Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник пожежа до чого сниться?

Сонник пожежа до чого сниться?

Вогонь пожежа тлумачення сонника

Згарище з язиками полум’я сниться часто після того, як сплячий пережив сильне нервове потрясіння, стрес, або як пророкує сонник, перед тим, як тільки відбудуться серйозні зміни.

Майбутні події здатні кардинально вплинути на долю. Тому такі «вогненні» сновидіння потребують докладної, детальної розшифровки, яка підкаже, як убезпечити себе від майбутніх проблем, оминути перешкоди, уникнути випробувань.

Божий дар або покарання?

Розмірковуючи філософськи можна здогадатися: до чого сниться вогонь, пожежа. Адже з незапам’ятних часів люди використовують вогонь для обігріву та освітлення жител, приготування їжі. Але всі розуміють, що відразу затишний домашній вогнище може стати причиною катастрофи, безжально знищує все майно і навіть вбиває людей.

Тому уві сні пожежа може бути як негативним, так і позитивним знаком. Щоб правильно розшифрувати бачення, сонник, рекомендує пригадати навіть самі незначні з пригрезившихся деталей. Значення має і сюжет нічний мрії, і її учасники, і те, як виглядало, наскільки сильно вирувало полум’я.

Велика частина сонників вказує на те, що сильне полум’я це скоріше позитивний символ, пророкує те, що в долі сплячого відбудеться щось незвичайне. Це може бути зміна місця проживання, зміна професії, нова симпатія, любов.

Якщо під час приснившегося події полум’я сильне, але немає чаду та диму, то в реальності з’явиться можливість стати біля витоків перспективного проекту. Сонник запевняє, що це справа принесе вигоду і популярність. Але якщо трапилося лихо — згорів, загинув чоловік, то потрібно бути напоготові, це погане передвістя хвороби, яка може вразити когось з рідних сплячого.

Бравий брандмейстер

До чого сниться, що люди почали гасити вогонь, пожежа? Якщо привиділися пожежники, то сонник пояснює: людина повинна навчитися контролювати свої емоції, бути більш стриманим, холоднокровним. Зокрема одруженим сновидцам це напуття — не піддавайтеся миттєвим спокусам, пам’ятайте про те, що один невірний крок може зруйнувати сім’ю, звичний уклад.

Якщо сплячий вірний чоловік, який навіть у думках не припускає адюльтеру, то є сенс використовувати це сновидіння для того, щоб убезпечити свою справу, бізнес. Зараз не час укладати угоди, підписувати контракти. Краще взяти паузу і на деякий період зникнути, наприклад, поїхати у позачерговій, короткочасний відпустку, який найкраще провести на природі, відключивши всі засоби зв’язку.

А ось молодій дівчині, заметившей в сновидінні пожежного, необхідно стати трохи серйозніше, самостійніше, відповідальніше. Мова йде про те, що доведеться відповідати за слова, вчинки нарівні з дорослими, а панянка ще поводиться немов підліток.

Пророцтво Міллера

Сновидець готовий почати своє життя з чистого аркуша, усі змінивши, ось до чого сниться, на думку Міллера, вогонь, пожежа.

А якщо в нічний грезе встигли помітити, що палає ваш будинок, але полум’я чисте, і при цьому немає руйнувань, то скоро можливо переїдете в інше житло, або просто зробите ремонт, придбаєте, переставите меблі.

Тлумачення з інших джерел

Ванга ще детальніше пояснює: до чого може приснитися вогонь, пожежа. Наприклад, якщо горить ліс, то належить посушливе літо, аномальна спека. А от бачення про те, що полум’я відображається в хмарах, в небі, за твердженням болгарської ясновидиці, передрікає появу комети, а потім і всіляких лих для народів. Наприклад, воєн, голоду, повеней.

А ось Фрейд, як звичайно, бачить сексуальну підоснову в сновидінні про вогняному згарище. Він асоціює це з нестримною пристрастю, терзающей сновидця. Якщо в нічний грезе людина старанно боровся з «червоним півнем», то є привід звернутися до лікаря, що спеціалізується на захворювання сечостатевої системи.

У нічному кошмарі сталося опинитися в епіцентрі вогняної стихії? Як не дивно, але сонник, припускає, що вам не дістає впевненості, наполегливості.

Якщо в опівнічної фантасмагорії вугілля палають все з новою силою, то також будуть складатися відносини з коханим. А ось слабкі угольки, підказка — на жаль, любов згасає.

Довелося просто спостерігати за язиками полум’я? Тоді у сплячого можуть бути нездійснені сексуальні фантазії.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: