Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник лід до чого сниться?

Сонник лід до чого сниться?

Лід тлумачення сонника

Багатьом, що побачили лід у сні, сонник віщує проблеми і неприємності. Інші тлумачі, навпаки, стверджують, що в житті сплячого настане біла смуга. До чого ще може снитися замерзла вода? Згадайте всі деталі побаченого, свої емоції і відчуття. Це допоможе вам зібрати воєдино весь сюжет і підібрати правильне тлумачення.

Впасти у воду

Довелося уві сні провалитися під лід? Наяву вам має бути довга і наполеглива боротьба з недугою. На думку Універсального сонника, деякі ваші дії можуть нести з собою загрозу для здоров’я та життя. Будьте обережні, адже і ваші близькі та рідні можуть постраждати.

Бути на поверхні

Побачили, як уві сні катаєтеся по льоду? Такий сюжет обіцяє вам лише втрати. На роботі або в особистому житті. Також ви можете втратити частину своїх цінностей або майна.

З передрікання Сучасного сонника, якщо уві сні ви ковзали по льоду, значить, насправді вас чекає щастя і веселощі. Але якщо під час катання ви потрапили під лід, то, швидше за все в життя ваші друзі не так вже й надійні. Постарайтеся менше часу проводити з ними разом.

Ходити по льоду

Привиділося, як у сновидінні ви ходите по льоду? У реальності для вас настануть не найкращі часи. Наскільки швидко вони пройдуть, залежить тільки від вас і ваших дій.

Якщо ви пройшли по поверхні, хоча вона була слизькою і тріщала по швах, то значить і в житті для вас закінчаться важкі і важкий часи, і настане довгоочікуваний просвіт.

Сонник Езопа вважає, що в цьому випадку вам варто чекати швидкого одужання, кар’єрного росту або зміцнення вашого соціального статусу.

Тріщини по льоду

Сон, у якому ви побачили, як тріснув лід, є проекцією вашої реальному житті. Однак подолати всі труднощі цього шляху ви, безумовно, зможете.

Якщо уві сні ви зуміли покинути крижану поверхню, до того як вона розкололася, то наяву ви зможете подолати всі перешкоди і досягти бажаного результату. Якщо уві сні ви проходите по товстій крижині, що під вами тріскається, значить у всіх неприємностях винуваті ваші близькі та рідні.

Сніг, вода та лід

До чого сниться лід на річці? Такий сон, як правило, обіцяє невдачі у власному бізнесі або кар’єрі сплячого. Сучасний сонник вважає, що подібний сон приносить складності і в особисте життя людини.

Взаємодія води і льоду в сновидіння тлумачиться по-різному. Все залежить від деталей сюжету. Так, шматки льоду, що пливуть в чистій воді, віщують неприємності, що будуть спровоковані чиєїсь заздрості. Побачили воду в склянці з льодом? Наяву ви можете захворіти через власних необдуманих дій.

Сон, у якому марилося танучий лід, несе з собою тільки смерть. Однак, на думку сонника Мандрівників, вона може бути і символічною і означати кінець відносинам, розрив любовних зв’язків та інше.

Думка Міллера

Якщо дівчині довелося йти по товстому шару льоду, то наяву їй слід побоюватися викриття її любовних інтрижок.

Якщо уві сні ви побачили крижини, що пливуть по воді, то всі ваші неприємності в житті будуть спровоковані заздрістю інших людей.

Міллер вважає, що подібний сюжет віщує сновидінню лиха, що є результатом підступів недоброзичливців.

Інші тлумачення сну

Якщо лід і сніг приснився жителям села, то в цьому році їх чекає рясний урожай. Сонник Шереминской також передбачає підвищення заробітку та вигідні перспективи в бізнесі. Однак, щоб цього домогтися, вам доведеться, як слід постаратися.

Побачили завмерлу річку уві сні? Вас чекає застій в справах і безвихідь у відносинах. Постарайтеся взяти паузу і гарненько подумайте про своє життя.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: