Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник меблі до чого сниться?

Сонник меблі до чого сниться?

Меблі тлумачення сонника

Якщо приснилися предмети обстановки, інтер’єру, то тлумачення бачення буде якимось чином пов’язане з домашніми клопотами, подіями, відносинами з родичами або сусідами. Меблі, відмінної якості, добротна, красива сниться до того, що сновидець твердо стоїть на ногах, незалежний і самостійний.

А якщо уві сні відчули, що меблевий гарнітур виглядає елегантно і сучасно, то напевно в реальності ви насолоджуєтеся домашнім затишком і підтримуєте добрі взаємини з близькими людьми.

У нічному видінні ви опинилися в кімнаті зі стильним, продуманим інтер’єром? Тоді сонник пророкує славу і блискуче майбутнє. Сновидінню просто пощастить, і він, не докладаючи особливих зусиль, виявиться успішніше за інших колег або однокласників.

У соннику Міллера є цікаве пояснення щодо того: до чого сниться прекрасна меблі. Це бачення, як стверджує психолог віщує тому, хто спить швидкий переїзд у більш упорядковане житло або укладення вигідної угоди по купівлі-продажу нерухомості. Втім, цей же сон припускає, що сплячий може завершити ремонт і вразити своїх знайомих яскравим дизайнерським рішенням, яке прийшло на розум йому було підказане професіоналом.

Вибирати, купувати

У Сучасному соннику описано: до чого сниться вибирати меблі. Виявляється, ці дії в нічних мареннях передують чималого подиву, яке доведеться випробувати тому, хто спить наяву.

А от якщо в сплячому стані ви вибрали і оплатили доставку ліжка або стелажа, то Універсальний сонник, обіцяє по пробудженню просто карколомні известия або сюрпризи.

Новий інтер’єр

Примарилася нові меблі? Тоді чекайте змін, що стосуються в першу чергу взаємин з рідними. А ось якщо нові шафи, стільці, столи ви помітили в сновидінні на своєму робочому місці, то в службових справах явно намітився прогрес, підказує сонник.

Чаклунка Медея вважає, що той, хто в опівнічних мріях набував меблі, зміцнить зв’язки з родичами, близькими людьми. Український сонник також відносить це бачення до сприятливим, але тільки у разі якщо меблі була не металевою.

Міс Хассе попереджає, що продавати власну меблі уві сні до змін. Причому, вони навряд чи порадують сновидця.

Різні приміщення

До чого сниться дитяча кімната, яскраво мебльована? Сонник стверджує, що це характеризує вас, як людину життєрадісного, позитивного, веселого. Якщо ви не відносите себе до таких, то все одно дуже скоро повинні дозволити собі трохи розслабитися, «впасти в дитинство», попустувати, погратися.

Побачили уві сні приміщення, обставлений м’якими диванами, кріслами, вистелене пухнастими килимами? Насолоджуйтеся спокоєм і відпочинком. Сонник обіцяє, що все йде по заздалегідь наміченому плану, немає причини для занепокоєння і суєти.

В Езотеричному соннику пояснюється: до чого сниться приміщення, захаращена меблями. Надмірності оздоблення, це перешкоди, які змушений долати сплячий в реальності. Іноді це можуть бути навіть шкідливі думки, неприємні спогади, погані звички, які заважають людині рухатися вперед, розвиватися, радіти життю.

Дерев’яні меблі, яку в реальності ніколи не бачив сплячий, сниться до того, що пора б розрядити напружену ситуацію в рідному гнізді. І сновидець і його близькі явно збирають взаємні образи, претензії. Рано чи пізно вони вирвуться назовні, і станеться скандал. Так чи не простіше попередити його, поговоривши по душам, пропонує сонник.

Прощай, мотлох!

У соннику є тлумачення, пов’язані із заміною старих предметів інтер’єру на нові. Якщо ви виносили в сновидінні мотлох з дому, купивши новий гарнітур, то доля ваша змінюється в кращу сторону. А якщо вносили в квартиру якісь старі обшарпані шафи, продавлені дивани, то, на жаль, не сподівайтеся на те, що Фортуна повернеться до вас обличчям.

До чого сниться, що хтось виносить вашу меблі, а ви лише спостерігаєте за процесом? Нічого не поробиш, вам уготовані не надто радісні зміни. Крім того можливі втрати, збитки. Однак не сумуйте, вони не позначаться катастрофічно на вашому добробуті.

Дорогий антикваріат

Мрії про дорогих меблів, інтерпретуються Східним сонником, як наполегливе попередження. Треба критичніше ставитися до малознайомим людям, особливо тим, хто багато хвалиться, щедро роздає обіцянки або намагається справити враження своїм зовнішнім виглядом: дорогим одягом, ювелірними прикрасами. Не погоджуйтеся на сумнівні оборудки з такими суб’єктами. Це можуть бути просто аферисти, шахраї, хизуються в дешевих підробках, спритно пускають пил в очі своїми сміливими обіцянками.

Цікаво, як трактує в Дворянському соннику Н. Гришина, бачення про химерному антикваріаті. Вона припускає, що старовинні предмети інтер’єру з розкішним декором, різьбою часто бачать в нічних мареннях люди консервативні. У них відверто старомодні уявлення про сім’ю, шлюб. Вас переслідують сни про антикваріат? Тоді подумайте, може бути і ви надто багато чекаєте від предмета своєї пристрасті і це заважає вам вибудовувати взаємини, викликає розбіжності.

Приснилася кімната обставлена як у романі Діккенса? Вікторіанці, при всій своїй манірності і строгості, любили химерний стиль рококо, і інші хитрі декори. Так ось така незвичайна обстановка підказує — сновидець втомився від різноманітності, рутини, буденності. Його душа прагне свята, але поки він перебуває в апатії, тузі. Йому необхідний стимул і в роботі, і в особистому житті.

Ветха і зламана начиння

Важливо врахувати різницю між унікальній старовинній і просто відслужив свій вік меблями. До чого сниться відверта мотлох? Покриті тріщинами, зламані речі це уособлення розбіжностей між сновидцем і дорогими йому персонажами. Якщо не вжити жодних заходів і зусиль ці «тріщини» будуть лише поглиблюватися і множиться.

Стара меблі в нічний фантасмагорії може бути передвістям негараздів і конфліктів в будинку. Але їх можна уникнути, якщо проявити витримку, такт, доброту. Пересуваємо шафи, дивани, столи і ліжка

Тепер про те, до чого сниться перестановка меблів. За сонником це підказка — змін не уникнути. А коли так, то розсудливіше підготується до них, або почати самостійно, враховуючи свою вигоду. Не чекайте, поки хтось проявить ініціативу і почне командувати, зневажаючи ваші інтереси, ігноруючи пропозиції і думка.

А ось тлумач снів Євген Квіток, досить оригінально коментує бачення про перестановці предметів інтер’єру. Він вважає, що це уособлення світогляду сплячого. І якщо він в нічних мареннях почав рухати стелажі і гардероби, то здатен буде в реальності протистояти усталеним догмам, обивательським уявленням про життя.

Нескладно здогадатися, до чого снилося розставляти стільці навколо банкетного столу. Радійте, дуже скоро після цього сновидіння ви станете учасником радісної події, захоплюючого пригоди або отримаєте солідну грошову прибуток.

Колір і стиль

Помітили, поки спали, комоди, буфети з цінних темних порід дерева? Тоді в дійсності належить подолати чималі труднощі для того, щоб досягти багатства, фінансової незалежності. Є навіть підстави вважати, що ви будете роздумувати над тим: чи можна поступитися моральними принципами, для того, щоб заволодіти цілим багатством.

Приміщення з меблями світлих тонів, застерігає: сновидець надзвичайно легковажно ставиться до свого здоров’я. Пора знайти час для профілактики та обстеження у лікаря фахівця. Не виключено, що скоро дадуть про себе знати хронічні недуги.

Спіть, але думаєте про те, в який колір пофарбувати той чи інший предмет обстановки? Врахуйте, від вибору колера буде залежати: які події дуже скоро настануть у вашій долі. Якщо обрали яскраві, життєрадісні відтінки, то попереду — радість, успіх. Темні ж припускають песимістичний прогноз.

Інші тлумачення

Ви прагнете до досконалості, ось як пояснюють езотерики сон про те, що ви займалися складанням меблів. Вдалося зібрати її, незважаючи на те, що ви недосвідчений монтажник? Тоді й наяву ви повбиваєте всіх своїми професійними, творчими чи іншими досягненнями.

У сні ви витирали пил зі стільниць і полиць? Пастор Лофф у своєму соннику вказує: такий сюжет бачать люди, які обожнюють зовнішні ефекти, прагнуть приголомшити всіх своєю зовнішністю або знаннями. Але, на жаль, роблять вони це не з-за звички до хвастощів, а з користі.

Боролися в мріях з пилом, що зібралася на блискучих, полірованих поверхнях? Прийміть вітання, ви на рідкість прониклива особистість, яку не проведе ні один пройдисвіт і шахрай.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: