Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник новий будинок до чого сниться?

Сонник новий будинок до чого сниться?

Новий будинок тлумачення сонника

На думку сонників, новий будинок, який довелося побачити уві сні, уособлює те, що людина приховує в собі – його душу, внутрішній світ. Адже наше помешкання – чи не єдине місце, де можна бути собою, не виливаючись і не надягаючи численні маски. Його стіни дають і захист, допомагаючи відчувати себе в безпеці.

До чого може приснитися новий будинок? В першу чергу, загляньте всередину себе і постарайтеся зрозуміти, що ви відчуваєте і чого бажаєте. Тільки в цьому випадку вдасться отримати точне тлумачення побаченого.

Сонник Фрейда

Як вважав цей відомий психолог, будинок символізує самого сплячого. Високий з рівними стінами уособлює чоловіка, а житло з гарними балконами і еркерами – жінку.

Під час сну спляча застала себе за ремонтом нового будинку? Їй слід згадати, що саме вона в ньому робила, радить сонник. Якщо довелося фарбувати або білити стіни, вона буде прекрасною супутницею життя. Щоб зберегти гармонію у відносинах, за порадою тлумача, прислухайтеся до того чи іншого бачення, і не дозволяйте нудьзі захопити вас.

До чого новий будинок сниться зовсім молодій дівчині? У реальності її чекають приємні зміни. Велика ймовірність влаштуватися на перспективну роботу, познайомитися з цікавою людиною і навіть вийти заміж. Будь-яка подія, яке б не трапилося, змінить життя в кращу сторону.

Сонник Нострадамуса

Уві сні побачили будинок, який так і кишить мерзенними навіть на вигляд комахами? У вас багато заздрісників, пояснює сонник, і вони виношують підступні плани. Будьте обережними і не довіряйте всім, хто вас оточує. Проявіть особливу передбачливість і при спілкуванні з друзями – не довіряйте таємниць і не діліться планами, які для вас важливі.

Досить цікаво значення сну, в якому у будинку зриває дах. Подібне бачення тлумачиться тим, що хтось з дорогих вам людей має проблеми з психікою. Сам він не впорається, тому простягніть руку допомоги, якщо ця людина вам не байдужий. За порадою сонника, надайте підтримку не тільки під час лікування, але і на період реабілітації.

До чого може приснитися невеликий дерев’яний будиночок, від якого так і віє затишком? У вашій родині зараз все добре, пояснює сонник. Разом з гармонією між членами сім’ї прийде і грошовий достаток – ви будете не тільки щасливі в сімейному колі, але і горді за своїх домочадців.

Сонник Міллера

Уві сні застали себе за будівництвом нового будинку? На думку сонника Міллера, це бачення обіцяє фінансовий достаток. От тільки життя він прийде або завдяки вашим зусиллям або хтось впливовий подбає про те, щоб ви ні в чому не потребували. Але не забувайте, що така ситуація може і не триватиме довго. Постарайтеся вигідно розпорядитися відпущеними фінансами – вкладіть їх у нерухомість, витратьте на навчання, заведіть дітей.

Приснилося, що шукайте, але ніяк не можете знайти власний будинок? В реальності ви перестали вірити в людську доброту та порядність, пояснює Густав Міллер. Побачили сон, в якому надовго залишаєте рідне житло? Приготуйтеся до поїздок і наяву – це можуть бути як відрядження, так і довгоочікувана відпустка. Очікуйте також змін, а ось вони виявляться приємними чи ні, залежить тільки від вас.

Уві сні були зайняті прибиранням нового будинку? Ваша кар’єра стрімко піде вгору – це те, до чого сниться тощо. Особливо добре подібний сон побачити тим, хто має відношення до військової служби. У цьому випадку сплячого чекає не тільки отримання чергового звання, але й істотна надбавка до зарплати.

Але не завжди сон, в якому сниться будинок, може нести позитивне тлумачення. Сонник Міллера і дає таке значення – якщо в побаченому житло не було даху і підлоги, наяву може підстерігати небезпека. Причому зовсім не обов’язково, що вона торкнеться вас особисто – постраждати можуть як друзі, так і родичі.

Сонник Ванги

До чого сниться крихітний затишний будинок? Те, чого ви пристрасно бажаєте, скоро виповниться, обіцяє віщунка. Сон цей обіцяє і ще одне – у ваше життя прийде сімейне щастя. А може, це і є те, чого ви хотіли всією душею? Уві сні побачили, що переїжджаєте на нове місце проживання? Матеріальне становище покращиться, а кар’єра піде вгору.

До чого може снитися купівля нового будинку? Ви цілком можете стати відомою людиною завдяки вашим творчим здібностям. Але не думайте, що слава прийде просто так – для неї доведеться потрудитися. Але якщо будете займатися улюбленою справою, всі зусилля виявляться тільки в радість, обнадіює сонник. І тим приємніше виявляться заслужені почесті. Не слід забувати і про порядність, інакше успіху вам не бачити.

Різні тлумачення

Побачили сон, в якому новий будинок відправили під знос? Незабаром вас чекає самотність, до того ж висока ймовірність матеріальних проблем. Постарайтеся не впадати в зневіру, а зберіть усі сили, щоб залишити позаду цей непростий період.

Переїжджаєте в будинок, який дістався вам від батьків або інших родичів? У вашому житті з’явиться покровитель, який докладе всі сили, щоб допомогти не тільки знайти власне місце в житті, але і значно в ній успіху.

Приснився великий багатоквартирний будинок? Ваше матеріальне становище скоро покращиться, обнадіює сонник. Подібний сюжет обіцяє і кар’єрне зростання – чим більше поверхів було в будинку, тим вище ви підніметеся по службовій драбині. Є у цього сну і ще одне тлумачення – йти вгору по поверхах високої будівлі символізує ваш рух до мети в реальному житті. Незабаром ви її досягнете, обіцяє тлумач.

А до чого може приснитися спуск з поверху на поверх? Вас цілком можуть знизити, попереджає сонник, тому уважніше ставитеся до своїх обов’язків, щоб не допустити прикрих помилок.

Сниться будинок, будівництво якого ще не закінчено? Наяву якісь справи залишаться незавершеними. Але не забувайте про них зовсім. Просто зараз не найкращий час для їх виконання.

Знаходилися в своєму будинку зовсім один? У реальності від вас можуть відвернутися друзі, застерігає сонник. Задумайтеся, може бути, ви робите щось не так? Слід змінити свою поведінку, інакше великий ризик залишитися на самоті і наяву. До речі, матеріальний достаток теж може піти без сліду.

Якщо уві сні пощастило будувати новий будинок, вас очікує радість і фінансове благополуччя. А до чого подібне сниться людині, зайнятого в бізнесі? Він ось-ось отримає солідний прибуток.

Такий сон приснився людині, більша частина життя якого проходить в морях? Він мріє повернутися на берег і вести там тиху спокійну життя. Є й ще одне тлумачення цього сюжету – воно віщує швидке весілля.

Приснилося, що купили новий будинок? Висока ймовірність, що в реальності доведеться змінити не тільки роботу, але і місце проживання. Разом з вами будинок купили ваші друзі? Наяву вам доведеться допомогти їм влаштуватись в житті.

Сниться, що отримали у спадок величезний будинок? Незабаром зустрінете партнера, який стане надійною підтримкою протягом усього життя.

По дому, який довелося побачити уві сні, можна судити і про сплячому. До чого сниться житло багато і красиво прикрашене? Як пояснює сонник, сплячий володіє високою самооцінкою і впевнений у своїх силах. А ось якщо приснився непоказний будиночок, якому не завадив би ремонт, сновидець беззахисний перед навколишньою дійсністю.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: