Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник мандарини до чого сняться?

Сонник мандарини до чого сняться?

Мандарини тлумачення сонника

Одним із символів Нового року у нас вважаються мандарини. Вони асоціюються із застіллям, шампанським. Візитами друзів. Втім, і, відповідно сонником, ці цитрусові в нічних видіннях найчастіше передбачають, що в будинок сплячого ось-ось завітають гості.

Однак це далеко не єдиного тлумачення того, до чого можуть наснитися запашні мандарини. У збірниках сновидінь знайдуться й інші цікавіше і корисні коментарі. А ось потішать вони сновидца або засмутять, залежить навіть від самих незначних деталей, приснившегося йому сюжету.

Ваші слабкості і недоліки

Ви занадто звикли довіряти оточуючим, і цієї вашої особливістю, на жаль, скористаються люди несумлінні, нечесні, — ось до чого снилося, що їсте стиглі, соковиті мандарини. Сонник радить все ж не плекати особливих ілюзій з приводу деяких сумнівних персон.

Примарилось, що пригощаєте маленьких дітей мандаринами? Тоді сонник прогнозує різку зміну думки оточуючих по відношенню до вас. Все це відбудеться за якогось вчинку. А от яким він буде — благородним або ганебним, поки невідомо. Їли в сні стиглий плід цитруса і забрызгались його соком? Це прикмета прийдешніх неприємностей. До речі їх винуватцем буде сам сновидець, вірніше його непростий характер.

Особисте життя

До чого сняться мандарини вагітній жінці? Це ознака народження нею здорового, симпатичного немовляти. Молодий дівчині такий сюжет пророкує багатого, доброго жениха, який скоро поведе її під вінець. Замужній дамі, не планує поповнення в родині, цей сон обіцяє вірність і любов чоловіка.

Мандаринове дерево з безліччю помаранчевих плодів, сниться людині напередодні вирішення складної життєвої ситуації або дилеми, над якою він не один день ламав голову. Все складеться досить вдало. Якщо ж такий сюжет випав закоханій людині, то предмет його зітхань точно відповідає йому взаємністю. Так, що у взаєминах спостерігається повна гармонія!

В Ісламському соннику мандарини — це символ довголіття і здоров’я. Якщо у нічних мареннях ви вибирали, а потім купували великі плоди на ринку, в магазині, то не виключено, що знову запалилися почуттями до колишнього коханого (коханої).

Дії уві сні

Недобре значення у сновидіння, в якому купували гнилі фрукти. Такий сюжет передбачає розбіжності на роботі, можливо навіть доведеться шукати нове місце служби через розбіжності з керівництвом. Коли ж у нічних мареннях ви збирали урожай цитрусових, то сонник пророкує нову обов’язок — доведеться доглядати за прикутим хворобою до ліжка людиною.

Запашні плоди, запах яких ви виразно відчули в сплячому стані, ознака перевтоми, напруги. Пора відпочити, радить сонник.

Якщо уві сні ви зайнялися торгівлею мандаринам, то в реальності зумієте досягти поставленої мети. Східний сонник вказує на те, що плоди з гнилизною, купленими вами у нечесного продавця, пророкують обман і наяву.

Кулінарний сонник рекомендує готуватися до візиту гостей, ось до чого снилося безліч мандаринів. Найімовірніше, це будуть родичі, які прибули здалеку. Вони привезуть з собою чимало гостинців і подарунків.

На смак і колір

Якщо довелося в сновидінні ласувати смачними, солодкими мандаринами, то сонник пророкує радісні події, як вдома, так і на службі.

А якщо сновидінню попався засохлий плід, з жорсткою, грубої цедрою? Тоді, він, за версією сонника, так захопився повсякденному плинністю, що навіть не помічає: скільки всього цікавого і цікавого навколо нього відбувається.

Зелені, незрілі цитрусові уві сні це підказка — потрібно трохи більше уваги приділяти близьким. Інакше ви потім будете шкодувати про те, що не знайшли часу для душевного спілкування з ними.

І наостанок — Міллер

Психолог Густав Міллер, як завжди, оригінальний у своєму трактуванні видінь про мандаринах. Він вважає, що ці плоди уві сні попереджають сплячого поруч з вами лицеміри, і обманщики. Людям не варто перевіряти своїх таємниць і намірів, вони можуть зашкодити вам або зрадити в самий відповідальний момент.

До чого жінці сняться мандарини? Міллер переконаний це знак — чоловік обманює її. Якщо сновидінню чоловічої статі привиділося квітуче мандаринове дерево, то він буде оточений любов’ю і турботою домочадців, вірної дружини, дітей. Його життя буде стабільною і щасливою.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: