Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник павутина до чого сниться

Сонник павутина до чого сниться

Павутина тлумачення сонника

Сниться павутина

Сновидіння, в якому були присутні павукові мережі, має наяву не найсприятливіші наслідки. Сновидінню, який бачив павутину, потрібно мати на увазі, що недоброзичливці, таємні і явні, так і «плетуть» свої інтриги.

Втім, тлумачення снів про павутині багато в чому залежить від найдрібніших деталей, побачених сплячим. А також від його стану духу і сприйняття сновидіння по пробудженню. За допомогою найкраще звернутися до сонникам. У них докладно і точно описані наслідки того чи іншого сюжету, пов’язаного з павутиною.

Прибирати павутину

До чого сниться, що ви сметаете павутину? Це свідчить про бажання більш тісних і щирих контактів з рідними. Хоча, можливо, що сновидіння є підсвідоме прагнення заручитися повагою і підтримкою колег, налагодивши з ними добрі стосунки,— припускає Сучасний сонник. Можливо отримати підвищення по службі або премії.

Бачити уві сні, як знімаєте павутиння по кутках — незабаром будете диктувати умови і діяти так, як вважаєте за потрібне. Причому удача буде супроводжувати вам. Інше тлумачення цього сну: ви перестанете спілкуватися з людьми, не виправдали довіри чи просто нецікавими.

До чого сниться знімати налиплу павутинку з брів або щоки? Ви без праці зможете довести свою невинність і недолугість пред’явлених претензій.

За сонником Езопа змітати павутину віником — до швидкого новосілля.

Павукові мережі

А до чого сняться павуки, завмерлі на своїй мережі в очікуванні здобичі? Виявляється, такий сон бачать найчастіше талановиті люди, що володіють творчими здібностями і старанністю. Але іноді сонник пророкує, що сновидець дуже скоро обзаведеться сім’єю.

Побачити великого павука у сні, який активно працює над мережею, вдається людям, у яких все складається чудово в особистому житті. Такий сон передвіщає любов і пошана, достаток, затишок і мир в домі.

Тлумачення цього сну по Універсальному соннику обіцяє вдале завершення угоди, вигідну комерційну пропозицію або похвалу від начальника, який всерйоз задумається про підвищення цінного співробітника на посаді.

До чого сниться павучок, який пересувається по своїй мережі — до більш частого і душевному спілкуванню з родичами та товаришами. За сонником Шереминской такий сюжет обіцяє потепління і загальної обстановки на службі. Можливими наслідками мрії будуть підвищення окладу і нова посада.

Павутина в будинку

До чого сниться павутиння по кутках? Такий сон, на жаль, має досить песимістичні перспективи. Сонник вказує, що відносини в родині, будинку нещирі. Між подружжям існує непорозуміння, або один з них бреше іншому.

У соннику Гришиній є пряме тлумачення такого сновидіння — зрада. Але не поспішайте, прокинувшись, звинувачувати свою половину в невірності. Для початку проаналізуйте власну поведінку, чи не допускаєте ви дещо яких помилок?

Сон про те, що павутина зібралася на стелі, розцінюється як прямий рада: поспішіть звернутися до лікаря. Велика ймовірність того, що будуть проблеми зі здоров’ям. Поки хвороба ще в самому початку, але запускати її не можна.

Сни про павутині, по тлумаченню Езопа, бачать люди, у яких охололи почуття до партнера або законної половині. Можливо, що за звичкою ви живете з людиною, який став для вас рідним, але колишньої пристрасті і яскравості почуттів не відчуваєте.

Якщо уві сні ви не може позбутися від налиплої на обличчя і тіло павутини, то побережіть здоров’я. А причиною тому є шкідливі звички. Також сонник говорить і про підступи ворогів. Вони як павуки розставляють мережі в надії спіймати вас на помилку.

Сонник Часів року налиплу павутину трактує як захоплюючу подорож або пригода, в яку доведеться відправитися з майже незнайомим людиною. Це буде авантюрне підприємство, але не хвилюйтеся, все завершиться чудово!

Приблизно так само тлумачить подібний сон і Міллер. Авторитетний провісник пояснює, що павуки і павутина уві сні — це знаки майбутньої удачі в справах і відмінних умов для розвитку бізнесу.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: