Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник наречена до чого сниться?

Сонник наречена до чого сниться?

Наречена тлумачення сонника

Сон, у якому довелось побачити майбутню наречену, обіцяє благополуччя. На думку сонників, якщо приснилася наречена задоволена вінчальним нарядом, сплячого чекає швидка прибуток – можливо, ви отримаєте велике спадщину. А от якщо плаття виявилося изодранным, так, до того ж, в грязі, слід приготуватися до важкого життєвого періоду, наповненого сварками і розчаруваннями.

Думка сонника Міллера

Як свідчить відомий тлумач, якщо уві сні нареченій не по душі весільний наряд, наяву ваші відносини з другою половинкою цілком можуть погіршитися. Сон це може говорити і про те, що сплячий незадоволений місцем, в якому працює, або займаною посадою. В майбутньому висока ймовірність розриву відносин або зміни виду діяльності.

Уві сні довелося поцілувати наречену? Друзі, які знаходяться в сварці, прийдуть до взаєморозуміння і зариють сокиру війни. А сон, в якому наречена доторкається до губ інших людей, обіцяє різні задоволення і нові знайомства.

Поцілунок нареченої дістався вам? Ви щасливчик не тільки уві сні. Реальне життя буде радувати відмінним здоров’ям, а успіх не змусить себе чекати. Це стосується як вас, так і дорогих вам людей.

Після поцілунку помітили, що наречена неважливо виглядає? Наяву будете засмучені тим, як поведуть себе друзі та рідні люди. А успіхи, навіть значні, не принесуть бажаного задоволення.

Наречена у вашому сні була байдужа і не виявляла емоцій? Слід приготуватися до дрібних негараздів. Серйозних проблем не принесуть, але ось зіпсувати настрій виявляться цілком здатні.

Сонник Фрейда

На думку Зігмунда Фрейда, якщо жінці сниться весілля з коханим чоловіком, в її житті скоро відбудуться значні зміни. Може бути, вдасться відновити відносини у випадках, коли примирення навіть не розглядалося як можливий результат.

Фрейд дає жінкам рада. Задумайтеся – не вимагаєте ви від партнера занадто багато, торопя події і бажаючи якомога швидше самої приміряти вінчальний наряд? Щоб ситуація нормалізувалася, постарайтеся заспокоїтися і не тиснути на другу половину – тоді шанси якомога швидше опинитися в весільного вівтаря значно зростуть.

Приснилося, що в ролі нареченої бачите власну дочку? Як говорить сонник Фрейда, на несвідомому рівні ви порівнюєте себе з нею, віддаючи пальму першості тієї, що молодше. Власний вік як ніколи починає кидатися в очі, і ви потайки мрієте опинитися на її місці, повернути втрачену красу і молодість.

Думка інших сонників

Те, до чого сниться наречена, пояснює і Еротичний тлумач. Якщо у весільному вбранні бачить себе зовсім молода дівчина, наяву їй надійде цікава пропозиція. Причому зовсім не обов’язково, що воно буде пов’язано з заміжжям. Може бути, їй запропонують стати жінкою на утриманні чи коханкою.

Молоду уві сні бачить чоловік? Велика ймовірність одруження за розрахунком або за необхідності. Може статися так, що вступати в шлюб доведеться на тлі вагітності другої половинки.

На думку Езотеричного сонника, немає нічого хорошого в тому, якщо дівчина в сні є нареченою. Вважається, що подібне тільки в снах і залишиться, в реальності ж шанси вийти заміж будуть дорівнювати нулю. Перешкоди для одруження можуть бути самими різними – від особистих негараздів до війни, що почалася.

Такий сон побачила вже перебуває у шлюбі? Як свідчить сонник, вона цілком може залишитися вдовою над її чоловіком вже нависла серйозна небезпека.

Тлумачення Мандрівника

Те, до чого сниться наречена, є і в сонник Мандрівника. Для чоловіка, який побачив такий сон, скоро все круто зміниться. Слід згадати про зовнішності прийшла уві сні – чим гарніший її обличчя, ніж охайнішим і багатше вона одягнена, тим приємніше будуть зміни. В іншому ж випадку від життя не слід чекати чогось доброго.

Дівчині ж подібне бачення обіцяє довге очікування, причому воно буде не самим легким. А якщо у вінчальній сукні себе бачить жінка, зайнята в бізнесі, найближчим часом її очікують невдачі в діловій сфері.

Приснилося, що весільна церемонія проходить без вас? В реальності вас чекає самотність і нездійснені очікування.

Інші тлумачення

Чоловік, якому нареченою бачиться кохана або дружина, не впевнений у своїх чоловічих силах. Підсвідомо він мріє опинитися в минулому, коли таких проблем не виникало.

До чого чоловікові може приснитися, що наречена – рідна дочка? Його чекає цікава поїздка або прогулянка. Подібний сюжет має і ще одне тлумачення – зустріч з людиною, побачити якого дуже хотілося, але здійснити це не представлялося можливим.

Самотній жінці або вдові сниться, що вона стоїть біля вівтаря? Наяву її чекають проблеми, а також сльози і смуток.

На думку сонника Езопа, представнику сильної статі сон за участю нареченої обіцяє вигоду й успіх. А тим, хто ще не створив сім’ю, майбутня одруження принесе грошове благополуччя та поліпшення життєвих умов.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: