Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник місяць до чого сниться?

Сонник місяць до чого сниться?

Для багатьох країн і народностей місяць символізує щось таємниче і містичне. Їй приписують можливість регулювати природні процеси, які безпосередньо впливають на нас з вами. Поява місяця уві сні також несе особливе значення, небесне світило попереджає про прийдешні зміни звичного життєвого укладу.

Поява декількох місяців

До чого вам приснилося два місяця — у дійсності ви переслідуєте дві мети. Сумним є те, що досягти одну з них можна, тільки пожертвувавши другий. Нервове напруження з цього приводу знаходить вихід в нічних видіннях.

Тлумачення до чого сниться місяць, міститься в сонник Езопа, який попереджає вас про можливість втрати коханої людини через власну жадібність і егоїстичності. Варто більше уваги приділяти партнеру, піклуватися про нього більше, ніж про себе.

Сонник місяця поява в трьох примірниках пояснює появою невирішених питань в особистому житті. Ймовірно, вас щось турбує, що слід якнайшвидше обговорити зі своєю другою половинкою.

Також поява великої кількості лун може служити ознакою великої кількості клопоту. Якщо уві сні ви спостерігали за небесними світилами, чекайте веселого заходу і несподіваної удачі.

Повний місяць

Якщо вам приснилося повний місяць, стануться масштабні зміни, що сприяють досягненню поставлених раніше цілей. Поява молодого місяця в нічному видінні відстрочує втілення в життя деяких бажань, слідуючи Універсальним сонником.

Якщо уві сні місяць була таємничою і надзвичайно великий, стережіться невдач у відносинах з родичами і конфліктів з коханою людиною. Однак зароджується місяць говорить про протилежне – виникнення нових залицяльників, успішному просуванні по кар’єрних сходах.

Поява місяця з місяцем у сні символізують народження нового ніжного почуття. Також Гришина в своєму соннику пророкує велику матеріальну вигоду.

Тлумачення сну місяця тьмяною і непримітної містить в собі інформацію про ваших нинішніх переживання, причиною яких є байдужість. Відноситься воно до людини, чиєю симпатії ви домагаєтеся.

Поява великого розміру місяця на небосхилі передрікає невдачі, пов’язані з недавнім любовною пригодою. Остерігайтеся конфліктів з рідними людьми, які здатні перерости в цілий сімейний скандал.

Хороша новина або вигідне придбання – те, до чого сниться місяць росте. Придбання також може стосуватися закоханості в нового чоловіка. Сон несе в собі добре передвістя, що обіцяє довгі і щасливі стосунки з новою пасією. Однак зростаючий місяць у сновидінні радить бути обережнішими в найближчому майбутньому.

Про самопізнання і дослідженні власного «Я» сон говорить про відображення місяця у воді.

Місяць і Сонце

Доброю ознакою є одночасна поява сонця і місяця в нічному видінні. Наяву очікується прогрес, велика прибуток і щастя у стосунках.

Освітлення деякого людського тіла цим світилом віщує зміну робочого місця та отримання більш статусної посади.

Каламутні небесні світила у сні пророкують вагітність дівчині або жінці. Якщо ж сновидица висловлювала їм повагу у вигляді поклону, варто чекати великої радості, як стверджує сонник Мандрівника.

Те, падаюча місяць до чого сниться, має два значення. У першому йдеться про швидке весілля, а в другому – про великої матеріальної прибутку.

Затемнення

Наснилося затемнення має кілька тлумачень. Стережіться проблем зі здоров’ям, бажано незабаром пройти повне обстеження. Інший варіант тлумачення – незначна перемога в починаннях і дрібні неприємності.

Інші трактування

Сонник Міллера вважає, до чого вам приснилася місяць — незабаром відбудеться заручини з коханою людиною.

Червона поверхню небесного світила попереджає про неминучої втрати, можливо, матеріальної.

Політ на місяць у сні символізує прагнення до нового, як вважає Сучасний сонник.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: