Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник лебеді до чого сняться?

Сонник лебеді до чого сняться?

Лебеді тлумачення сонника

Величні і горді лебеді завжди символізує вірність і взаємну любов. Але ось, до чого сняться лебеді насправді? Більшість сонниковсчитают, що сплячого чекають щастя і благополуччя.

Проте Фрейд вважає, що даний епізод є лише свідченням нормального розвитку людини та відсутність у нього будь-яких сексуальних відхилень. А ось, якщо сплячого довелося в сновидінні стріляти в пернате, то насправді він досить агресивно налаштований по відношенню до представників протилежної статі.

Як виглядають і поводяться

На думку Міллера, білі лебеді, що спокійно і неспішно пливуть по водній гладі, віщують насправді тому, хто спить відмінні перспективи. Бачення з чорними птаха, навпаки, обіцяють численні проблеми і неприємності.

Тлумачення, до чого сниться це пернате, є і у Езопа. Він вважає, що наяву вас чекає зустріч з людиною, що буде під стать цим пташок, величним, благородним і прекрасним.

Якщо чоловікові довелося бачити білого лебедя, то в житті йому належить познайомитися з дівчиною, що назавжди змінить все його існування.

До чого сниться чорний лебідь? Він вважається передвісником чогось лихого й темного. Можливо, в недалекому майбутньому ви розчаруєтеся в близькій людині, так як дізнаєтеся про його підлість і лицемірство.

Східний жіночий сонник вважає, що чорні лебеді уві сні відображають потаємні і заборонені бажання сплячого. Тоді, як білі пташки є символом щастя і благополуччя.

До чого може снитися сон з мертвими пернатими? Такий сюжет найчастіше означає пересичення сновидцем земними задоволеннями. Однак некоторыесонники вважають, що подібний сон передвіщає лише розчарування.

Лебеді з кришталю можуть бути тільки прапором крихкості бажаного. Дівчині такий сон натякає, що всі достоїнства її хлопця є вельми сумнівними. Але якщо приснилося, як ви розбили кришталеву статуетку, то наяву вас чекають зміни на краще.

Інші тлумачення сну

Якщо уві сні ви побачили лебедя в оточенні качок або гусей, то насправді ви когось недооцінюєте, про що вам доведеться згодом пошкодувати.

Побачили маленьких лебедят? В житті ви будете несказанно горді і раді за власних дітей. Довелося бачити летить в небі лебедя? Постарайтеся якийсь час побути далеко від коханого. Вас слід трохи один від одного відпочити.

Довелося спостерігати, як летить зграя лебедів? Наяву здійсняться всі ваші мрії і сподівання. Інше тлумачення по соннику натякає на якусь урочисту подію. Так, незаміжня дівчина, побачивши такий сон, може в недалекому майбутньому розраховувати на весілля.

Дії з лебедем

Довелося в сновидінні погодувати пташок хлібними крихтами? В житті ви можете розраховувати на вірність коханого. Якщо довелося кидати в них камінням, то насправді ви не зможете уникнути сильного розчарування. Можливо, що якийсь час ви будете уникати будь-яких відносин з протилежною статтю.

Побачили з боку, як хтось кидає каміння в лебедину зграю? Такий сон означає, що хтось відкриє вам очі на близької людини. Однак не варто цього побоюватися. Навряд чи ви дізнаєтеся про нього щось нове.

Приснилася лебедина сім’я в зоопарку? Такий сон, насамперед, говорить про вашу потреби в тиші і спокої. Якщо ж довелося підгодовувати пернатих, то в реальності ви зможете уникнути сильного розчарування.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: