Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник маленькі миші до чого сняться?

Сонник маленькі миші до чого сняться?

Маленькі миші тлумачення сонника

Як це ні дивно, але крихітний мишеня може довести до непритомності майже будь-яку даму. Якщо уві сні привидівся цей гризун, то можна сподіватися, як на зміни до кращого, так і готується до випробувань долі. Але, як точніше дізнатися: що чекає попереду? Сонники пропонують чимало цікавих пояснень з приводу того: до чого сняться маленькі миші?

Сприятливі тлумачення

Як правило, пригрезившиеся мишенята ототожнюються з низкою турбот, метушнею, клопотами, уготованными сновидінню. Але в соннику 21 століття знайдеться інше передбачення, судячи з якого сплячий з легкістю, навіть з азартом і радістю, подолає всі перешкоди і досягне бажаного.

Зверніть увагу і на колір шерсті, приснився мишок. До чого сняться, наприклад, білі? Це — добра прикмета, підказує, що сновидець буде щасливий і забезпечений. А от якщо вам вдалося в сплячому стані піймати мишеня, то в реальному житті настає сватання. Незалежно від віку і матеріального статусу сновидця, його плани на найближчий час будуть якимось чином пов’язані з підготовкою до весільного торжества.

Думка Міллера

По соннику Міллера, маленькі миші уві сні означають близьких нам людей, які живуть з нами під одним дахом і про яких ми заботитмся. По-цьому, якщо мишки уві сні веселі, жваві і радісні, то наші рідні теж будуть в доброму здоров’ї і настрої. Але якщо приснилися миші хворими, то в реальності можлива хвороба або неприємність з ким-небудь з домочадців.

Застереження і знаки небезпеки

За сонником Цвєткова маленькі хворі миші пророкують неприємності або хвороба близької людини. Цей же тлумач пропонує ще один варіант інтерпретації бачення: у сновидця є таємні недоброзичливці, тому йому потрібно бути обережним і передбачливим, щоб не потрапити в пастки розставлені підступними ворогами.

До речі, сонник радить не пускати сторонніх людей у свої плани, не вірити їм на слово. Не найсприятливішим, у багатьох сонники, вважається бачення про те, що сплячий зловив маленького гризуна. Сплячий будує плани помсти партнеру, який підвів, обдурив його, ось до чого може приснитися такий сюжет. І, як не дивно, цей сон обіцяє масу задоволення від сексу та інших пристрасних захоплень.

Примарилось, що їсте маленьку мишку? Врахуйте, ви надзвичайно безтурботні, перевіряючи оточуючих у свої особисті справи і плани. Подібна відвертість, відкритість загрожує сумними наслідками.

У соннику 21 століття, негативну трактування має і бачення про вбивство гризуна. Позбавивши уві сні життя мишку, наяву людина прирікає себе на печаль і смуток. А якщо примарилось, що ви підготували маленьким розбійникам пастки мишоловки, то по пробудженню ви станете мішенню для пліткарів. Єдина можливість для сновидця розвіяти дурні, злі чутки і домисли, це вести себе вкрай обачно, але досить впевнено.

Вороги не дрімають!

На вашу голову звалиться численні неприємності, ось до чого, згідно з тлумаченням низки сонників, сняться маленькі мишки у великій кількості. Не зайвим буде замислитися: а чи варто ділитися з колегами і просто приятелями найпотаємнішим? Сонник не виключає того, що серед цих персон знайдуться і такі, що відчайдушно заздрять і прагнуть всіма силами нашкодити тому, хто спить. Йому не варто піддаватися на виверти хитрунів і прислухатися до влесливим словам, а також вірити їхнім запевненням про «вічну дружбу» і «глибокої відданості».

Вам здається, що ви вчинили жорстоко, розчавивши малюків мишенят в сновидінні? Задумайтеся. Чи Не занадто ви тиснете на своїх рідних і домочадців, жостко нав’язуючи свою думку? Цим можете нашкодити своїм близьким і стати причиною їхніх бід.

Добре, якщо у сні деяким мышатам вдалося уникнути страти і сховатися. В такому випадку майте на увазі, що ви ще не зміцнили своє становище. Ще можна все виправити і піти на компроміс.

Якщо в даній статті не вдалося отримати повну відповідь на ваш сон, не засмучуйтеся. Додаткову інформацію можна знайти на сторінці: до чого сняться миші.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: