Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник ніготь до чого сниться?

Сонник ніготь до чого сниться?

Ніготь тлумачення сонника

Нігті є уособленням соціального положення сплячого. Тому, якщо у сні довелося побачити зламаний або потрісканий ніготь, це може означати і наближення до соціального дна, і, навпаки, останні сходинки до вершини авторитету. Хочете знати, до чого сняться нігті саме вам? Згадайте якомога більше деталей зі сну, і тільки після цього загляньте в сонник.

Тлумачення Густава Міллера

Згідно з цим сонником, якщо ніготь, який ви побачили уві сні, був рівним і здоровим, це говорить про те, що ваша робота досить проста, але, на жаль, дуже низько цінується. А ось якщо приснилися нігтики зламані, будьте готові до важкої роботи – непросто виявиться і в фізичному, і в моральному плані.

Намагаєтеся зрозуміти, до чого сниться вичищати бруд з-під нігтів? Такий сон говорить про те, що скоро ви зробите дуже благородний і високоморальний вчинок. До речі, нагорода за нього не змусить себе довго чекати.

Приснилися недоглянуті, уражені грибком нігті? Незабаром вам не уникнути ганьби, попереджає сонник.

Важка праця

Досить негативно сон, у якому довелось побачити нігті, трактує сонник Лоффа. На його думку, можливості відпочити найближчим часом не випаде – так багато звалиться на вас роботи.

Але, перш ніж засмучуватися, постарайтеся згадати, як виглядали зі сну нігтики. Якщо вони були красивими, з акуратним манікюром, ваші зусилля винагородяться сторицею. А ось зворотне бачення говорить про те, що на солідну оплату в найближчому часі можете не розраховувати.

Нігтики на нозі

Тлумачення того, до чого можуть наснитися нігті на ногах, дає сонник Євгена Цвєткова. Побачили сон, в якому з великого пальця зійшов ніготь? Відносини, які давно стали тягарем і тій і іншій стороні, незабаром зійдуть нанівець.

Але проявіть обережність у спілкуванні з друзями і близькими, якщо під час сну втратили нігтик з мізинця – велика ймовірність великої сварки.

Ніготь, який уві сні зрізали з пальця, обіцяє тому, хто спить розчарування в близькій людині – він не виправдає покладені на нього надії.

Уражені хворобою

Приснилося, що нігтик вражений грибком або рясніє тріщинами? На думку сонника Нострадамуса, незабаром сплячого чекає серйозна хвороба. Може статися й так, що з недугою зіткнеться хтось із його родичів.

Ніготь на нозі відшарувався, і ви вирішили його зрізати? За порадою сонника найближчим часом утримайтеся від активних способів відпочинку – велика ймовірність нещасного випадку.

А якщо побачили сон, в якому відійшов ніготь відвалився без чийогось втручання, не варто турбуватися з приводу охопила хвороби – вона скоро відступить.

Побачили сон, в якому позбавляєтеся від ураженого хворобою нігтя? В реальності зумієте позбутися від чийогось нав’язливої уваги.

Неприємності з нігтем

До чого може снитися, якщо уві сні не пощастило зірвати ніготь? Відповідь дасть Місячний сонник. Незабаром ви позбудетеся від поганого впливу якогось людини, практично не доклавши до цього зусиль.

Уві сні відірвали ніготь, який загнувся догори? Такий сюжет є свого роду попередженням – не слід надмірно задирати ніс, нічим хорошим це не закінчиться.

Зламали ніготь до виступила крові? Слід приготуватися до проблем сімейного характеру.

Сон, у якому відпав ніготь, зломлений біля самого кореня, говорить про те, що у важку хвилину не слід розраховувати на допомогу друзів і близьких. Такої думки дотримується сонник Ванги.

Такий різний манікюр

До чого може снитися, якщо зламався штучний ніготь? Такий сон говорить про те, що найближчим часом удача повернеться до вас спиною.

Якщо під час сну довелося підрівнювати такий нігтик, значить, ви не одну годину присвятіть рефлексії і самознищенню. Але якщо ніготь був нерівним, і ви прагнете надати йому правильну форму, наяву вас чекають нові захоплення та інтереси.

Те, до чого сниться зламаний штучний ніготь, пояснює і Весняний сонник. Постарайтеся пригадати, на якій руці сталася неприємність. Якщо на правій, наяву довго доведеться комусь доводити свою думку, а на лівій – будете вкинені в оману.

Догляд за своїми нігтями

Те, до чого сниться підрівнювати «рідні» нігті, може пояснити сонник Мандрівника. Не слід починати великих проектів і нових справ – вони виявляться невдалими.

Побачив сон, в якому з нігтя зійшов шматочок лаку? Подивіться на себе з нової сторони, причому не з найприємнішою. Зламався ніготь, тільки що покритий лаком? Цілком можливо, що за вашою спиною вже розпускають плітки. А якщо ламається нігтик з несвіжим манікюром, в ролі пліткаря виступите ви самі, попереджає сонник.

Робили манікюр і не були занадто обережними? Зламався від таких дій ніготь говорить про те, що ви прикладаєте занадто багато марних зусиль. Але якщо приснилося, що навмисно ламаєте манікюр, який не по душі – наяву всіма силами намагаєтеся протистояти тому, що вам нав’язують силою.

Різні відтінки

Для тлумачення сну постарайтеся згадати і те, який відтінок ніс зламаний ніготь. Сонники дають наступні тлумачення.

Приснилося, як з нігтя лак відшаровується? Ваші секрети скоро перестануть бути такими.

Знімаєте кольорове покриття без чиєї-небудь допомоги? Помилки доведеться виправляти самостійно.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: