Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник норкова шуба до чого сниться?

Сонник норкова шуба до чого сниться?

Норкова шуба тлумачення сонника

На вулиці спекотний літній день, а в нічних мареннях вам довелося купити норкову шубу? Не викидайте відразу ж подібний сон з голови – це предмет розкоші трактується сониками вельми суперечливо, і доведеться пригадати якомога більше деталей приснившегося, щоб зрозуміти, що подібне бачення обіцяє особисто вам.

Побачена уві сні норкова шубка має безліч тлумачень. Вона може обіцяти і небачену удачу, і обіцяти швидке весілля, і, в той же час, говорити про сором’язливості і скритності сплячого. А сни, в яких фігурувала коричнева шуба, можуть бути навіть пророчими. Саме тому так важливо згадати бачення в подробицях.

Коли приснилося?

Побачили уві сні шубку коричневого кольору навесні або влітку? За порадою сонника, постарайтеся як можна детальніше запам’ятати цей сон. Він цілком може говорити про те, що всі події, які довелося в ньому побачити, втіляться в реальність зимовими місяцями.

Не менш важливим вважається і те, в який день тижня ви побачили уві сні норкову шубу. До чого вона може приснитися під ранок понеділка? Слід якомога швидше звернути пильну увагу на своє фінансове становище – скоро доведеться неабияк витратитися.

Приснилося, що розгулює в норковій шубці з вівторка на середу? Серйозно поругаетесь з кимось із близьких родичів, попереджає сонник. Цілком можливо, навіть назавжди припиніть спілкування. А ось якщо піднесли її комусь у подарунок під ранок четверга, ви – людина вже досить забезпечений, або багатство прийде до вас найближчим часом.

Що на серці

До чого може снитися, якщо під час сну довелося купити довгу шубку? Якщо покупка вам не по душі, пояснює сонник, в реальності ви людина дуже скромна і скутий. Приснилося, що в обновці було надто жарко? Наяву ви на перше місце ставите особистий комфорт.

Якщо ж куплена шубка цілком і повністю вас влаштовує, то в реальності ви цілком задоволені як собою, так і світом, що вас оточує.

Шуба стара і роздерта говорить про надмірні хвилювання і натякає на сумнівні джерела прибутку. На манто був капюшон? У такого бачення є два тлумачення. Сплячий або відчуває себе цілком і повністю захищеним від зовнішніх впливів, або надто потайливий.

Тлумачення Міллера

Дуже цікаво трактує норкову шубу сонник Міллера. На його думку, подібне бачать люди з завищеною зарозумілістю, до того ж, приховують свою справжню натуру. Такий сон може говорити і про обман. Приснився голий чоловік, обряженный в чорну «норку»? Наяву можете стати жертвою зради.

До чого сниться шуба, яку в реальності ви просто не можете собі дозволити? Будьте готові до всіляких ударів долі, попереджає сонник. А ось якщо побачили шубу не дуже чисту і изъеденную міллю – ваш добробут підвищиться.

Що робили?

Найважливішу роль у трактуванні сновидіння будуть грати різні дії з норковою шубою. Якщо жінка бачить сон, в якому їй вручають такий цінний подарунок, дуже скоро вона зустріне вельми цікавого людини. Згодом він цілком може стати її чоловіком. Причому чим дорожче і багатше виглядала шуба, тим щасливіше виявиться сімейне життя, обіцяє сонник.

Чоловік, який уві сні приміряє шубу, незабаром виявиться учасником вельми прибуткового проекту. Але це у випадку, якщо шуба була чоловічою. А що каже той же сон про жіночому манто? Цілком ймовірно, в глибині душі він ніяк не може прийти до згоди з самим собою.

Якого кольору?

Не варто забувати і про колір шубейки. Біла обіцяє смуток, коричнева – недуга, а чорна обіцяє біду. Але не варто засмучуватися раніше часу, деталі сну найчастіше пом’якшують негативні тлумачення.

Але не всі трактування сонника настільки заперечними. Є, приміром, досить банальне – побачити в сні норкову шубу говорить про те, що на вулиці дуже скоро похолодає. А от якщо в шубі був хтось із ваших близьких, температура, навпаки, підвищиться.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: