Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник масло вершкове до чого сниться?

Сонник масло вершкове до чого сниться?

Масло вершкове тлумачення сонника

Якщо хочете розшифрувати сон про вершковому маслі, то врахуйте, — потрібно згадати: в компанії з якими продуктами воно було подано до столу, або в якості інгредієнта якої страви використовувалося.

Від цього великою мірою залежить інтерпретація сновидіння, адже, якщо пригадати прислів’я «Як сир у маслі катається», то відразу стає зрозуміло, з одного боку, мова йде про добробут, багатство. З іншого — про заздрість або навіть злості, по відношенню до щасливчику, не відчуває потреби і печалі. Отже, до чого сниться масло?

Бутербродні фантазії

Сама назва бутерброд, в дослівному перекладі з німецької, попереджає про те, що ця закуска не мислима без олії, зокрема вершкового. Звідси і численні передбачення щодо того, до чого сниться намазаний маслом скибки булки або хліба.

На думку Міллера, приготувати уві сні бутерброд, з урахуванням вашого смаку, з любов’ю, означає, що в реальності вас чекає благополучна подальше життя, причому благополуччя як у матеріальному плані, так і особистого життя. Доля буде любити і балувати вас.

Коли уві сні ви самостійно намагаєтеся намазати охолоджене масло на шматочок булки, але воно замерзло і кришиться, сонник пророкує деякі проблеми і складнощі у взаєминах з друзями чи коханою людиною.

Без особливих клопотів впорається з будь-якими справами наяву, той, кому привиділося, що він спритно зробив сендвічі, акуратно намазати їх. Це бачення характерне для людей впевнених, комунікабельних, доброзичливих. Саме тому їх цінують і люблять оточуючі.

До чого приснилося, що перекушуєте бутербродами в компанії товаришів? Чудово якщо вдалося запам’ятати персонажів сновидіння, хтось з них зіграє важливу роль у вашому житті.

Пригрезившийся сендвіч був присмачений не тільки маслом, але і скибочкою сиру? Тоді, найближчим часом вас дійсно чекає спокійне, сите життя, повне розваг, захоплюючих пригод, приємних посиденьок з рідними, друзями.

Здоба, млинці

Приснилася солодка здобна булочка? Тоді вас чекає доленосне знайомство з представником протилежної статі, обіцяє сонник.

А ось млинці, щедро змащені маслом уві сні нагадують про те, що треба тримати вушка на маківці, спілкуючись з персонами, які без зупинки нахвалюють вас, намагаючись завоювати прихильність. Врахуйте, що підлабузники завжди переслідують корисливі інтереси. Та й сонник попереджає, — незабаром тому, хто спить належить зіткнутися з аферистами, шахраями, якщо млинці були з сиром.

Якщо примарилася зварена картопля, полита соусом з масла, то будьте певні: удача супроводжує вас у всіх справах, обіцяє сонник.

На полиці гастроному

Цікаво, як інтерпретується бачення, про те, що ви стоїте перед вітриною, на якій багато сортів масла, але купуєте лише один шматочок. Такий сюжет не виключає негараздів в особистому житті, сварки з коханою людиною або домочадцями.Купівля уві сні вершкового масла, в соннику, це асоціація, з бажанням сновидця загладити перед кимось свою провину, «задобрити» ображеної людини. А французький збірник сонних передбачень, запевняє, що масло у сні набуває той, хто сумує по колишньому партнеру, коханця.

Якість і сорт

До чого сниться масло, у якого закінчився термін придатності? Якщо продукт був явно зіпсований: прогорк, і покритий цвіллю, то потрібно буде в реальності потрудитися до сьомого поту, щоб домогтися бажаного результату.

Найчастіше цвіль на олії — попередження про те, що сили і час сновидіння будуть витрачені даремно. Особливо, якщо мова йде про матеріальну винагороду.

Проте є й інше пояснення до того, що значить бачити в сні запліснявілі вершкове масло. Сонники натякають на те, що не варто покладати особливих надій на рідних, близьких. Вони, на жаль, не виправдають очікувань сплячого, а тому він може випробувати почуття розчарування.

До того ж пліснявий продукт ще й підказує про те, що в реальності може статися казус, в результаті якого сновидець буде несправедливо звинувачений у чомусь.

Збивати, переливати

До чого снилося, що самостійно збивали масло? Тоді, згідно старовинним повір’ям, ви отримаєте строго по заслугах. Іншими словами: скільки потопаешь, стільки і полопаешь.

Довелося в нічних мареннях розігрівати, топити вершкове масло? Це відмінний знак, що обіцяє, що фізичний стан сплячого помітно покращитися. Якщо він хворий, то неодмінно скоро видужає.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: