Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник побиття до чого сниться?

Сонник побиття до чого сниться?

Побиття тлумачення сонника

Побиття

Коли уві сні ви стали жертвою фізичного насильства — отримали удар або навіть кілька міцних стусанів, то не поспішайте впадати у відчай і думати, що подібне не до добра. Сонник трактує побиття, скоріше як відображення внутрішнього психологічного стану людини. Віщуни дають різні пояснення того, до чого сниться побиття. І вони помітно відрізняються, в залежності від деталей сновидіння.

Домашні тирани

Одруженим людям, бачити уві сні, серйозну сварку з чоловіком (або співмешканцем), що дійшла до рукопашної сутички, наяву означає, що зв’язок з коханцем на стороні незабаром припиниться. Цей прогноз дійсний навіть у випадку, якщо сновидець не ходить «наліво», а всього лише симпатизує особи протилежної статі.

А ось холостякам, дівчатам на виданні такий сюжет підказує, що потрібно задуматися про власну поведінку. Місячний сонник, пояснює, що ймовірна зайва агресивність і напористість, яка заважає будувати особисті стосунки.

У Міллера має свою особливу думку: до чого сниться побиття. Він з точки зору психіатра і психолога, пояснює цей сон глибокої опустошенностью, що межує з депресією.

Важкий і складний розмова родичами належить людині, напередодні бачила уві сні, як страшно посварилися батьки, і батько б’є матір. Але відкладати таку бесіду не можна. Вирішуйте швидше, інакше можна втратити довіру і втратити дорогоцінний час.

Неприємне сновидіння, в якому ваших родичів б’ють чужинці, не передбачає ніяких жахів наяву. Навпаки, ставши учасником незвичайних подій, ви зможете позбутися від деяких комплексів і фобій.

Вуличні бійки Сонник неоднозначно трактує побиття на вулиці. Доведеться відправитися небезпечну подорож, ось до чого Хассе передрікає людини, якому снилася бійка невідомих людей у темному підворітті. Цей же провісник уточнює, якщо в тому ж місці боксерські прийоми демонстрував чоловік або друг сновидцы, то скоро можливе підписання вигідного договору.

За сонником побиття, в якому людині розбили обличчя до крові, обіцяє неприємності в особистому житті. А якщо криваві плями були помічені в сні на одязі або руках, то проблеми грядуть на службі. Публічний ганьба наяву, цілком імовірний після того, як у сні поліцейські побили порушників громадського порядку. Такий сон, це своєчасний сигнал — слідкуйте за своїми вчинками і словами, і все обійдеться.

Якщо сплячий бачив уві сні, як хтось гамселить свою дівчину (або хлопця) нібито за зраду, то згідно соннику це побиття, відображає його сумніви у порядності і щирості почуттів партнера наяву. Швидше за все, ці страхи і підозри безпідставні. Вони заважають розвитку відносин.

Якщо з кулаками на кохану людину в нічних видіннях кидається сам сновидець, то в реальності йому слід проаналізувати стосунки з партнером. Щось пригнічує його і не дає спокою. Поговоріть відверто — якою б сумною не була правда, це краще, ніж нескінченні сумніви.

Коли ж у сні людина піднімає руку на дорого людини, тому що той «кинув» його, то прокинувшись потрібно дотримуватися обережності, і проявляти делікатність. Принаймні, така рада знайдемо в Східним соннику, попереджує, що сновидіння може передувати казусу або безглуздій ситуації, потрапити в яку можна з власної дурості.

До чого може приснитися побиття жінки? Дике поведінка уві сні, говорить про те, що в колективі, де ви працюєте, плетуться інтриги, які заважають вам зайняти більш вигідну посаду.

Б’ють і мстяться

Сонник може не тільки пояснити побиття, яке привиділося, але і його наслідки. Якщо уві сні ви мститеся дружину, що підняв на вас руку, то в реальному житті отримаєте перемогу над своїми недругами і заздрісниками. Таке тлумачення «побиття» в Ісламському соннику.

Сниться, ніби вас покинув коханий, і ви б’єте за це суперника? Коли прокинетеся, — чекайте відмінних звісток.

Уві сні немає ніяких перешкод і обмежень. Тому ймовірна і така фантастична ситуація: ви щедро отвешиваете стусани своєму шефові, припустимо за те, що він не підвищив зарплати, і не цінує вас. Жіночий сонник попереджає — це побиття наяву може закінчиться доганою або звільненням. Так, що навіть в сонному стані дотримуйтесь норм корпоративної етики!

Бити уві сні сусіда — до візиту нежданих гостей.

Педагогіка ременя

До чого сниться побиття дитини? Наприклад, ситуація, коли ременя дають недбайливому учневі, за прогули й погані оцінки? Це означає, що сновидець потрапить в незручну ситуацію, або вчинить промах, помилку, про яку гірко пошкодує. Бити власне чадо уві сні, за те, що він вчасно не повернувся з прогулянки, теж не метод… Тому, що прокинувшись такий жорстокий батько насправді пропустить початок важливої зустрічі, тобто запізниться.

Сонник Цвєткова, ще й додає, що партнер, протомившийся в очікуванні, буде вкрай незадоволений. Осінній сонник, пропонує версію тлумачення сновидіння, в якому зла вчителька підняла руки на дитину. У цьому випадку, сновидець повинен побоюватися того, що не впоратися зі складним дорученням шефа. Такий сон це ще й підказка. Щоб впоратися зі складним завданням на службі, заручіться підтримкою колег і попросіть їх про допомогу.

У розділі сонника «побиття» є підказка, як розгадати сюжет сну, в якому дочку б’є її хлопець. Для батьків це сигнал, що дитині як ніколи. Зараз йому потрібна підтримка, порада. Приснилося, що завдали ляпас чужій дитині, — все буде добре, ви з легкістю подолаєте дрібні, але численні перешкоди і проблеми.

Знущання над тваринами

Всі вороги будуть переможені, ось до чого сниться побиття кота! Наяву, звичайно, не варто проявляти таке жорстоке ставлення до ні в чому неповинному тварині.

Коли ж у сновидінні ви стали свідком, як хтось знущається над братом нашим меншим, то і в реальності потрапите в епіцентр скандалу. Однак, радить сонник, не поспішайте приймати в ньому участь.

Приснилося, як хтось кидає камінь собаку? На жаль, такий сюжет передує не надто хороші події. Вас хочуть образити, зачепити і принизити. Весняний сонник попереджає — не треба піддаватися на провокації.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: