Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник лебідь до чого сниться?

Сонник лебідь до чого сниться?

Лебідь тлумачення сонника

Лебідь — птах велична, горда і, безумовно, красива. Видано існує повір’я, що ці пернаті віддані й постійні в любові, ніколи не зрадять свого партнера. Вони зберігають вірність і після його смерті. Бути може, ви думаєте, до чого сниться лебідь. На це питання можуть відповісти лише сонники. Згадайте всі деталі бачення і підберіть найбільш точне передбачення.

Думка Міллера

Довелося уві сні побачити білого лебедя, що спокійно ковзає по водній гладі? Наяву вас очікує багато радісних подій і милостивих перспектив. На думку сонника Міллера в недалекому майбутньому ви можете отримати вельми вигідну пропозицію від своїх компаньйонів по бізнесу, зможете втілити в життя всі ваші мрії і бажання.

Але якщо привидівся чорний лебідь, то в реальності вам уготовані вельми сумнівні задоволення, що можуть принести з собою неприємності і проблеми. Сонник Міллера рекомендує, прочитайте всі можливі наслідки, перш ніж йти на поводу у своєї примхи. Можливо, в цьому випадку вас спіткає розчарування.

До чого може снитися мертвий лебідь? Такий сон свідчить, насамперед, про пересичення сновидіння наяву. Довелося уві сні ховати вже холодеющую птицю? В реальності вам не уникнути краху надій. Вас чекають гіркоту, розчарування і душевний біль.

Тлумачення по Осінньому та Дитячому соннику

Привидівся білий лебідь, якого ви в сні підгодовували хлібними крихтами? Вас чекають щирі і піднесені взаємини з коханою. Сонник вважає, що ваш партнер в реальності ніколи не заподіє вам біль і буде оберігати вас від усіляких неприємностей. Але це у випадку, якщо пташка дозволила себе помацати і поставилася до вас добре уві сні.

Дитячий сонник вважає, що подібний сюжет є передвісником нових відносин, що можуть надалі перетворитися в міцний і щасливий шлюб.

З передрікання Велеса і Езопа

Приснився білий лебідь? Значить, насправді у вас все складеться чудово. Це все стосується сфер життя. Крім того, у вашій сім’ї запанує повна гармонія, ви зможете обговорювати зі своїми близькими і рідними будь-які питання. Всі вони знайдуть відгук. Якщо ж у вашому баченні фігурувала птах з чорним оперенням, то наяву вас очікують численні труднощі.

Сонник Езопа вважає, що поранений лебідь у сні символізує тільки погане. Вас чекає смуга невезіння в реальності. Постарайтеся морально до цього підготуватися.

З іншого боку поранена птах уві сні може бути обіцянкою останнього шансу. Так, якщо у сні ви змогли хоч трохи полегшити її долю, то наяву зможете змінити свою долю. Наприклад, змініть місце роботи або місце постійного проживання. Можливо, навіть їдете назавжди в іншу країну.

Інші тлумачення сну

Хассе вважає, що чорний лебідь, летить уві сні, завжди є передвісником небезпеки. Якщо ж ви побачили, як лебідь нападав, то в реальності вам слід побоюватися ворогів. Вони підуть на все, щоб вас розтоптати.

Побачили летить гусака? Можливо, насправді ви зможете уникнути небезпеки. Якщо будете уважні, то навіть зможете витягти з усього деяку вигоду.

Довелося бачити вмираючого лебедя? На думку сонника вас, чекає конфлікт, і навіть розрив стосунків зі своїм партнером. Остерігайтеся наяву зради або тимчасового розставання.

Привиділася зграя лебедів? Такий сон свідчить про нові можливості у житті. Для вас будуть відкриті відразу кілька дверей. Однак перш, ніж зробити вибір, гарненько все обміркуйте. Адже ваша доля зараз залежить вірності рішення. Але і не тягніть, бездіяльність не принесе вам користі.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: