Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник мед до чого сниться?

Сонник мед до чого сниться?

До чого сниться мед

Здавалося б, який ще сон може бути солодше того, яким ми побачили мед. Бурштиновий пахучий продукт, подарований нам працьовитими бджолами обіцяє, на перший погляд, тільки задоволення. Але чи це так? У світі сновидінь панує логіка, протилежна реального мислення, тому не завжди то смачно, апетитно виглядає в нашому сні. Звичайно, побачений мед не викликає паніку в душі людей, не наводить на сумні думки, припущення і печаль. Навпаки, він може залучити щастя і благополуччя в будинок. Але до трактування такого сну все одно необхідно поставитися уважно.

З Універсального тлумача снів ми дізнаємося, що якщо приснився мед, особливо торішній, встиг засахариться, — це попередження бути обережними у майбутньому виборі. Але таке сновидіння говорить і про те, що у людини є реальний шанс зробити правильний хід, досягти при цьому прибутку і успіху. Солодкий продукт банку, побачений у сні, гарантує настання білої смуги в долі людини, а якщо приснилася ціла бочка, то можна очікувати несподіваного грошового надходження або спадщини, завдяки якому з’являється можливість здійснити яку-небудь давню мрію.

Зі сну бджоли дають людині зрозуміти про його приховані таланти цілителя, нехтувати якими не варто. Універсальний тлумач пояснює такий сон, як спонукання застосувати всі старання у справах нагальних для того, щоб вони неодмінно окупилися. А якщо ведмідь у сні намагається відібрати ваш мед або розорити бджолиний вулик, то необхідно бути готовим до появи в житті нечеми, здатного нанести образу і образу.

Фрейд тлумачить сон, в якому людина здійснює покупку меду, наступним чином. Такі події приходять у снах тим людям, які з-за звички задовольнятися малим, ніяк не намагаються досягти нових перемог ні в трудовій діяльності, ні на особистому фронті. Коли ж сниться, як пасічник добуває мед, звільняючи його від сот, то це означає, що людина своєю плідною працею заслужив право на заохочення і може собою пишатися. Він рухається в правильному напрямку і скоро його заслуги помітять і відзначать.

Мед по соннику Міллера

У своєму соннику Міллер описує мед, як символ швидкої любові та добробуту. Людям, яким пощастило прожити таке сновидіння, повинні бути готові до нових обріїв, до змін в кращу сторону і не треба при цьому боятися опинитися в «золотій клітці», все так і повинно було бути. Якщо ж людина уві сні ще й пробує цю солодку субстанцію, то він обов’язково відчує радість взаємної любові, яка приведе його до довгим і міцним відносинам.

Сонник Велеса стверджує, що мед у сні людини, що страждає від хвороби, обіцяє йому швидке позбавлення від неприємних симптомів та якнайшвидше одужання. Таке оптимістичне трактування може бути цілком правдивим: бджолина отрута давно використовується в медицині, мед також є дієвим ліками від багатьох недуг. Так чому б йому не пророкувати людям міцного здоров’я і зцілення?

Сонник мусульман каже — приснився мед, значить чекай потомства. Дуже оптимістичний і приємне для сімейних пар трактування подібних сновидінь.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: