Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник ножиці до чого сняться?

Сонник ножиці до чого сняться?

Ножиці тлумачення сонника

Уві сні ми бачимо не тільки відображення того, що турбує вдень. Часто нічні мрії можуть повідати про майбутні події, так і дати пораду з приводу того чи іншого питання. Досить цікаво трактує сонник те, до чого можуть снитися парні предмети. Ножиці – один з них. Вони є символом початку і кінця, і це може стосуватися як життєвого шляху, так і будь-якої справи, проекту або ситуації.

Думки різних сонників

Як свідчить Італійський сонник, цей вельми безпечний предмет в реальності, у нічних снах попереджає про небезпеку. Тих, кому уві сні довелося побачити ножиці, підсвідомо тягне завдати шкоди, в тому числі, і собі самому. Цілком можливо, найближчим часом на плечі сплячого звалиться чимало обов’язків, звільнитися від яких ніяк не вийде.

Не менш негативно зі сну ножиці трактуються і Жіночим сонником. Подібне приснилося заміжньою? В реальності вона – обличчя надто ревнива, причому всі її підозри безпідставні. Якщо не переглянути свою поведінку, у відносинах почнуться серйозні проблеми, які можуть закінчитися навіть і розлученням.

А що про подібне говорить сонник Міллера? Він радить придивитися до лез ножиць. Якщо вони були настільки гостро наточені, що аж блищали, наяву сплячого чекає робота, яка не доведеться по душі. Під час сну ножиці вдалося розламати навпіл? Бажання зняти з себе частину обов’язків виявиться найбільш сильним.

Сонник Фрейда розглядає ножиці уві сні з точки зору психоаналізу. Так, ножиці обіцяють удачу в усьому, за що б ви не взялися і успіх у протилежної статі. Попереду вас чекають романтичні пригоди, обіцяє цей тлумач.

Що робили?

До чого може приснитися, якщо ви знайшли ножиці? Нічого хорошого цей сон не обіцяє, якщо ножиці були старими і покритим іржею. Дуже скоро дадуть про себе знати ваші недруги.

А ось нові ножиці, які довелося знайти, говорять про те, що ви – людина дуже винахідливий і дотепний. Подібні риси характеру дозволять вам з головою зануритися в любовні пригоди. Тривалої цей зв’язок не буде, але залишить по собі лише приємні спогади.

До чого сняться витончені ножиці для манікюру? Настільки незручним предметом довелося різати величезний шматок тканини? Цілком можливо, ваша сексуальна життя давно перестала приносити радість і задоволення. За порадою сонника, поговоріть про це з партнером, інакше великий ризик втратити його назавжди. Але, перед розмовою постарайтеся зрозуміти: а чому саме ви незадоволені? Висока ймовірність, що ви не зможете відповісти навіть собі.

Уві сні різали паперовий лист? Ви не дуже довіряєте своєму партнеру, каже сонник, причому він платить вам тією ж монетою. Подібне бачення в даному випадку говорить про те, що прийшла пора позбутися від відносин, які давно стали тягарем обом сторонам.

До чого можуть снитися ножиці зламані? Найближчим часом слідкуйте за собою – через необдуманих вчинків можна назавжди втратити друга, який не тільки був дуже дорогий, але і завжди був готовий прийти вам на допомогу.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: