Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник маленька дитина до чого сниться?

Сонник маленька дитина до чого сниться?

Маленька дитина тлумачення сонника

Одним з найбільш яскравих і багатогранних образів уві сні, що викликають сильні емоції, є маленька дитина. Але до чого може приснитися малюк? Більшість сонників, відповідаючи на це питання, дають сприятливі прогнози. Але є і абсолютно несподівані і не зовсім радісні передбачення. Адже багато залежить від деталей сновидіння, і від того, що відбувається зараз в реальному житті сплячого.

Немовлята чоловічої статі

До числа радісних ознак відносить сонник Хассе маленької дитини. В незалежності від статі новонародженого, це підказка сновидінню — він повинен бути впевнений у власних силах, це допоможе йому неодмінно досягти наміченої мети.

Інші сонники акцентують увагу на тому, хто пригрезился: хлопчик чи дівчинка. Так малюк чоловічої статі віщує зміцнення матеріального становища. Сновидінню точно пощастить, тим більше, якщо це видіння він бачив у ніч напередодні п’ятниці.

Маленький хлопчик в сновидінні попереджає про хмари, густіших над головою: про ймовірні конфлікти з начальством, сварки з домочадцями і інші неприємності. Але якщо ви доглядали за немовлям чоловічої статі, то сонник пророкує турботи, які будуть приємні і радісні.

Міллер у своєму соннику пише, що крихітний хлопчина — це знак того, що сновидця очікує сюрприз. А ось для вагітної таке сновидіння може означати передчасні пологи. Помітили, що уві сні малюк плакав, вередував? Тоді подбайте про своїх рідних, зробіть для них щось корисне. І врахуйте, що добрих слів або вирази співчуття у даному випадку буде недостатньо. Сонник вказує, що хлопчик уві сні — заклик саме, що-то зробити, отримавши в підсумку якесь матеріальне підтвердження зусиль.

Густав Міллер коментує бачення про те, що ви грали з хлопчиком. Сюжет обіцяє сновидінню успіхів на творчій ниві і фінансове благополуччя. Якщо пригрезился малюк, який за фабулою сну ваш син, то сонник припускає, що у вас є вагомі підстави не довіряти представникам протилежної статі.

А у Хассе інша думка щодо того: до чого сниться малолітній хлопчик. Провісник упевнений, що подібний спосіб готує сновидця до святкового торжества, веселощів.

Крихітна дівчинка

До чого сниться дівчинка? О, в даному випадку вам належить випробувати щось незвичайне, що викличе бурю пристрастей, емоцій, почуттів. Це може бути знаменна подія, доленосне знайомство, радикальні зміни в професійній сфері і в особистому житті.

Якщо дитину уві сні бачила юна панянка, то їй вдасться самим чудесним чином примиритися з коханим при випадковій зустрічі. Для жінки в положенні цей сон — ознака того, що народиться дочка.

Фрейд пропонує цікавий варіант того, до чого сниться малятко чоловікові. Психіатр підозрює, що в цьому випадку сновидець відчуває сильні сексуальні переживання. Але це не пов’язано з якими-небудь розладами або збоченнями. Необхідно лише внести щось нове, урізноманітнити відносини з сексуальним партнером.

Якщо дівчинка примарилася дамі, то Фрейд висловлює припущення про те, що їй бракує в реальному житті ласки, любові, турботи з боку партнера. Сновидица втомилася бути сильною, приймати важливі рішення, покладаючи відповідальність на свої плечі. Їй необхідно відверто поговорити з чоловіком, пояснивши йому, що це він представляє сильна стать, і зобов’язаний нести куди більш важкий тягар турбот.

За версією Сучасного сонника, худа, бліда, сумна чи хвора дівчинка в сновидінні передрікає втрати. Хтось із рідних чи близьких надовго або навіть назавжди поїде дуже далеко. Буде складно пережити біль розлуки. Ще більш невтішний прогноз в тому випадку, якщо в нічний фантасмагорії ви розмовляли з малюком. Сонник не виключає насильницької, передчасної смерті близької тому, хто спить персонажа.

Настрій, поведінка

Тлумачення сну багато в чому визначає і те, як себе вів малюк, і в якому настрої були інші персонажі бачення. До чого сниться маленький ребенокна руках? Як не дивно, але Езотеричний сонник інтерпретує це мирну картину, як порушення або переннос на майбутнє ваших планів. Пестити, няньчити його – належить самовіддана громадська робота, яка принесе хороші доходи. Якщо ж це примарилось молодий дівиці, то її можуть підло обдурити.

Запам’ятали, як пестили, няньчили немовляти? Тоді сонник передбачає багато роботи. Причому ви добровільно будете повинні відмовитися від оплати за неї, виступивши ролі волонтера. Але не сумуйте, ваші зусилля принесуть плоди іншого роду — ви зміцните свій авторитет, отримаєте безцінний досвід, і моральне задоволення.

В інших сонники інакше трактується бачення, в якому ви тримали на руках малюка. Це може бути нове місце роботи, з більш високою винагородою. Людині зрілого віку такий сон обіцяє можливість раптово розбагатіти. Мандрівникові це пророкує легкий шлях. А ось молодий дівиці слід проявити обережність, це бачення пророкує небажану вагітність.

Печаль, відчай, душевні муки, ось до чого сниться, що на руках хвора дитина. Якщо уві сні ви тримаєте чуже чадо, то будьте обережні — в дійсності поряд з вами зараз знаходяться персони, які, у своїх корисливих цілях, не гребують скористатися вашою довірливістю, чуйністю.

Цікаво, що заплітаючи крихітній дівчинці кіски в сонному стані, ви мрієте про те, що у вашій родині буде поповнення. І це бажання здійсниться! Спочатку, правда, доведеться напружитися, так як новонароджений потребує багато уваги, турбот. Але зате в житті з’явиться сенс. Вона наповниться радісними, незабутніми моментами. До чого жінці, у якої дочка наречена, раптом сниться маленька дитина? Мамі доведеться клопотатися з приводу приготування до весілля. Сновидице доведеться думати над банкетним меню, займатися вибором і покупкою вбрання для нареченої, знайомиться з родичами нареченого доньки.

Всі іншим людям цей сюжет гарантує швидке здійснення самих грандіозних задумів. Головне, не витрачати час даремно. Якщо маленька дівчинка в нічних мареннях сміялася, то, згідно соннику Цвєткова, прокинувшись, ви трохи пригорюнитесь, або трошки всплакнете.

А от якщо дівчинка уві сні плакала, то наяву не варто чекати нічого хорошого. Навпаки, ймовірна якась неприємність, винуватцем, якою буде сам сновидець.

Розмовляли у сні з малятком? Тоді ваше життя втрутиться «пан випадок», у владі якого радикально змінити долю.

Добрі передбачення

Пригрезился малюк в колясці? Тоді товариш приготував вам прекрасний сюрприз. Якщо коляску з дитиною в сні довелося вам котити, то попереду в реальності належить далека дорога, цікава подорож. Ви знайдете геніальний вихід із самій неблагополучній ситуації, ось до чого приснилося купати маленького, на думку Міллера. Однак інші збірники тлумачень, попереджають про обман. У соннику під авторством Цвєткова, голенький малюк символізує зраду, нещастя.

Спіть, і спостерігаєте за тим, як дитина робить перші кроки? В такому разі не слухайте доброхотов, не покладайтеся на чужі судження, а сміливо дійте, так як велить вам розум, розраховуючи на свої сили, досвід. Помітили в нічний дрімоті малюка, крокуючого вже досить впевнено? Тоді ви цілеспрямована, грамотна, самостійна особистість, стверджує сонник. Цілуючи в сні немовляти, дама отримує дивно радісне передбачення — доживши до дуже похилого віку, вона збереже привабливість, ясність розуму, бадьорість, чарівність.

Коли є привід для занепокоєння

Якщо уві сні розумієте, що доросла дитина оповитий пелюшками, немов немовля, то значить, в реальності ви не адекватно оцінюєте деякі речі. Ведете себе занадто легковажно, по-дитячому.

Здивувало сновидіння, в якому ви самі опинилися в ролі немовляти? Наберіться терпіння і проявіть наполегливість — саме ці якості будуть дуже до речі при подоланні майбутньої низки негараздів, проблем. Якщо уві сні ви маленька дитина, але не немовля, то знайте — ви на вірному шляху, і скоро навколишні по достоїнству оцінять ваші досягнення, так і ви отримаєте моральне задоволення від виконаної роботи.

До чого сниться смерть маленької дитини? Це прикмета смутку, тривоги. Так, якщо сниться, що вмирає ваша дочка, то чекають судові позови, пов’язані з розрахунками за боргами. Якщо уві сні гинув хлопчик, щось в житті юнака насправді складається невдало.

Уві сні ваш малюк хворий? Не переймайтеся, ця прикмета гарантує малюкові насправді богатирське здоров’я, але ось матуся може відчути деяке нездужання.

Якщо привидівся мертве немовля, то це застереження про необдуманих, не виважених рішень, спонтанних вчинків. Тримайте під контролем свої емоції. Порадує лише Французький сонник, за версією, якого мертвий малюк це знак того, що у фінансових справах, нарешті, буде повна визначеність, порядок.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: