Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник мама колишнього хлопця до чого сниться?

Сонник мама колишнього хлопця до чого сниться?

Мама колишнього хлопця тлумачення сонника

Погодьтеся, що побачити в сновидінні маму колишнього коханого, навіть ще за подію пристойного відрізку часу, це дуже незвичайно. До чого може приснитися дама, яка колись могла стати вашою родичкою? Сонники знайдеться відповідь на це питання. Причому навіть не один — трактування сновидіння помітно відрізняється, в залежності від запам’яталися деталей, перипетій сюжету.

Що підкаже Міллер

Психолог Міллер, вважав, що мама колишнього хлопця, з якою мило спілкуєтеся і навіть шепочетеся уві сні — це ознака того, що ви до цього часу сумуєте за її синові. Ви живите до коханого з минулого почуття, але не наважуєтеся зізнатися в цьому навіть собі.

Якщо ж у сні матуся колишнього кавалера свариться або веде себе агресивно, то це, на жаль, це не обіцяє нічого хорошого з пробудження. Швидше за все злостивці активно пліткують з приводу того, хто бачить сон, і це немало ускладнює її життя.

Добра, мила жінка

Уві сні перед вами постала жінка, що назвалася мамою вашого не відбувся нареченого? Щоб зрозуміти: до чого сниться подібне, треба пригадати: про що ще повідала ця дама. Якщо вона спокійно, делікатно натякала на те, що сновидица не підходить її синочку по ряду причин, але робила це тактовно, то сонник пророкує велику удачу в реальності. Швидше за все, це буде зустріч з молодим чоловіком, готовим надати допомогу у важливій справі.

Якщо ж «мамуля» ввічливо просить не розривати відносини з її синочком, то спляча дівчина ще вірить у можливість реанімації союзу з цим юнаком. Насправді вона далеко не байдужа до нього і шукає шляхи для примирення.

Зла відьма

А до чого сниться жовчна, дратівлива тітка, що представляється матусею колишнього хлопця? Цей образ відносять до числа негативних. Сновидице доведеться пройти через ряд випробувань, в ході яких головне, зберігати спокій і почуття гідності. Місячний сонник, підказує, що все вийде лише за умови, якщо спляча не піддасться на провокації ворогів, і не дуже розумних людей.

Якщо в полку «мегер» уві сні прибуло, і можна побачити не тільки маму, а й злющу бабулю свого невдалого нареченого, то сонник попереджає, — в реальності цього залицяльника хтось налаштовує проти того, хто бачить сон або намагається відвести, спокусити.

Компанія «як би» родичів, що складається з агресивного папи і недоброзичливою бабусі колишнього залицяльника, — це порада: не прислухайтеся до пліток і чуток, — тільки нерви собі зіпсуєте і колір обличчя.

Проблеми на службі, ось до чого приснилося, що вас била мама колишнього коханого.

Чи є привід для занепокоєння?

Примарилось, що відбулася свекруха демонстративно проходить повз, не вітаючись? Відкрийте Східний сонник, там описана подібна ситуація. Причина такого бачення — внутрішнє психологічне напруження сплячої.

У сні ви помітили скривджену на вас жінку, за те, що ви не оцінили по достоїнству її синочка, і не погодилися стати невісткою? Нострадамус коментує це так: нинішня дівчина вашого недавнього коханого дуже переживає і ревнує його до вас.

Інші тлумачення

Важко уявити собі все, що може трапитися в нічний фантасмагорії, але все ж опишемо найбільш цікаві або типові ситуації. Наприклад, ви бачите, що якась громадянка стверджує, що вона матінка вашого недавнього залицяльника. В такому випадку сонник застерігає — наяву можлива поява суперниці. А що якщо мама хлопця «з минулого» у сновидінні помирає у вас на очах? На жаль, і цей сюжет інтерпретується недобре, вірогідні поразки, провали в дійсності.

Допомагати у сні мамі колишнього хлопця, до конфліктів, а бити разом з нею кого-небудь,— до нападкам з боку оточуючих. Сталося плакати з матір’ю екс-кавалера? Тоді, як прокинетеся, ризикуєте посваритися з рідними. Зате якщо ви в сні танцювали в парі з «родичкою», то сонник обіцяє вам поповнення особистого бюджету.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: