Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник новий телефон до чого сниться?

Сонник новий телефон до чого сниться?

Новий телефон тлумачення сонника

Тлумачення, до чого сниться новий телефон, в старих сонники зустріти не вийде, воно і зрозуміло, адже це винахід прийшов у світ порівняно недавно. Тому, щоб зрозуміти, що саме подібне обіцяє особисто вам, слід звернутися до сучасних тлумачам. Незайвим буде і пригадати якомога більше деталей побаченого.

Думку Густава Міллера

Пояснюючи, до чого сниться новий телефон, цей відомий тлумач попереджає сплячого – незабаром у нього з’явиться маса ворогів та заздрісників. На думку сонника, ворогам вдасться дати відсіч, але, щоб не потрапити в розставлені сіті, проявіть пильність і будьте насторожі.

Тлумачення сучасних сонників

До чого може снитися новий, тільки з магазину, смартфон? Сон це говорить про те, що сновидіння розривають два сильні бажання. Хочеться зануритися з головою в нові відчуття і пригоди – адже життя здатна надати масу можливостей. І одночасно з цим – страшно виходити за межі зони комфорту і змінювати звичне життя на невідомість.

Але є у такого сну і ще одне тлумачення. Його бачать ті, хто з головою занурений у роботу, не знаходячи на себе жодної вільної хвилини. Така думка Сімейного тлумача.

Приснився мобільний телефон? Відразу, після того, як прокинулися, будьте гранично уважні. Будь-яка деталь, навіть незначна на перший погляд, може виявитися шляхом до вирішення проблеми або дати необхідну інформацію.

Попереду удача

Побачили сон, у якому телефон дістався вам абсолютно несподівано? В реальності вам дуже пощастить. Телефон у сні був спонтанною покупкою? Рішення якоїсь проблеми лежить на поверхні, потрібно лише як слід до нього придивитися.

На думку Еротичного сонника, якщо приснився телефон, про який ви завжди мріяли, з вашої особистим життям зараз все в порядку.

Стильний і дорогий

Є у сонників і пояснення того, до чого може приснитися iPhone. Продукт цей – не з дешевих, а значить, символізується не тільки як засіб зв’язку, але і високий соціальний статус людини.

Але може статися й так, що це тлумачення має куди більш буквальний характер – ймовірно, сплячий дуже хоче стати власником цієї стильної і дорогої речі.

Покупка телефону

Є у сонників і пояснення того, до чого може приснитися придбання нового телефону. На думку тлумачів, сплячий – людина, яка намагається особисто контролювати кожну ситуацію, не дозволяючи пустити її на самоплив.

Іноді такий сон бачать ті, хто зазнає труднощів при спілкуванні. Причиною може бути як звичайна сором’язливість, так і неможливість особисто поговорити з тим або іншою людиною.

Тим, хто уві сні порадував себе подібної купівлею, сонники обіцяють і успіх ділового плану. Всі угоди та проекти принесуть успіх і солідні дивіденди, причому вам майже не доведеться докладати до цього зусиль.

Ще кілька тлумачень

На думку сонника мадам Хассе, те, до чого може приснитися покупка телефону, говорить про крах усіх планів. Але не варто засмучуватися раніше часу – ситуація складеться так, що в підсумку ви придбаєте більше, ніж втратите.

У Сімейного сонника є своя думка щодо придбання мобільного телефону. Незабаром у розпорядженні сплячого виявиться інформація, здатна вплинути на деяких людей. Як нею скористатися, потрібно вирішити сновидінню.

А що значить сон, у якому ви купили телефон «з рук в руки»? Як свідчить сонник, ви відчуваєте заздрість до тих, хто більш успішний. За порадою тлумача, не утопайте в заздрості, а постарайтеся досягти того, що вже вдалося іншим.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: