Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник новий рік до чого сниться?

Сонник новий рік до чого сниться?

Новий рік тлумачення сонника

Сонники дають дуже хороші тлумачення того, до чого нам сняться новорічні свята. Немає нічого дивного, якщо подібне сниться взимку – сплячого переповнює відчуття майбутнього свята. Але що той же сюжет обіцяє в інший час року? Успішне завершення всіх справ, приємні зміни і нові відчуття. Щоб точно зрозуміти, що ж саме вам обіцяє наснилося, згадайте якомога більше подробиць сну.

Поширені тлумачення

Приснилося, що зустрічаєте Новий рік? Це дуже хороший знак. Він обіцяє радість і безбідне існування, а якщо таке приснилося молодим – безхмарне щастя. Свято пройшло у веселій компанії? Життя зміниться в кращу сторону, мрії здійсняться, а плани прийдуть до виконання. Але якщо довелося проводжати Старий рік на самоті, задумайтеся про те, що і в реальному житті ви людина не дуже товариський. Може бути, настав час змінити ситуацію?

До чого сниться спостерігати за святкуванням зі сторони? За порадою сонника, переглянете те, як ставитеся до дорогим людям. Можливо, когось з них ви недооцінили, або надто довіряєте тому, хто цього не заслуговує. Будьте обережні – в останньому випадку велика ймовірність удару в спину.

Побачили сон про святкування Нового року влітку, навесні чи восени? У вашому житті зараз все добре – робота спориться, у відносинах з рідними і близькими панує гармонія. Такий сон обіцяє виконання бажань.

Що ви відчували, піднімаючи келихи біля нарядженої ялинки? Якщо настрій був не найкращим, наяву ви не ладнаєте з дорогими людьми, говорить сонник. Подібний сон може обіцяти і сварку з коханою людиною. Під бій курантів відчували нестерпну втому? В реальності справи йдуть не так добре, як вам хотілося б.

Як зустрічали?

Уві сні застали себе на новорічному святі? Якщо при цьому вам дарували подарунки, в реальності сюрпризи теж не змусять себе чекати. А ось приємними вони будуть чи ні, залежить від подробиць сну.

Подарунок вручали чоловік або дружина? Весь рік у сім’ї пануватиме гармонія. Дарувальником виступила друга половинка, з якою ще не одружені? Велика ймовірність розриву відносин. Отримали подарунок від члена сім’ї? Подаруйте що-то цій людині в реальності – йому буде дуже приємно, радить сонник.

До чого сниться підготовка до Нового року?

Якщо уві сні побачили себе накрывающим святковий стіл, в реальності станеться щось, що дуже обрадує. За кілька хвилин до настання року на ялинці запалили свічки або гірлянду? Важкий період залишиться позаду, а його змінить весела і безтурботна пора. Зустрічали цей зимовий свято на балу? Наяву отримаєте привабливу пропозицію. Довго не роздумуйте, і відповідайте згодою, радить сонник.

У нічних мареннях побачили розкішний новорічний стіл і безліч подарунків? Попереду вас чекають безбедные часи. А ось якщо стіл був бідно накритим, будьте уважні до власних витрат – інакше можете опинитися на мілині. Постарайтеся не давати в борг і не купуйте непотрібних речей.

Ще кілька деталей

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: