Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник повінь до чого сниться?

Сонник повінь до чого сниться?

Повінь тлумачення сонника

В більшості своїй повінь у сні передвіщає проблеми. Якщо в грезе стихія повністю зруйнувала населений пункт, під загрозою будете не тільки ви, але й інші люди. Щоб з’ясувати, звідки чекати небезпеки, сонник рекомендує якомога точніше відтворити в пам’яті події з бачення.

Трактування Міллера

Село чи місто, затоплені каламутними пінистими водами, розшифровується психологом як швидка катастрофа і великі втрати.

Складаючи сонник, Міллер зазначив: люди, яких відносить повінь, символізують безвихідь. Ваша реальність стане безрадісною, життя перетвориться в нудне і безглузде існування.

Якщо уві сні великі простори покриті чистою водою, значить, виконавши важку, на перший погляд, безглузду роботу, отримаєте щедру нагороду.

У баченні повінь стрімко відносить вас разом із сміттям і уламками — значущий проект вимагає набагато більшого часу, ніж планувалося раніше.

Руйнування і втрати при повені

Повінь з чистою водою уві сні

Але не тільки страшні знаки, що несуть собою сни зі стихійними лихами. При трактуванні, важливо враховувати, яка була вода, бо її чистота, безпосередньо пов’язана з посилом підсвідомості. Чиста вода у сні завжди означає, що щось хороше, а брудна — навпаки. Є і позитивна трактування повені:

Сучасний сонник

Повінь уособлює спокійне життя і достаток після боротьби з сильним суперником, нескінченні подорожі.

Сучасний сонник гинуть від стихії або потонули в воді людей розшифровує як безліч важких втрат. В результаті пориньте в глибоку депресію.

Вируючі потоки води тягнуть вас все далі — серйозне захворювання змусить забути про роботу і зайнятися своїм здоров’ям.

Сучасний сонник впевнений: повінь і бурхливий потік віщують, що дорослі діти змусять вас передчасно постаріти.

У баченні чистий спокійна вода, розлита до горизонту — дана греза має майже сприятливу трактування і є пророчою.

Версія Фройда

Психоаналітик співвідносить образ повені у сні з пологами. Привидевшиеся жінці затоплені місця означають: її хвилюють переживання про ймовірну вагітність, майбутні пологи. Швидше за все, хтось із родичок або приятельок знаходиться в цікавому положенні. Також Сонник Фрейда вказує на небажання обзавестися дітьми.

Прокинувшись після мрії про повінь, довго не можете заспокоїтися і відчуваєте страх, значить, ви боїтеся незапланованої вагітності, складних пологів або сумніваєтеся в умінні виховати дитину.

Фрейд у своєму соннику вказав: чоловік, який побачив в грезе повінь, прагне до інтимних стосунків з вагітною і бажає велику багатодітну сім’ю. Розмір мрії прямо пропорційний площі розлитої води.

Сонник Фрейда тлумачить: якщо чоловікові привиділося дуже сильна повінь — це вказівка на прихильність до матері, спогади про дитячому віці і непомірне бажання повернутися в дитинство.

Трактування сучасних психоаналітиків

Мрії про повені можна розшифровувати по-різному, — впевнені Сучасні психоаналітики. Істотний вплив робить, що ви робили у сні, і які емоції відчували після пробудження.

Якщо побачений сюжет не викликав тривоги, значить, образ символізує сприятливі зміни. Протягом забирає негатив і звільняє місце для нового, позитивного. Сонник свідчить: з’явився шанс почати жити спочатку, залишивши біль, розчарування і виправивши минулі помилки.

Греза про повінь налякала? У реальності це свідчить про выплеске енергії. Людина зможе позбутися від напруги, викликаного давнім розчаруванням, змінити ситуацію собі на користь.

Сонник, якщо ви опинилися в центрі потоку, попереджає: емоції б’ють через край. Щоб не було болісно боляче, уникайте імпульсивних рішень.

Спостерігаєте за повінню в сні з боку? Значить, наяву здатні дати об’єктивну оцінку стану речей. Дана риса допоможе досягти мети.

Якщо у вас складнощі з виразом слів і думок, то мрію про повінь сонник розшифровує так: ваше занепокоєння і хвилювання досягли межі. Бачення, де ви тонете, передбачає зіткнення з великим ризиком.

Передбачення Древніх Слов’ян

Захльостує вас брудна вода трактується як дивне і незвичайне місце. Але якщо вода чиста, значить, зможете ненадовго відкласти виконання термінових проектів.

Зуміли вибратися з затягують в глибину хвиль, сонник Давніх Слов’ян пророкує каяття у вчинених вчинки, усвідомлення своєї неправоти і прощення.

Тонете в баченні? Така греза вказує на страх відкрито виявляти емоції. Ви безпорадні і не здатні впоратися з ситуацією. Вас долають негативні емоції. Ще трохи-і станеться зрив.

Повені і цунамі в сні пророкують виникнення величезних проблем і безвиході. Наприклад, якщо будинок затопило, а рівень води піднімається далі, то бачення символізує криза середнього віку.

Однак, якщо уві сні людина намагається запобігти катастрофі, то дуже ймовірно, наяву теж вдасться відвести біду. Також греза, де ви опираєтесь посухи, віщує невдачу, але в той же час трохи обнадіює: за свої зусилля будете винагороджені. Сонник навіть надихає: до прийдешніх випробувань ви будете готові, а невдачі не зломлять ваш дух.

Версія Феломены

Повінь, на думку провидиці, завжди віщує проблеми зі здоров’ям, у справах або особистих відносинах. Але якщо вам вдалося врятуватися під сні, значить, ви легко впораєтеся з бідами, поджидающими в реальності.

Вийшло з берегів море вказує на постійно стримувані почуття і емоції. Накопичуючись, вони заважають насолоджуватися життям.

Всесвітній потоп в грезе є відображенням внутрішніх переживань, неготовність прийняти зміни, страхів перед невідомістю. А якщо в баченні повінь призвела до катастрофи, в кар’єрі спостерігається спад, а з коханою почнуться сварки.

Універсальний сонник

До чого сниться повінь? Це символ великих нещасть і бід. Відбулися зміни стануть повною несподіванкою. Раніше вам навіть уявити було важко, що таке може трапитися.

Повені і цунамі в баченні пов’язують зі сплеском почуттів, швидкими кардинальними змінами в долі. Це може бути банкрутство або звільнення з займаної посади, стрімке погіршення здоров’я родича і т. д. Але події не здивують людини, якщо уві сні він був готовий протистояти стихії.

Хвилі трактуються як прояв емоцій, пов’язаних із змінами в житті. Універсальний сонник рекомендує не ховатися, а прийняти сформовану ситуацію. Тоді буде легше впоратися, а якщо зовсім не під силу, поділіться своїми страхами з близькими, і ненадовго стане легше.

Універсальний сонник звертає увагу: голод і посуха, викликані повінню, символізують емоційний застій. Відчуваєте почуття голоду грезе? Наяву ви не зважаєте зі своїми потребами. Довго так тривати не може, якщо не змінити ставлення, почнуться проблеми зі здоров’ям.

Інші трактування

Бачення про голод і повінь вказує: ви ігноруєте, не приймаєте свої емоції і почуття. Жіночий оракул попереджає: обранець знаходиться на межі зриву. У вас сил теж не залишилося, щоб підтримати його.

До чого сниться символ злиднів? Неправильно оцінивши те, що відбувається в реальності, привернете біди в своє життя. Крім того, провидці попереджають: похмурі думки притягують нещастя і невдачі.

Власов сонник впевнений, що бачення про голод і бідність натякають на необхідність виконання місіонерської місії, участі у благодійній акції.

Як визначити віщий сон

Після тлумачення сну ми замислюємося коли збуваються сни. Збудеться сон чи ні залежить від того в які місячну добу він приснився і в який день тижня. Заглянемо в місячний календар — яка фаза місяця сьогодні і який місячний день.

Зіставивши дані за місячним доби і дня тижня можна припускати збудеться пророцтво сну.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: