Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник новий автомобіль до чого сниться?

Сонник новий автомобіль до чого сниться?

Новий автомобіль тлумачення сонника

Коли ми бачимо уві сні нову машину? Зазвичай перед глобальними змінами, пояснюють сонники. Але якщо хочете зрозуміти, до чого подібне приснилося особисто вам, відтворіть в пам’яті деталі сну. Якого кольору була машина? Якого типу і якої марки? Чим більше деталей згадайте, тим точніше вдасться розтлумачити побачене.

Тип кузова

В першу чергу зверніть увагу на кузов нової машини, радять сонники – адже від них теж залежить значення сну.

Радісна купівля

Купувати нову машину – завжди радісно і приємно, причому не тільки наяву, але і в нічних мареннях.

Приснилося, що купили розкішну дорогу іномарку? Незабаром значно просунетеся по кар’єрних сходах, обіцяє тлумач Лоффа. Може трапитися і так, що перейдете на іншу, більш перспективну роботу.

Бачите сон, в якому ніяк не можете вирішити, на який з моделей зупинити вибір? Ваша самооцінка занижена, пояснює сонник. Пам’ятайте – навряд чи це допоможе досягти успіху.

А до чого сниться, якщо перед покупкою автомобіля ви вирушили на тест — драйв? Подібний сюжет говорить про те, що ви готові впустити у своє життя зміни.

Будьте уважні

Приснилося, що стали жертвою викрадачів? На думку сонника, ви безвідповідально ставитися до життя. Вам слід переглянути свої звички і змінитися – інакше навряд чи зможете домогтися місця під сонцем. Така думка Східного тлумача.

Дещо інше тлумачення того ж сюжету дає Місячний сонник, обіцяючи неприємності тим, хто виступив по іншу сторону правосуддя. Значення сну лише погіршиться, якщо викрасти довелося білосніжний лімузин.

А що означає сон, де в ролі викрадача виступили ви самі? Ви будуєте плани, які не вдасться здійснити.

Різноманітність відтінків

До чого може снитися, якщо уві сні побачили себе за кермом білосніжною машини? На думку сонника Хассе, найближчим часом ваше життя буде наповнене радістю та благополуччям. Не бійтеся починати нові справи – вам вдасться все, за що б не взялися. Тлумачення сну посилиться, якщо автомобіль був вашим.

А що обіцяє поїздка на червоному автомобілі? Кохана людина чимось дуже обрадує. Нітрохи не гіршим є сон, у якому ви мчали по трасі на величезному чорному джипі – все, що б ви не задумали, здійсниться.

А якщо в нічних мареннях довелося покататися на білому лімузині, наяву особисте життя обрадує змінами в кращу сторону, вважає сонник Мандрівника.

Думку Густава Міллера

А до чого сниться, що вам дарують автомобіль? Реальність піднесе приємні сюрпризи, якщо уві сні бачите себе за кермом такого подарунка.

Але будьте обережні, якщо у нічних снах бачите себе водієм пожежного автомобіля – велика ймовірність аварії, в якій можете постраждати не тільки ви, але і близькі вам люди.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: