Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник пограбування до чого сниться?

Сонник пограбування до чого сниться?

Пограбування тлумачення сонника

Якими тільки кошмарами не лякає нас уяву уві сні. Ось, наприклад, до чого сниться пограбування? Така подія в реальності може довести до напівнепритомного стану трансу. Але не менші емоції можна випробувати, при такому кримінальному подію у сні. Саме почуття, випробувані сплячим і стануть відправною точкою у тлумаченнях, запропонованих сониками, до цього бачення.

Велика частина прогнозів з приводу того: до чого сниться пограбування, навряд чи обрадує сплячого, але є і деякі приємні винятки.

За будь сонне послання потрібно дякувати вищі сили, бо, таким чином, вони намагаються напоумити нас, послати певний сигнал, попередити. Ось і у випадках з пригрезившимися розбійними нападами, треба шукати таємний сенс. Часто це попередження про майбутні реальності неприємності. Але якщо пригадати: де стався злочин, хто був у ролі злочинця, то можна у справжньому житті передбачити, уникнути багатьох помилок і небезпек. І довідатися: звідкіля чекати неприємностей?

Версії з різних джерел

Вам не вистачає самостійності, тому часом пляшете під чужу дудку, що згубно позначається на ваших інтересах і справах, ось до чого сниться пограбування, на думку Хассе. У соннику під його авторством згадується про те, що часто сновидець охоче здає свої позиції, не бажаючи брати на себе відповідальність.

Іноді ставши уві сні свідком пограбування, можете розраховувати на глобальні зміни в долі, пояснює сонник Міллера. Причому зміни явно будуть вам на користь. Але за однієї важливої умови. А воно таке: подібний сон повинен привидиться в самий критичний момент, коли, здається, що гірше вже бути не може, так фатально не щастить. Але вже по пробудженню відчуєте перші позитивні зміни. І головне, тепер не варто побоюватися помсти та інших нападок від сильного, що володіє повнотою влади ворога.

В сонник Цвєткова, що наснилося пограбування — переддень розставання подружжя, закоханих. І причина краху стосунків не в тому, що люди «не зійшлися характерами». Просто у того, хто бачить сон (сновидіння) з’явилася суперниця (суперник), яка відбила чоловіка з сім’ї.

Цікаво інтерпретується в соннику Лонго: до чого сниться пограбування на вулиці. Коли розбійник веде себе тихо, намагаючись залишитися непоміченим, то сплячий може сподіватися в реальності на підвищення по службі, на розширення бізнесу. А ось відчайдушний грабіжник, налетів, немов шуліка, уві сні, — це прикмета неминучих фінансових втрат.

Відбилися від грабіжників?

У нічний грезе напали злодії мали намір пограбувати, але вам вдалося від них відбитися? Сонник обіцяє райдужні перспективи. Так, в реальності зумієте уникнути будь-яких негараздів завдяки своїй винахідливості, підприємливості та вмінню знаходити спільну мову з людьми. Пам’ятайте, це ваші козирі на всі часи!

Мета зловмисників

Молоду жінку чи дівчину повинно порадувати передбачення щодо того: до чого сниться пограбування. Сновидице бачення обіцяє величезний успіх у представників протилежної статі. Від шанувальників насправді просто не буде відбою. І головне, один з кавалерів виявиться самим гідним, забезпеченим, серйозним, а трохи пізніше стане нареченим і чоловіком сплячої красуні, пророкує сонник.

Підприємцю теж буде цікаво дізнатися, що означало пограбування банку у сні. Тим більше, якщо він в нічний фантазії був ватажком бандитів. Такий сюжет пророкує розширення бізнесу, головним чином за рахунок нових зарубіжних партнерів, ринків.

Якщо спите і бачите, що вони грабують повний товарів магазин. Не нервуйте по пробудженню. Така картина пророкує наяву підвищення матеріального добробуту.

А ось якщо пригрезившиеся орудують злодії в автомобілі, то хто-то в реальності спробує ввійти в особистий простір людини, застерігає сонник.

Несподіваною видається трактування сновидіння про пограбування і квартири. Такий злочин у сні відображає крайню ступінь невпевненості, закомплексованості сплячої людини. Йому слід трохи простіше ставитися до оточуючих. Менше значення надавати їх словами, висловлювань, і не боятися заводити нові зв’язки, знайомства.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: