Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник побитий чоловік до чого сниться?

Сонник побитий чоловік до чого сниться?

Побитий чоловік тлумачення сонника

Що за дивний сон, у якому ви бачите свого благовірного побитим? У багатьох сонники це — попередження про неприємності, і навіть небезпеки. Але часом постраждалий чоловік ототожнюється з подіями, які порадують сновидицу наяву. Наприклад, з отриманням премії, приємним ввечері в колі люблячих домочадців. Так як же дізнатися, до чого сниться побитий чоловік? Які деталі сновидіння допоможуть відкрити таємницю?

Справи сімейні

Побачивши уві сні дружина побитим, задумайтеся над тим, наскільки щирі нинішні відносини між ним і вами? Такий сюжет по соннику, сигнал про те, що ви віддалилися один від одного, живете власним життям. Якщо хочете зберегти сім’ю, то придумайте справа, яка об’єднає вас, змусить співпереживати, ділитися враженнями.

Сон, у якому ви власноруч побили чоловіка, відображає ваші наміри помиритися з ним насправді. Але іноді такий сон це — прагнення того, хто бачить сон дізнатися всі таємниці дружина, контролювати його навіть у дрібницях.

У сні ви підняли руку на чоловіка із-за того, що він змінив? Тоді наяву ревнощі буквально з’їдає вас, ви мучитеся, намагаючись знайти ознаки адюльтеру, обчислити суперницю. Сонник рекомендує заспокоїтися, не панікувати завчасно. Навіщо мучити себе безпідставними підозрами, які тільки псують нерви?

Якщо в сновидінні ви вже отколошматили чоловіка-зрадника, то по пробудженню можете виявити деякі об’єктивні ознаки, які насправді можуть викликати сумніви в його вірності. Але все одно тричі подумайте, перед тим, як звинувачувати його, а тим більше ставити перед альтернативою: «або я, або вона».

Друзі і вороги

Уві сні помітили на обличчі чоловіка сліди ударів, рани? В такому випадку сонник застерігає від лицемірів, які можуть видавати себе за товаришів, а насправді ненавидіти вас. Ці підлі громадяни тільки і чекають моменту, щоб завдати шкоди. А ще вони спробують втягнути вас у сумнівний проект, який обернеться розоренням і похитне вашу репутацію.

До чого сниться побитий чоловік, який помер від ран і травм? Це — ознака складної ситуації, в якій вам доведеться розраховувати тільки на свої сили. Проблема в тому, що ваші віддані товариші не зможуть по ряду об’єктивних причин при всьому бажанні прийти на допомогу.

Про подарунки долі

Побитий чоловік уві сні, може в дійсності перетворитися в везунчика. Після такого сюжету глава сім’ї цілком може отримати звістку про розпочатому спадщині, або про призначення на керівну посаду.

В одному з сонників є дуже обнадійливий тлумачення, що свідчить, що бити чоловіка уві сні за зраду, значить бути єдиною коханою і обожнюваної ним жінкою.

Якщо ви в сновидінні накинулися на чоловіка з кулаками по іншому приводу, то прокинувшись чекайте приємного сюрпризу. Можливо, вам піднесуть цінний подарунок, ви знайдете щось цінне, чи знайдете надійного товариша.

Дамі в розлученні, приснився колишній вкрите саднами і синцями? Тоді її особисте життя скоро налагодиться, вона зустріне людину, яка стане гідним супутником.

Що підкаже Міллер?

Один з найбільш відомих тлумачів снів Міллер, вважає, що сон про побитого чоловіка не пророкує нічого позитивного. Він упевнений, що в ряді випадків, це бачення підказує, що в реальності чоловік того, хто бачить сон може опинитися в небезпеці, у важкому становищі. Тому після такого сновидіння не буде зайвим натякнути чоловікові про те, що треба бути більш обережним за кермом, або більш уважним при спілкуванні з партнерами по бізнесу.

Ще одне з тлумачень цього сюжету — дуже серйозні проблеми зі здоров’ям, які можуть бути у рідних, близьких.

Сліди побоїв на обличчі коханого, можуть обернутися невиправданими витратами великих сум, та хворобами дітей.

Вдові, пригрезившийся покійний чоловік теж не обіцяє нічого хорошого. У неї в реальності можуть виникнути труднощі з грошима, — доведеться несподівано витратити накопичення і навіть влізти в борги.

Про почуття

Сталося так, що в нічних мареннях ви побили уві сні коханку чоловіка, значить, така таємна зв’язок існує насправді, і вона скоро стане надбанням широкої громадськості.

Правда, у ряді випадків такий сюжет підказує сновидице, що необхідно включитися в боротьбу за кохану людину. Якщо вона знайде сили і буде діяти спокійно, впевнено, мудро, то чоловік або коханий повернеться до неї і назавжди перестане думати про інших жінок. Сонник вважає, що ви досі небайдужі до колишнього дружину, якщо в нічний фантасмагорії зустріли його побитим хуліганами, і зробили

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: