Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник підніматися по сходах до чого сниться?

Сонник підніматися по сходах до чого сниться?

Підніматися по сходах тлумачення сонника

Сходи, що ведуть нагору, ототожнюються з дорогою, яка приведе сплячого на п’єдестал, дозволить завоювати нові вершини. І якщо вам приснився сон, в якому ви йдете по сходах нагору, то в реальному житті вам визначений успіх. Але що для цього потрібно зробити? Точне тлумачення сну, до чого приснилося підніматися по сходах, допоможе розібратися у всьому.

Щоб вибрати вірне передбачення, слід згадати всі нюанси побаченого сюжету. Приміром, як вважають сонники, велике значення має: ви подолали свій шлях поодинці або в компанії, відчували втому при підйомі, які були щаблі — прогнилі або міцні і добротні.

Основне тлумачення

До чого сниться, як уві сні ви піднімаєтеся по сходах? До заслуженого успіху. Однак більшість сонників вважають, що на шляху до заповітної мети може бути чимало перешкод. Подолання деяких з них можуть істотно зіпсувати тріумф від своєї перемоги.

Психоаналітичний сонник вважає, що підйом по сходинках в сновидінні те саме прагнення поліпшити якість свого сексуального життя. Варто розуміти, що повне взаєморозуміння в інтимному житті є запорукою гармонії у відносинах.

До чого сниться підніматися по якійсь драбині? По соннику Міллера цей сон передвіщає тому, хто спить відмінні перспективи в бізнесі. Однак, якщо після підйому відчули себе погано, приміром, закрутилася голова, то досягнення не пройдуть для вас безслідно. Швидше за все, ви станете егоїстичні і нетерпимі до людей. Іншими словами, добившись влади, можете втратити своїх друзів.

Старовинний російський сонник впевнений, що якщо уві сні ви змогли досягти верхньої сходинки, то наяву знайдете славу і шану. Проте остерігайтеся власної гордині. Вона може стати причиною самотності.

Який підйом

Якщо приснилося, що вночі піднімаєтеся і спускаєтеся по сходах, але при цьому не відчуваєте навіть найменшої втоми, то незабаром ваша сексуальне життя стане вельми насиченою, розшириться список любовних перемог.

До чого може снитися, як ви піднялися на вершину? Сонник вважає, що якщо ви, стоячи на самій вершині, споглядаєте, що відбувається внизу, то в реальному житті не забудете тих, хто вам допоміг в самому початку шляху. У разі, якщо ви дивитеся в небо, то зможете наяву досягти ще багато інших цілей.

Цікавитеся, до чого сниться підніматися вгору куди-небудь, ледве переводячи дух? Так, якщо уві сні ви не змогли дістатися до верху, так як втома дала про себе знати, то насправді зазнаєте багато невдач. Причиною буде ваша лінощі. На думку сонника треба себе перебороти у що б то не стало, тільки в цьому випадку зможете досягти бажаного.

Приснилося, що не змогли дістатися до верхньої сходинки, так як якась невідома сила вас відкинула назад? Сонник віщує, що вороги завадять планам.

Яка сходи

До чого привиділося підніматися по сходах з дерева? Сонник впевнений, що якщо сходи скрипіли під ногами, то на шляху до мети виникне чимало перешкод. Щоб втілити мрію в реальність, потрібно витратити багато сил і перехитрити всіх своїх ворогів.

У разі, якщо дерево було добротним і під вами не прогинається, то з передрікання сонника ваші особисті якості і тверезість розуму допоможуть досягти бажаних вершин у житті. Однак слід контролювати свої емоції і пригнічувати агресивні пориви.

Якщо уві сні під ногами ламаються сходинки — це несприятливий знак. Сонник впевнений, що в реальності ви надто амбітні і самолюбні. Ці якості стануть непереборною перешкодою для вас і, зрештою, приведуть до провалу.

Приснилося, що піднімаєтеся по зламаною сходах у сні? Сонник впевнений, що навіть у самій складній ситуації не слід втрачати надії на краще. Так чи інакше, але ви зможете подолати всі перешкоди, які виникатимуть на вашому шляху, і знайти своє довгоочікуване щастя.

Однак, якщо в сновидінні ви практично задихаєтеся і не можете ступити на наступний щабель, щоб дістатися до верху, то в дійсності, досягнувши бажаного, не будете щасливі.

З ким підніматися

До чого сниться сон, в якому довелося підніматися в компанії близької людини? На думку тлумачів підйом рука об руку слід вважати сприятливим знаком. На шляху до своєї мрії ви будете отримувати допомогу і підтримку від рідних і близьких.

Жінці, яка уві сні піднімається разом з чоловіком, можна сподіватися, що їхні стосунки стануть початком чогось більшого. Можливо, в майбутньому ви станете справжньою сімейною парою.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: