потрібно перебороти власні слабкості, проявивши волю, приклавши зусилля. Знайте, що у кожної людини є свої скелети в шафі, які загрожують його репутації. Так, що ви не виняток, а тому не бійтеся своїх маленьких, і не дуже, недоліків. У нічний фантасмагорії ви піднесли комусь у подарунок ляльку? Що ж дуже скоро ви здивуєте і обрадуете своїх рідних благородним, гарним вчинком.

У ряді сонників лялька, отримана в дар, це знак втоми, спустошеності, апатії сплячого. Він не хоче більше чинити опір життєвим обставинам, а готовий лише просто плисти за течією. Прокинувшись від такого бачення, поміркуйте над тим, як би отримати позачергової відпустку і терміново змінити обстановку.

Коли уві сні ви самі безоплатно віддали ляльку нікому персонажу, спробуйте пригадати його обличчя. Якщо він вам знайомий в реальності, то йому потрібна допомога. Надайте йому безкорисливу підтримку.

Тлумачення з різних джерел

Міллер припускає, що лялька уві сні — це прикмета, майбутніх витрат. Грали з нею, поки спали? Чудово, попереду щаслива, довге сімейне життя. Відносини з родичами складуться не просто добрі, але і щирі, дружні.

Що означає бачення про те, як наряджали іграшкового чоловічка? Його сенс в тому, що потрібно самостійно будувати свою долю, піклуватися про благополуччя, добробут домочадців.

А яке значення видіння про те, що лялька ожила? У соннику Шереминской зазначено, це обіцяє зіткненні з фальшю, лицемірством і шахрайством. До речі, автор збірки тлумачень рекомендує і сплячому подумати: не схильний він до деякої нещирість, лукавство, вдавання?

Мені складно здогадатися, що сон пророкує про лялечці, вбрані в сукні нареченої. Це швидке знайомство з звуженим, одруження і ще одна радісна подія — народження здорового, красивого первістка.

Купувати ляльку, за версією сонника Езопа, отримати найближчим часом дуже вигідну пропозицію, або укласти угоду на прекрасних умовах, що обіцяє значний прибуток.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: