Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник пити пиво до чого сниться?

Сонник пити пиво до чого сниться?

Пити пиво тлумачення сонника

Пиво у снах часто символізує відпочинок і розслаблення, а сам напій бере свої корені з глибокої давнини. У багатьох народів є різні рецепти цього традиційного хмільного напою. Не дивно, що у пива є справжні фанати, які готові платити чималі гроші за пляшку цього унікального продукту, який може варитися, наприклад, тільки в одному місці. Щоб зрозуміти, до чого сниться пити пиво, варто пригадати деталі: компанію, в якій довелося розпивати напій, настрій, з яким це робилося, привід та, звичайно, смакові якості напою.

Асортимент напоїв

Якщо наснилося пити пляшкове пиво — незабаром сновидця чекають радість і веселощі в колі добрих знайомих. Таку мрію сонник називає в якомусь сенсі пророчою.

Якщо на склянці зі світлим пивом утворився конденсат, то можна розраховувати на затишок і розуміння в сім’ї, добрі відносини, повні любові і підтримки.

Сонник Міллера обіцяє тим, кому приснилося пити пиво, лежачи на пляжі під сонечком, довгоочікуваний відпустку незабаром. Зусилля будуть винагороджені сповна.

Розпивати в барі нефільтроване пиво світлих сортів, розмовляючи в цей момент з начальником по телефону — до проблем на роботі, можливо, не вдасться втілити в життя продуманий план, сповнитися якому завадить колега або знайомий.

До чого сниться пити темне пиво, виразно відчуваючи його смак — до розчарування в другій половинці. Незабаром доведеться дізнатися щось таке, що сильно вплине на подальші відносини і, можливо, призведе до болючого для обох сторін розставання.

Якщо в пляшці виявилося не пиво, а ель — незабаром зустрінетеся з цікавою людиною, відносини з яким відновляться після довгої розлуки.

Закуски

За сонником пити пиво з закусками інтерпретується так: необхідно більш чітко формулювати свої плани і цілі, так як їм заважає втілитися розмитість власного уявлення про те, що саме хочете отримати.

Якщо закускою служили креветки, раки або інші морепродукти, то сонник наполягає на необхідності відкласти поїздку або відпустку на більш вдалий час, так як під час подорожі велика ймовірність виникнення непередбачених ситуацій.

Якщо на тарілочці під закуску виявилося кілька сортів сиру, то найближчим часом не виключені отруєння їжею. Варто уважніше ставитися до того, що ви їсте.

Закушувати пиво горішками — до дуже насиченому, активного та екстремального відпочинку. Можливі похід у гори або сплав по бурхливій річці. Якщо у сновидця монотонна робота, то тільки такий відпочинок йому і рекомендується.

Їсти сухарики під пиво — до затишку і спокійного проведення часу в колі сім’ї та друзів. Іноді сонник радить дати собі розслабитися і повністю віддатися приємним домашнім клопотам, подивитися цікаве кіно або почитати книгу.

Компанія

Сон, в якому вам довелося збиратися на захід, на якому передбачається розпивання спиртного, говорить про раптовий прихід гостей.

А ось пити пиво на корпоративній вечірці з власним босом трактується як небезпека для кар’єри. Ймовірно, хтось мітить на ваше місце,— попереджає сонник.

Радіти уві сні від того, що разливаете пиво за келихом, будучи начальником — до добрих і хороших змін. Бути сумним — до змін у гіршу сторону.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: