Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник малина до чого сниться?

Сонник малина до чого сниться?

Малина тлумачення сонника

Того, хто її побачив, можна позаздрити – більшість сонників тлумачать цей сон позитивно, віщуючи приємні події, радість і зміни, але, щоб витлумачити його більш точно, слід пригадати найменші деталі.

Збирати ягоди

Збирати малину віщує швидкий успіх – і вдома, і в бізнесі. Знайома не одному поколінню фраза: «У нього не життя, а малина» має на увазі саме таких людей. Сонники дають і ще одне значення, обіцяючи успіх у відносинах, але слід поводитися обачніше і не кидатися в них без розбору.

Розмір ягоди

Великі ягоди віщують наступ вдалою пори в кар’єрі або особистого життя. Можна сміливо заявляти про свою персону на службі або ризикнути, відкривши почуття людині, яка подобається.

Сучасний сонник тлумачить дозрілі солодкі ягоди як майбутню удачу в азартних іграх. Але не слід занурюватися в них з головою, адже будь-яка удача – дама примхлива, і може відвернутися.

Є ягоди

Тлумачення, до чого сниться є малину, дуже добре дає Ніна Гришина. Жінок дуже скоро чекають плітки, які розпускають іншому або навіть родичем, а от для чоловіків це відмінний привід застерегтися від поспішних рішень, і, перш ніж дозволити втягнути себе в необдуману авантюру, ще раз як слід зважити всі «за» і «проти».

Їсти уві сні ягоди прямо з куща обіцяє радісна подія, яке не забариться з’явитися в реальному житті, але той сон для дівчини має прямо протилежне значення. Велика ймовірність, що вона зробить необдуманий вчинок, який позначиться на відносинах з другою половиною, а може навіть призвести до їх розриву.

Тлумачення Міллера

До чого сниться малина, пояснює та сонник Міллера. Він твердо запевняє, що побачив її чекає швидка радість і безтурботні веселощі. Але, занурившись у нього з головою, не слід забувати і про поточні клопоти.

Кисла і незріла малина говорить про невдоволення поточними справами, прагненні отримувати багато при менших зусиллях, нездатності розкрити потенціал.

Є у цього сну і ще одне тлумачення – попередження про негаразди в роботі та бізнесі. Сонник Міллера застерігає про вагомої небезпеки, яка може поставити під загрозу поточне положення справ, і розібратися в неприємній ситуації буде можна, тільки оперативно в неї втрутившись.

Самий повний сонник

Сон, у якому ви побачили кущі малини, обіцяє швидку радість. Збирати її ягоди – до здобутків на службі і можливість себе показати.

Якщо сниться солодка малина – життя буде радісним і безтурботним. Незріла обіцяє крах планів і надій, причому винні будете ви самі, а точніше – ваші необдумані вчинки.

Пити в сні чай з малиною – настав час задуматися про своє самопочуття.

Корчувати кущі малини означає подорож незабаром, а пересадка обіцяє, що скоро ви знайдете заняття по собі.

Різні трактування

По-різному тлумачать, до чого можуть снитися ті чи інші сюжети, пов’язані з малиною.

Наприклад, небажання вирішувати ту чи іншу проблему у зв’язку з її глибокою занедбаністю. Сонник Езопа дає пораду не запускати подібні справи ще сильніше і підходити до них з особливою ретельністю, інакше великий ризик розриву налагоджених зв’язків, а то і зовсім втрати роботи.

Сонник Гришиній трактує приснилося малину як швидку радість, отримання прибутку і благополуччя в домі, тим швидше вірне, чим сильніше сні насолодитися її смаком.

Збирати ягоди малини – успіх, майбутній тріумф. Варити з неї варення – шанс опинитися у важкій грошової ситуації, і щоб вибратися з неї, доведеться влізти в великі боргові зобов’язання.

Слід уважно ставитися до подібних застережень, адже вони здатні захистити від майбутніх проблем, а, значить, ніщо не здатне затьмарити і майбутню радість.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: