Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник лисий чоловік до чого сниться?

Сонник лисий чоловік до чого сниться?

Лисий чоловік тлумачення сонника

Здавна вважалося, що лисина — це знак старості і немочі. Однак сьогодні безволосий чоловік є символом сексуальним, мужнім і практичним. На думку сонника, відповідь на питання, до чого сниться лисий чоловік, може бути різним. У деяких випадках сон свідчить про те, що наяву вас обдурять або введуть в оману. В інших — віщує крах всьому і повне банкрутство. Визначити точне передбачення допоможуть деталі.

Думка Міллера

До чого сниться лисіючий чоловік, пояснює і Густав Міллер. Він наполягає, що у вашому найближчому оточенні є недоброзичливці, що намагаються вам нашкодити. Але якщо ви будете обережними і пильними, то зможете досягти поставленої мети всупереч усім перешкодам.

Справи сердечні

До чого ще може привидітися лисина? Сонник Фрейда вважає, що лиса голова ототожнює сідниці. Швидше за все саме вони і приваблюють вас найбільше в самому собі або у своєму партнері. А можливо ви комплексуєте через їх недосконалість.

З передрікання сонника Закоханих, якщо дівчина в сні бачить лисого чоловіка, то наяву її коханий або чоловік нещирим по відношенню до неї. І щоб розлучитися з небажаним партнером, дівчині доведеться піти на жіночу хитрість.

Довелося уві сні бачити свого коханого лисим? Сучасний сонник рекомендує зробити невелику паузу у відносинах. Можливо у вашої половинки серйозні проблеми, які вирішити не так-то просто. Зараз не час влаштовувати істерики, ви повинні стати для свого чоловіка гідною опорою.

Зміни

Побачили лисого чоловіка, що вийшов з перукарні? Сучасний сонник вважає, що незабаром ви прийміть активну участь у новій цікавій справі.

За версією сонника від А до Я, відповіддю на питання, до чого може снитися поголений наголо хлопець, є туга і смуток. Швидше за все, в реальності ви надто мягкотелы, що є причиною багатьох проблем у вашому житті.

Малий Велесов тлумач вважає, що якщо чоловік побачив себе лисим уві сні, то наяву його будуть шанувати і поважати. Лисина свідчить про те, що всередині ви скуті, сильно напружені. Швидше за все, ви прагнете контролювати все на світі. Вам слід розслабитися і покластися на саму життя. Вона все розставить по своїх місцях.

До хвороб

До чого сниться, як у хлопця випадає волосся? Найчастіше подібний епізод віщує проблеми у взаєминах з людьми. А за версією Універсального інтерпретатора сон свідчить про поганому самопочутті людини.

Побачили свого чоловіка лисим? Швидше за все, наяву він серйозно хворий, або ж у вас виникли невеликі грошові труднощі, викликані проблемами на службі у коханого.

Побачили людину, що облисів внаслідок перенесеного захворювання — тифу? Дівчині такий сон передвіщає вибір — вийти заміж за нелюба і бути забезпеченою або продовжити шукати принца на білому коні. Бути під опікою впливового чоловіка «у віці» або віддатися пристрасті з молодим коханим. Вибір залежить тільки від вас, а наскільки він вірний, покаже тільки життя.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: