Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник ноги в грязюці до чого сняться?

Сонник ноги в грязюці до чого сняться?

Ноги в грязюці тлумачення сонника

Не завжди нам сниться щось приємне, трапляється бачити сюжети і вельми відразливі. Сонники тлумачать подібне по-різному, іноді – буквально, а іноді перевертаючи значення побаченого з ніг на голову. А до чого сняться ноги в грязюці? На думку більшості тлумачів, вони символізують перешкоди, які постануть перед сплячим на шляху до досягнення мети. Можуть бачити подібне і ті, хто не розуміє свого життя без подорожей.

Різні тлумачення

Досить часто побачені в сні брудні ноги сонники пояснюють з життєвим шляхом людини. На думку Густава Міллера, побачити такий сон означає, натрапити на численні перешкоди. Але якщо подібне приснилося ураженого хворобою людині, наяву недуга ось-ось відступить.

Зовсім інакше розглядає цей сюжет сонник Фрейда. Як він вважає, босі ноги символізують чоловічу сексуальну силу. Якщо привиділися ноги виснажені, та ще й покриті брудом, наяву сплячий відчуває проблеми з потенцією. А сильні, м’язисті ноги говорять зовсім про інше – сновидець дуже пристрасний в ліжку.

Побачили зовсім неприємну картинку – по ногах черви повзають? Будьте обережні – цілком ймовірно, хтось задумав недобре по відношенню до вашої персони. Якщо не вжити заходів вчасно, цілком можете опинитися в ситуації, в якій будете жорстоко принижені. Відмитися від ганьби виявиться не так-то просто.

Уві сні дівчина побачила брудні, вкриті волоссям ноги? На думку сонника, вона надто переймається тим, як виглядає. Може бути, пора зацікавитися чимось ще крім власної персони? Але волосся на ногах несуть ще одне значення – побачив їх володіє непохитною волею. Така жінка займе в сім’ї ведучу роль.

Наступити в бруд

До чого сниться, що ноги покриті брудом до щиколоток? Попереду вас чекають неприємності, пов’язані з перешкодами і труднощами. Тлумачення сну зміниться, якщо ноги довелося забруднити в пішому поході босоніж – наяву належить відправитися в далеку подорож.

Дуже добре бачити сон, у якому ви витираєте забруднені відразу перед тим, як увійти в будинок – приготуйтеся приймати подарунки і вислуховувати хвалебні промови на свою адресу. Може бути, настане день вашого народження, або ви досягнете успіху у великому проекті. У будь-якому випадку, привід для свята виявиться вельми приємним.

Під час нічних мрій не пощастило потрапити в брудну калюжу? На думку сонників, щастя, яке ви відчуваєте в даний момент, ось-ось зміниться бідою. Будьте пильні, і, може бути, вам вдасться попередити, а то й зовсім уникнути подібного результату подій. А от якщо ви посковзнулися і потрапили в рідку бруд цілком, незабаром переїдете на нове місце проживання.

Намагатися відчистити

До чого може снитися, якщо уві сні ви змиваєте з ніг бруд? Якщо спостерігаєте подібне з боку, в мирний протягом запланованих справ втрутяться заздрісники. Вони цілком можуть нашкодити, тому не ослабляйте пильності і намагайтеся тримати справи під контролем. Але якщо в даний момент ви охоплені хворобою, то можете видихнути вільно – довгоочікуване одужання ось-ось настане.

Приснилося, що хтось миє брудні ноги у великому тазі? Можливо, в реальному житті ви надто скупі. Слід переглянути свої погляди і лінію поведінки – адже так недовго і позбутися дорогих людей. У цій вправі ви брали безпосередню участь? Висока ймовірність, що вас обтяжує сімейне життя. Для людини, не зв’язав себе узами шлюбу, подібне бачення передрікає розставання з коханцем або коханкою.

На думку сонника Від А до Я, мывшего уві сні ноги очікує любовну пригоду, пов’язане з якоюсь поїздкою. Зв’язок ця не триватиме довго, але залишить після себе тільки приємні спогади – ось тлумачення того, до чого сниться тощо. Постарайтеся насолодитися нею повною мірою, радить сонник.

Бачите сон, у якому довелося омивати комусь ноги? Незабаром сплячий відчує каяття від того способу життя, який вів до цих пір. Подібне докорінно змінить його долю. А з точки зору християнської моралі, такий сон говорить про те, що всі гріхи сновидця будуть прощені.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: