Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник маленькі черепашки до чого сняться?

Сонник маленькі черепашки до чого сняться?

Маленькі черепашки тлумачення сонника

За сонником, черепаха — це символ надійності, впевненості, цілеспрямованості, працездатності. А до чого ж тоді сняться маленькі черепашки? Виявляється, ці крихти передбачають сновидінню чудові зміни в долі. Які? Про це докладніше розказано нижче.

Тлумачення Густава Міллера

Міллер стверджує, що помітивши у сні черепашачих дитинчат, людина прокинеться в прекрасному настрої, повний оптимізму. Все вірно, його чекає якийсь доленосний випадок, який здатний ще більше надихнути сплячого і відкриє привабливі перспективи на майбутнє.

До вагітності та народження дитини, ось до чого жінці можуть наснитися маленькі черепашки, по соннику Міллера.

На землі, у воді, і в неволі

До чого сняться крихітні черепахи у воді? Сучасний універсальний сонник інтерпретує цей сюжет, як вкрай позитивний знак для людини, зайнятого комерцією. Це прикмета вірною прибутку, примноження капіталів. Ще краще, якщо у воді сновидець помітив багато черепашок. Це пророкує йому вигідні контракти або відмінного спонсора, інвестора для розширення бізнесу.

Однак, якщо це були акваріумні вихованці, вам уготовані позбавлення і перешкоди. Якщо крихітні черепахи буквально заполонили весь акваріум або банку зі скла, то на службі у вас назріває конфлікт, спровокований нездоровою конкуренцією і заздрістю.

Є черепашки, які живуть тільки на суші. Приснилося, що бідні істоти опинилися у воді? Тоді і ви змушені будете відвідати заходи, в ході якого відчуєте дискомфорт, стиснення.

Удача супроводжує сновидінню у всіх починаннях. Ось до чого приснилися морські черепашки, у природному для них середовищі. Можна сміливо приступати до реалізації планів, ідей. Саме зараз, підкреслює сонник, перед сплячим відкриті всі двері, і він просто зобов’язаний скористатися унікальними можливостями.

Інші місця проживання

Помітили черепашку на робочому столі? До чого може приснитися таке? Вам треба почекати кращих часів. Поки всі ваші справи явно гальмують бюрократичні, паперові зволікання. Якщо вступаєте в нову посаду, наберіться терпіння, поки попереду — лише складнощі організаційного характеру та встановлення контакту з колективом.

Тлумачення сну, про те, що черепашки знаходяться в річці, передбачає величезні, швидкі зміни в долі людини. Сонник ж рекомендує йому, не гаючись, скористатися цим моментом з вигодою для себе.

Момент народження

Сталося, бачити в сні, як з’являються на світ крихти земноводні? Сонник радує – у вас є всі шанси отримати якусь цінну інформацію і досвід, які дуже знадобляться згодом.

Тому, хто на перше місце ставить кар’єру, роботу цей сюжет передрікає зміну роду професійної діяльності, або підвищення в посаді.

Універсальний сонник, вважає, що новонароджені черепахи сняться до того, що спляча людина в момент сновидіння дуже сприйнятливий до будь-якої грубості, несправедливості. Він побоюється всього нового, невідомого йому. Але не турбуйтеся це тимчасовий стан.

Тільки для жінок

Сновидіння про черепашок завжди благополучно тлумачиться для сновидиц. Якщо таке бачення випало амбітною, ділової дівчини, то її мрії про запаморочливій професійному зростанні неодмінно збудуться. А для дам постарше, сон пророкує міцні сімейні узи, або поява на світ довгоочікуваного дитини.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: