Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник ноги до чого сняться?

Сонник ноги до чого сняться?

Ноги тлумачення сонника

Щоб вірно трактувати приходять у снах образи, важливо не тільки звертати увагу на те, що саме сниться, але і згадати деталі, і навіть настрій, в якому сплячий виявився при пробудженні або перебував всередині сну. Також треба звернути увагу і на стан, в якому були ноги уві сні. Часто, позитивна або негативна трактування, залежить від зовнішності і відчуттів.

Зовнішній вигляд і стан ніг

Коли сниться людина з волохатими ногами, якого сплячий знає в реальному житті, це може означати великий вплив цієї людини на сновидця. Можливо варто стати більш самостійним і почати жити своєю головою.

Зі сну власні волохаті ноги, можуть бути знаком того, що пора випустити потаємні думки і почуття і більше не тримати їх в собі, щоб це не закінчилося невротичним розладом і відвідуванням спеціаліста.

Якщо приснилися нігті на ногах, варто постаратися згадати деталі; доглянуті і красиві нігті, віщують швидку перемогу або несподіваний фінансовий зліт, у зв’язку з випадковим збігом обставин. Некрасиві, брудні нігті ж, навпаки, обіцяють невдачу і можливу небезпеку на шляху до поставленої мети.

Пальці на ногах у сні означають реальне місце сплячого в його житті, тому важливо уточнити в якому вони були вигляді. Красива і рівна шкіра, означає, що справи йдуть непогано у сфері роботи і на любовному фронті; хворобливий вигляд пальців ніг, може говорити про протилежній ситуації, яка потребує втручання з боку сплячого, щоб не сталося нещастя. Мова може йти як про любовних відносинах, так і про відносини з колегами на роботі, яким можуть муляти очі, чужі успіхи.

Про прийдешні неприємності, попереджає сон, в якому сплячий побачив брудні ноги, також це можна трактувати, як швидка сильна образа на когось із близького кола знайомих. В такі дні варто акуратніше ставитися до сказаним словами і намагатися дипломатичніше вирішувати проблеми, щоб нікого не образити. Це саме той випадок, коли не треба йти напролом.

Сон, ноги в якому зламані, означає необхідність відкласти дипломатичні візити на «пізніше», так як у сплячого немає шансів бути зрозумілим і почутим, зате можна зіпсувати стосунки з колегами або в сім’ї. Через нервозності і схильності до агресії, слова можуть виходити не такими, якими були заплановані, що може призвести до сварки і нерозуміння. Іноді кращий відповідь — тиша.

Босі ноги в снах, часто предзнаменуют швидкі неприємності, до яких важливо підготуватися морально, з-за емоційної нестабільності сплячого, щоб не вибилася грунт з під ніг. Не буде зайвим і переглянути плани на майбутнє і виключити з них елементи, що несуть небезпеку.

Відрізані ноги, говорять про можливу втрату свободи дій або потрапити під чийсь дуже сильне і пильну увагу. Якщо сновидець займається, чому на межі дозволеного, можливо пора згортатися і замітати сліди.

Про швидке та приємне відпустці, віщує сон, в якому з’явилися ноги у воді. Також це говорить про цікаву людину, можливо, курортний роман, який без шкоди для оточуючих, закінчиться сам по собі.

Сновидіння, де ноги в гіпсі, може говорити про те, що справа, здається легким і швидким, насправді займе набагато більше сил і часу, ніж передбачалося. Треба морально підготуватися і зробити все для завершення мети, однак при цьому не перевантажуючи себе і залишаючи ковток свіжого повітря, щоб з головою не занурюватися в роботу.

Якщо приснилося, що болять ноги, це означає непередбачені труднощі у фінансовій сфері і заклик до обережності. Варто подумати, кому буде вигідний провал операції або зірвані плани розвивається проекту.

Подряпини на ногах — знак сліпого прагнення до мети. Слід акуратніше йти по шляху вирішення проблем, не забуваючи при цьому про почуття інших. Іноді для ефективності, варто змінити гнів на милість, стати м’якше і ввічливі.

Про наступаючих конфліктах, каже сновидіння, в якому має місце поранена нога. Є сенс ретельно переглянути свої плани і постаратися уникнути непотрібних словесних перепалок, які можуть перерости в скандал і забрати багато енергії і сил.

Грибок на ногах у сні, означає, що настала пора розібратися в собі і перестати тягнути за собою вантаж минулого. Проблеми у спілкуванні, швидше за все, пов’язані з невдалим досвідом, який заважає довіряти і рухатися вперед.

Наріст на нозі, може означати зміцнення позицій і відмінну репутацію, на яку було витрачено багато сил і нервів. Настав час винагороди за працю, біла смуга не змусить себе чекати.

Черв’яки в ногах, можуть снитися, нездорового бажання мати всі багатства світу. Може бути, є сенс переключити свою увагу на більш важливі речі, такі як: відносини в сім’ї, саморозвиток та інтереси близьких.

Щоб витлумачити зі сну ноги в землі, варто згадати деталі. Якщо ноги були трохи забруднені, це до дрібних сварок і незначним неприємностей. Сильно забруднені ноги, служать попередженням про прагнення сплячого до мистецтва і великому, можливо не витрачений, творчий потенціал, який було б непогано реалізувати.

Холодні ноги — до швидкої поїздці по роботі або подорожі. Таке ж тлумачення у сновидіння, де влітку ноги взуті в теплу взуття або взимку в легку.

Опік на нозі, віщує крах на шляху до успіху, який вже одного разу був отриманий. Це знак того, що не варто квапити події і дати ситуації самій вирішити, в якому руслі, вона потече далі.

Цвях у нозі, говорить про раптову проблему, яка затьмарила плани сплячого. Можливо для досягнення мети, доведеться подолати деякі труднощі, всупереч думці.

Скалка в нозі, говорить про нав’язливому заступництві, когось із знайомих. Якщо людина не розуміє, що трохи набрид тому, хто спить своєю опікою, варто спробувати вирішити проблему дипломатичним шляхом, нікого при цьому не образивши.

Виразки на ногах, попереджають про занадто велику довіру з боку сплячого. Треба спробувати переглянути коло спілкування і зрозуміти, хто б міг використовувати сновидця в своїх цілях, прикриваючи це дружбою і добрими намірами.

Шишка на нозі — до зміцнення позицій у сфері фінансів та праці. Є ймовірність підвищення в посаді. Проте варто заздалегідь зрозуміти, чим доведеться пожертвувати і з якою відповідальністю зіткнутися.

Товсті ноги у сні, говорять про допомогу з боку впливового покровителя, або зміцнені, сприятливий збіг обставин. Дуже хороший знак, для людей з важкою життєвою ситуацією.

Красиві ноги, можуть означати, прагнення до романтики і успіх в любовній сфері, проте це є попередженням про те, що рожеві окуляри іноді варто зняти.

Голка в нозі, часто сниться до серйозної проблеми, через недозволеного вчасно непорозуміння.

Нестандартно великі або сильно розпухлі ноги, часто сняться до великої удачі у фінансово сфері, можливе підвищення зарплати або укладення важливої угоди, яка принесе величезний прибуток.

Для жінок, бачити бородавки на ногах — до швидкого відвідування оздоровлюючих процедур, які необхідні для підтримки краси. Для чоловіків же — хороший знак, що стосується фінансової сфери.

Мозолі на ногах, можуть говорити про те, що хтось дуже сильно користується бажанням допомогти, а для сновидця така допомога йде в збиток.

Дуже волохаті ноги, говорять про бажання отримати владу. Сон попереджає свого власника про необхідність тримати себе в руках і не йти по головах на шляху до заповітної мети.

Мокрі ноги, когось із знайомих людей наяву, може говорити про занадто великий прискіпливості сплячого. Варто стати м’якше і дипломатичніше.

Великий палець ноги, зазвичай сниться до веселого проведення часу в колі добрих друзів, можливо варто чекати в гості рідних, з якими не часто вдається зустрітися.

Стопа ноги у сні — до нового романтичному захопленню, від якого легко втратити голову. Знайомство з цікавою людиною не змусить себе чекати.

Ліва нога, часто сниться, з-за обтяжує минулого, сцени якого не дають спокою тому, хто спить. Іноді краще відпустити минуле, щоб рухатися до майбутнього, не затримуючись у власних думках і почуттях.

Права нога у сні, зазвичай до прагнення зайняти керівну посаду і означає повну впевненість в собі і своїх силах.

Сон, у якому сплячий дивиться на ноги когось із знайомих, може означати заздрість у реальному житті. Якщо ж це ноги самого сновидца — до збитків.

Вени на ногах, символізують фінансову ситуацію сплячого. Чим краще зовнішній вигляд вен, тим краще йдуть робочі справи, примножуючи капітал. Якщо ж вени мають хворобливий і неприємний вигляд — це до втрати накопичень; варто постаратися зберегти наявні кошти.

Бруд під ногами, часто сниться перед нехорошими подіями, пов’язаними з плітками з боку недоброзичливців, можливо втрата доброго імені.

Якщо приснилася татуювання на нозі, варто згадати як вона виглядала. Образ, який несе собою малюнок — не дає тому, хто спить зрушитися з мертвої точки. Позбувшись від баласту, можна продовжувати рух вперед.

Довгі ноги уві сні, попереджають про те, що пора почати більш серйозно ставитися до власного життя і не розтрачувати її на одномоментні задоволення, інакше удача може відвернутися, а здоров’я втомиться терпіти.

Про можливі сварки в сім’ї, попереджає сон, де ноги в крові. Каталізатором негараздів, можливо буде необдуманий вчинок з боку родича.

Дії, які відбувалися з ногами

Іноді, не сам об’єкт трактування, стає найважливішим, а саме ті події і послідовність образів, які відбувалися всередині сновидіння. Це також буде впливати на те, про що попереджає сон.

Інші цікаві тлумачення

Важливо не втратити пильність, — каже сон, в якому була отримана рана на нозі. Такий сон передвіщає небезпеку, яка може наздогнати в будь-якій сфері життя.

Якщо уві сні були випробувані якісь емоції, трактування може змінюватися. Ось декілька варіантів таких сновидінь:

Думка Міллера

Відомий американський вчений і психолог Густав Міллер, все своє життя присвятив вивченню снів і долі абсолютно різних людей, бачачи схожі моменти в житті після того, як людині приснилося те чи інше.

Зі сну ноги, є дуже суперечливим символом, який може попереджати як про помилки, скоєних сплячим, так і про благополуччя.

Якщо сняться волохаті ноги, варто згадати кому вони належали. Якщо це ноги сплячого, це означає, що він успішно займе високу щабель в робочій сфері; якщо ж власник волохатих ніг — не сновидець, сон говорить про високої конкуренції за крісло.

Відірвана нога — крах у всіх відносинах. Дуже тривожний знак. Саме зараз важливо зберегти фінанси і не впасти в депресію, щодо розбитого серця або невдач на роботі, інакше ситуація може стати ще гірше. Гарний час для того, щоб відкласти справи на потім і дати собі час подумати.

Ноги не слухаються власника — до бідноті.

Красиві ноги сплячого, означають, що справи пішли вгору, почалася біла смуга в житті.

Симпатія по відношенню до жіночих ніг у сновидінні, говорить про «втрату голови» в новому романтичному епізоді життя, можливо прояви легковажності, що згубно відіб’ється на відносинах.

Три або більше ніг у сновидінні, говорить про те, що пора перейти від думок до дій. Ймовірно тому, хто спить не вистачає впевненості в собі, щоб перенести плани в життя, коли це так необхідно.

Ноги, вид яких викликає огиду, як правило, сняться, з-за спантеличенні поведінкою знайомого людини і неприємностей, викликаних цим.

Інші тлумачення

Безногий чоловік, може означати швидку втрату близького друга, з-за того, що йому більше не можна буде довіряти. Може бути, якщо пригадати деталі сну, то вдасться зрозуміти, про кого саме йде мова.

Якщо сниться протез ноги, варто згадати відчуття, які відчував сплячий на момент пробудження. Якщо це неприязнь і огиду, то сон застерігає від неприємностей і змін до гіршого, звичайна ж стан говорить про незначні зміни в житті, гарний настрій після сну — говорить про важливі і довгоочікуваних змін, які суттєво поліпшать якість життя сновидця.

Про страх самотності, кажуть повторювані сни з появою в них, чоловічих ніг. Це знак того, що сплячий відчуває гостру нестачу в любові і схильний заводити романтичні стосунки надто часто, не розібравшись до кінця в людині, який йому цікавий.

Побачений дитина без ніг, попереджає про неминучу ситуації, контролю над якої не буде. Варто розслабитися і дивитися на все з боку.

Тікати від інваліда без ніг, який пересувається на візку, говорить про поки що прихованих, але дуже серйозні проблеми. До їх вирішення потрібно докласти колосальних зусиль.

Різна взуття на ногах, що свідчить про необхідність обрати єдиний шлях і не розпорошуватися на інші варіанти розвитку подій.

Якщо сниться, що всі навколо догори ногами, це знак готовності до кардинальних змін у житті, яка не влаштовує сплячого. Настав час діяти і змінювати своє життя за своїм сценарієм.

Ноги небіжчика — до повернення загубленої речі, можливо випадкова зустріч з людиною, зв’язок з яким була втрачена безповоротно.

Одноногий чоловік, якого сновидець знає наяву, може бути знаком того, що він і в реальному житті не може впоратися з проблемою без чужої допомоги і, можливо, дуже часто використовує цю можливість. Ще одне значення — неспроможність сплячого в самодостатності і необхідність постійної підтримки із зовні.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: