Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник лев до чого сниться?

Сонник лев до чого сниться?

Вплив снів на майбутнє людини, помічали ще багато років тому, завдяки чому було створено сонник. Лев уві сні, як правило, означає зміни до чогось хорошого, великий внутрішній потенціал, силу. Але не тільки сам сон, але і багато інших факторів впливають на те, як точно і в якій трактуванні він збудеться і збудеться.

До чого сниться лев позитивних аспектах:

Напад лева

Але не тільки гарний сон може передвіщати, з участю царя звірів. Варто звернути увагу і на негативні значення:

Безумовно, поява лева уві сні завжди спантеличує. А вже ціла зграя цих хижаків і зовсім здатна поставити в глухий кут. Підібрати тлумачення, до чого сниться лев, зовсім нескладно. Досить згадати всі подробиці сюжету. Приміром, якщо ці представники котячих йшли поруч, то наяву вам слід очікувати появи вельми важливих осіб.

В оковах і під замком

Приснився лев, що замкнений у клітці або посаджений на ланцюг? Такий сон є милостивим знаком. В реальності ви зможете зробити запаморочливу кар’єру або станете протеже дуже впливової людини. Ви зможете досягти всього, про що мрієте. Однак за умови, що назавжди забудете про власної гордині, марнославства і самозамилування.

На думку сонника Езопа, лев у клітці свідчить про досить скрутному становищі, в якому перебуває сновидець в дійсності.

Якщо ж приснилася левиця з левеням, що замкнена в клітці, то наяву вам не слід гнатися одразу за двома зайцями. Адже в цьому випадку, ви не зможете домогтися бажаного. Визначте для себе найбільш важлива справа і займіться ним впритул.

А ось сонник Азара вважає, що сон, у якому ви побачили левову сім’ю в оковах, обіцяє вам в реальності лише приниження.

Агресія

Побачили уві сні лева, що гарчить і «гнівається»? Ви не помилилися в своїх здогадах, це дуже поганий знак. Своїми діями в реальності ви сильно розлютили якусь важливу персону.

До чого сниться, як женеться за вами лев, і кусає вас? Щодо тлумачення сонника вам доведеться пережити переслідування з боку якоїсь впливової персони.

Сонник Хассе вважає, що якщо вам довелося почути рик царя звірів, то в житті вам слід остерігатися небезпеки. Якщо ж хижак в баченні непокоїв вас, то наяву велика ймовірність того, що ви втратите все своє майно.

Довелося зустріти у сні біжить і гарчить хижака? Остерігайтеся фізичної травми в реальності. Відчували страх перед левом? Отже, в дійсності ви спровокуєте гнів свого начальства.

Приснилося, як лев подужав вас? В житті ви не захищені від підступів ваших недоброзичливців. Сонник Чжоу-гуна пророкує вам шану і славу, якщо в сновидінні ви чули гучний рик лева.

Довелося боротися з левом? Значить, наяву ви байдужі до чужого горя. Якщо ж ви змогли вбити хижака, то цей сюжет свідчить про вашу міць та силу.

Добродушний хижак

У відповідність з тлумаченням Універсального сонника, якщо уві сні до вас з’явився лев у мирному і навіть благодушному настрої, то боятися вам нічого. Попереду вам визначений кар’єрний ріст, багатство і успіх.

Хассе ж вважає, що якщо вам довелося приголубити грізного хижака, то наяву ви відчуєте прихильність до кого-небудь.

Сонник Здоров’я з даними тлумаченням в корені не згоден. За його передрікання сплячого чекають насправді хвороби нервів і серця.

Зграя хижаків

До чого сниться левова пара з дитиною? Такий сон свідчить про сімейне щастя, що вас чекає попереду. На думку Сучасного тлумача, ви не повинні витрачати себе по дрібницях.

Місячний сонник вважає, що лев уві сні приходить до неспокою, а зграя — до зустрічі з впливовою людиною.

До чого може снитися прайд, відповідає Езоп. За його версією, якщо зграя женеться за здобиччю, то ви є господарем своєї долі і зможете непогано влаштуватися в житті.

Як виглядає

Побачили крилатого лева? Попереду вас спіткає неждана багатство, удача і небувала популярність. Але варто цьому радіти і відразу починати будувати плани. Перечекайте якийсь час.

Якщо вам приснився лев білого кольору, то у вас з’явитися впливовий покровитель, що зможе вас захистити від будь-яких проблем і неприємностей. Сімейний сонник вважає, що даний сюжет принесе лише позитивні зміни у ваше життя.

Інші тлумачення сну

Якщо лев забрався до вас в будинок, то чекайте високопоставлених гостей, що ось-ось опиняться на вашому порозі.

Довелося їсти левине м’ясо? Наяву вас вразить марнославство.

Міллер вважає, що якщо вам приснився лев, значить, всередині вас прихована велика сила. Квіток у цьому випадку передвіщає вам багатство і влада, Менегетті — радить не використовувати даремно цю силу.

Якщо уві сні ви побачили сплячого лева, значить, наяву зможете уникнути якоїсь небезпеки.

Як визначити віщий сон

Але важливо не тільки вірно трактувати сон, але і звернути увагу на те, коли збуваються сни. Існує безліч методик для обчислення можливості сну збутися, основними є: сни за числами дня і дня тижня, хоча багато хто забуває про такому важливому аспекті, як місячний календар, від якого безпосередньо залежить то буде сон віщим чи не варто звертати на нього уваги.

Після тлумачення сну ми замислюємося коли збуваються сни. Збудеться сон чи ні залежить від того в які місячну добу він приснився і в який день тижня. Заглянемо в місячний календар — яка фаза місяця сьогодні і який місячний день.

Зіставивши дані за місячним доби і дня тижня можна припускати збудеться пророцтво сну.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: