Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник немовля на руках до чого сниться?

Сонник немовля на руках до чого сниться?

Немовля на руках тлумачення сонника

Мрії збудуться, але для цього потрібно докласти масу зусиль, ось до чого, як запевняє більшість сонників, сниться немовля на руках. Але це лише загальна трактування бачення. Для правильної розшифровки його потрібно пригадати всі деталі. Наприклад, як виглядав малюк, як себе почував? Ці нюанси можуть помітно вплинути на прогноз сонника, який розповість про події та попередити про те, що відбувається навколо людини насправді в даний момент.

Від печалі до радості

Поповнення сімейства, неждані позитивні зміни, чи, навпаки, перепони на шляху до мети, ось далеко не всі варіанти тлумачення того, до чого сниться дитя на руках.

Якщо примарилось, що ви тримаєте хворої дитини, то приготуйтеся до випробувань і труднощами, що пошле вам доля найближчим часом. І прислухайтеся до рекомендації: не кидайте розпочату справу, — ваша впевненість, стійкість, працездатність, допоможуть подолати несприятливий збіг обставин, і в результаті вас чекає грандіозний успіх, загальне визнання.

Цікаво, до чого сниться малюк на руках, вагітної. Виявляється, сновидица може без зусиль дізнатися стать своєї майбутньої дитини. Так, якщо крихту тримав чоловік, то народиться хлопчик, а якщо дама, то на світ з’явиться дівчинка.

Приснилося, що у вас в руках лежить дитя, якого підкинули, кинули батьки? Згідно соннику Міллера, бачення про подкидыше обіцяє несподівану грошову прибуток.

Причому ви навіть уявити не можете, звідки надійде досить значну суму у твердій валюті. Але так неодмінно станеться, а тому, поки можете мріяти: на що витратите гроші.

Не здавайтеся!

В одному з сонників сказано, що качати малюка, що плаче на руках, означає, що в реальності доведеться зіткнутися з непорядністю і зрадою. Втім, існує і ще одне пояснення до цього сюжету: сновидець переживе важку депресію. Стан буде настільки важким, що самостійно впоратися з нервовим захворюванням йому навряд чи вдасться, тому сонник радить: не зволікаючи звернеться до фахівця, який призначить курс реабілітації, медичних препаратів.

Поганим знаком вважається сновидіння, про те, що укачиваете крихітку, але при цьому ваші руки чимось забруднені. Сонник передрікає в даному випадку численні турботи, негаразди, суєту. До того ж Фортуна ніби забуде про сплячому, і він відчує на власній шкурі «що таке навезет».

Зовсім інше значення у сну, в якому і ручки чисті і крихта веселий і задоволений. Така картина передбачає успіх, досягти якого сновидінню допоможуть віра у власні сили, наполегливість, працьовитість.

Інші тлумачення

Всі найзаповітніші мрії та найсміливіші бажання здійсняться, ось до чого приснилося, що ви не тільки тримайте немовляти на руках, але і годуєте його грудьми. Сонник навіть уточнює, що для цього не доведеться прикладати жодних зусиль, доля підготувала безліч чудових сюрпризів, головне, не пройти повз, а скористатися ними. Таке ж тлумачення знайдеться в Східному соннику, згідно з яким, малюк завжди — ознака успіху.

Втім, є й інші думки. Наприклад, в одному збірнику сонних передбачень, розмова з хворим малюком — це ознака хвороби, погіршення самопочуття сплячого.

Якщо юна дівчина чи незаміжня жінка, тримає в нічний грезе на руках немовля чоловічої статі, то дуже скоро у неї з’явиться новий кавалер. Якщо ж подібне бачення випало на долю чоловіка, то у важку годину вірний друг поспішить на допомогу. А ось якщо сновидінню довелося тримати в руках дівчинку, то наяву його чекає грандіозний успіх у творчих починаннях. Правда, треба негайно користуватися моментом, для презентації і розвитку своїх задумів, ідей.

Сновидіння, про те, що тримаєте в руках оголеного немовляти — прикмета, предрекающая біди, неприємності. Тим не менш, не впадайте у відчай, а постарайтеся проявити витримку і терпіння. Ці якості в купе з кмітливістю, винахідливістю дозволяє минути випробування з мінімальними втратами. До того ж не забувайте про те, що у вас є друзі і рідні, готові підтримати вас.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: