Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник маленький крокодил до чого сниться?

Сонник маленький крокодил до чого сниться?

Маленький крокодил тлумачення сонника

Уві сні навіть крихітний алігатор може бути символом прийдешніх напастей, проблем. Втім, якщо за дитинчам рептилії в сновидінні стежили з розчуленням і інтересом, то тлумачення сонника може бути зворотним. Наприклад, це може свідчити про те, що сновидінню вдасться подолати страхи, впорається зі слабкостями, викорінити шкідливі звички.

До чого ще може приснитися маленький крокодил? Відповіді знайдуться в соннику, який звертає увагу і на вигляд тварини, і на його звички.

Загальні передбачення

Крокодил одне з найнебезпечніших тварин. Його могутні щелепи змикаються, немов ножиці і жертви, що потрапила до нього «на зубок» не залишається ні найменшого шансу на порятунок. Тому якщо в нічних мареннях ви зіткнулися з малюсіньким представником цього виду фауни, зобов’язання подивіться в сонник до чого приснилася така неприємна зустріч.

Так якщо маленький крокодил був агресивний і нападав на сновидця, то, на жаль, попереду чекають біди, проблеми. Тому, хто просто був поруч з алігатором, потрібно бути обачнішими — аферисти і шахраї намагаються втягнути людину в афери, махінації.

Дивне бачення про те, що ви безстрашно стрибаєте серед крокодильчиків, відмінна прикмета того, що ви, всупереч несприятливим обставинам, неодмінно досягнете свого. Уві сні спостерігали за зеленим, зубастим крихтою в тераріумі зоопарку? Бачення пророкує вам незабутні пригоди, пов’язані з ризиком.

Що підкаже Міллер?

Крокодил, навіть маленький, поганий знак для сплячого. Дитинча плазуна, в нічних мареннях, — це підказка, сновидця обдурить і підведе людина, на якого він найбільше розраховував, покладав надії. Причиною багатьох напастей будуть підступи конкурентів, навмисно тих, хто підставив вас, ось до чого сниться, що крокодил укусив вас за сонником, складеним відомим провісником Густавом Міллером.

Ризик — справа благородна?

Ви тримаєте в руках зовсім малесеньке, що тільки що з’явився на світ з яйця алігатора? Таке сновидіння застерігає — ви занадто відверті з новим знайомим. Не варто надалі присвячувати його у свої плани, спілкуватися з ним «на короткій нозі». Сучасний сонник припускає, що потім доведеться шкодувати про своєї довірливості, відкритості, тому, що цей тип виявиться лукавим, корисливим, заздрісним.

У вас є шанс домогтися успіху в комерції, ось до чого снилися крокодильчики, яких ви придбали для того, щоб розводити на фермі. Це характеризує вас, як цілеспрямовану особистість, готову на все заради прибутку. Талантом дипломата явно наділений той сновидець, якому примарилося, що він тримає дитинча алігатора в руках і годує, напуває його. Ця людина зуміє налагодити стосунки зі старим другом, і під усіма іншими людьми, затаившими на нього образу.

Про хитрості і підступності

Пастор Лофф описав картину: водойма, в якому аж кишить від дрібних крокодильчиків. Провісник запевняв: цей сюжет повинен змусити сплячого насторожитися — поруч з ним, в колективі, де він працює багато підлих, віроломних, підступних людей.

Йому вторить і Східний сонник, що описує трохи іншу картину — ви пливете по водоймі, заповненому алігаторами. Цей сюжет також натякає на те, що оточуючі не так прості і щирі, як вам здається.

Боротьба уві сні і в реальності

Приснилося, як крихітна, але вже відмінно озброєна зубами, рептилія кидається на вас і кусає? Тоді в реальності ви відчайдушно і рішуче будете відстоювати свої права або точку зору. Все б нічого, така принциповість іноді корисна, але в даному випадку Місячний сонник пророкує вам фінансові втрати, через нестриманості у висловлюваннях і вчинках.

Тлумачення бачення про бійку двох крокодильчиків обіцяє, що сплячий стане свідком боротьби двох суперників, конкурентів в дійсності. А якщо в сні ви врятували тварину, на яку напав хижий, зубастий нащадок ящера, то наяву вам належить захистити когось із товаришів по службі від незаслужених нападок і критики.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: