Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник нігті на руках до чого сняться?

Сонник нігті на руках до чого сняться?

Нігті на руках тлумачення сонника

Що означає сон, в якому ми бачимо нігті на руках? Подібний сюжет найчастіше уособлює поточну життєву ситуацію, має відношення до роботи і бізнесу. Щоб точно зрозуміти, до чого саме вам сниться така картинка, намагайтеся пригадати якомога більше деталей із сновидіння.

Тлумачення різних сонників

Не всі сонники дають точне тлумачення того, до чого можуть наснитися нігті на руках. На думку Густава Міллера, подібне говорить про надмірне навантаження на роботі, яка не буде оцінена по гідності. Побачили сон, в якому наводили красу на нігтях? Висока ймовірність отримати посаду, яка виявиться дуже престижною, але ось доходу практично не принесе.

Цей же сон, на думку Езотеричного сонника, попереджає про те, що життя готує тому, хто спить низку випробувань. Постарайтеся пригадати, якими були нігті у вашому сні. Довгі кажуть, що непростий період триватиме довгий час, а короткі та обламані обіцяють, що неприємності ось-ось залишаться позаду. Неакуратні нігті обіцяють проблеми, з яких потрібно вийти, не втративши при цьому особи.

А до чого може снитися, якщо ви стрижете нігті на руках? Для досягнення тієї чи іншої мети ви вибрали шлях, який виявиться дуже складним і буде наповнений перешкодами.

Згадайте їх зовнішній вигляд, якщо хочете зрозуміти, до чого сниться бачити нігті на руках іншої людини. Вони були всипані світлими точками? На думку сонника, вам хтось сильно заздрить, може бути, навіть і той, кого ви бачите в сні.

Нігті були довгими і некрасивими? Будьте уважні і обережні – вороги навколо вас плетуть злі підступи, постарайтеся не потрапити в їх пастку. А до чого сниться, якщо нігті на руках були обламаними? Із-за чиїхось дій ви ніяк не можете досягти успіху в кар’єрі і на службі, пояснює сонник.

Приснився дитина, який приводить в порядок нігті? Наяву зустрінете людину, який справить на вас воістину грандіозне враження. Але є у такого сну і ще одне тлумачення – він говорить про те, що тому, хто спить притаманний нарцисизм. Подолати його буде не так-то просто, попереджає сонник.

Як виглядали

Щоб точно зрозуміти, до чого ще можуть снитися нігті на руках, варто пригадати ще кілька деталей – колір, стан і красу.

До чого може приснитися, якщо ніготь на руці зламаний? Як пояснює сонник, якась незначна подія незабаром може перерости в дуже великі проблеми. Постарайтеся тримати себе в руках, не допускати негативних висловлювань по відношенню до друзів і колег. Також слід триматися осторонь від необдуманих дій і не погоджуватися на сумнівні заходи.

Нігті, які довелося побачити уві сні, були красивими і акуратними? Цілком можливо, незабаром отримаєте підвищення по службі або зовсім змініть роботу. Але не чекайте високих доходів з перших же днів – доведеться докласти зусиль, щоб ваша праця цінувався дорожче.

До чого сниться, якщо нігті були брудними? Подібне обіцяє конфліктні ситуації в робочій обстановці, причому вони будуть вирішуватися дуже непросто. Такий сон несе ще одне тлумачення – висока ймовірність, що поведінка сплячого далеко від ідеалу, можливо варто переглянути свої звички, переконання і ставлення до інших людей. Може статися й так, попереджає сонник, що навколо персони сновидця плетуть злі підступи.

Людям, залученим у бізнес, дуже добре бачити довгі нігті. На думку сонника, всі проекти принесуть чималий фінансовий успіх. Вдасться не тільки в повній мірі розкритися, але й спрямувати свої зусилля на нові досягнення.

Молодим дівчатам, які уві сні бачать красиві і доглянуті нігті, пощастить у коханні. Тим, що ще не встигли зв’язати себе узами шлюбу, дуже скоро подарують обручка, в сім’ї заміжніх буде панувати мир, спокій і порозуміння.

Короткі нігті, як свідчить сонник, символізує небажання сплячого щось змінювати у своєму житті. Цілком можливо, відбувається це унаслідок того, що повсякденна суєта не дає зосередитися на тому, що по-справжньому важливо. Кращим у цій ситуації буде змінити обстановку – відправитися в тихе спокійне місце, де можна залишитися наодинці з собою і своїми думками. Тільки так вдасться привести їх у порядок.

Приснилося, що нігті на руках покриті яскравим червоним лаком? Зможете налагодити стосунки з друзями та близькими людьми, що сприятиме нормалізації душевного комфорту. Нігті у сні були чорними? Попереду чекає серйозна боротьба за ваше добре ім’я. В вашу сторону будуть спрямовані помилкові звинувачення, і доведеться постаратися, щоб повернути честь і гідність.

Що робили з нігтями?

До чого може приснитися фарбувати нігті на руках? У поточній ситуації ви більше не можете плисти за течією. Доведеться брати справу в свої руки і рішуче рухатися вперед. Якщо лак був жовтого кольору, ваші думки не надто чисті, а зелений говорить про красу і життєві сили. Може бути, ви зважитеся в корені змінити своє життя, або ж деякі її аспекти – режим дня, харчування, коло спілкування.

До чого сниться стрижка нігтів? На думку більшості тлумачів, в майбутньому очікуються сварки, як в робочому колективі, так і у сімейному колі. Подібне сниться молодій дівчині? Незабаром їй доведеться надовго виїхати з рідного дому, попереджає сонник. А якщо такий сон побачив чоловік, значить, в найближчому майбутньому йому варто розраховувати лише на свої сили – друзі виявляться не в змозі надати допомогу.

Уві сні довелося стригти чиїсь нігті? Хтось добряче вас недолюблює, пояснює сонник, причому в цьому є чимала частка вашої провини. Постарайтеся згадати – раптом ви ненароком когось образили? А може бути, іноді буваєте різання у висловлюваннях? За порадою сонника, позбудьтеся від усього, що може налаштувати людей проти вас.

Приснилося, що відвалився ніготь великого пальця? Дуже скоро тому, хто спить стане соромно за своє досить непристойну поведінку. А постраждають від нього, в першу чергу, рідні та близькі люди.

Якщо жінка бачить уві сні, як хтось покриває нігті лаком, незабаром у її житті з’явиться людина, цілком зайняв її серце. Як свідчить сонник, він стане набагато більшим, ніж просто друг, а згодом і супутником життя. Але, якщо під час сну лак з нігтя одразу ж стерли цей чоловік виявиться нещирим лицеміром, який принесе лише розчарування і біль.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: