Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

До чого сниться гарячий поцілунок з незнайомим хлопцем?

До чого сниться гарячий поцілунок з незнайомим хлопцем?

У старовинних тлумаченнях практично будь-який поцілунок уві сні вважається сакральним символом, здатним дарувати життєву силу, повертати із забуття, відкривати портали в інші світи. У наші дні, щоб дізнатися до чого сниться поцілунок з незнайомим хлопцем настільки непросто, що до сучасних провісників підключилися професійні психологи в спробі розгадати таємний сенс сновидіння.

Деякі тлумачі пропонують розглядати сновидіння як сон-перевертень, де відразу обіцяє радість, а відчуття блаженства повинно насторожити.

Короткий зміст:

Опис з різних сонникам

Сонник Міллера

Трактування безпосередньо залежить від привабливості незнайомого хлопця, з яким уві сні відбувся поцілунок. Симпатичний незнайомець Віщує насолоду і розваги. Якщо наснилася відразлива особистість, хтось із існуючих в реальності знайомих може серйозно розчарувати.

Сонник Хассе

Бачить в символі чимало спільного з реальною дійсністю. Найчастіше сюжет служить нагадуванням про те, що партнеру слід дарувати більше пристрасті і уваги. Одиноким поцілунок з незнайомим хлопцем обіцяє доленосну зустріч. Є висока ймовірність того, що перша любов якось нагадає про себе.

Жіночий сонник

Щира пристрасть уві сні віщує сюрприз від самої фортуни. Легка неприязнь попереджає, що довгоочікуване звістка виявиться зовсім не таким, як передбачалося. Повне відторгнення свідчить про те, що особисте життя відходить на другий план, надаючи зелену вулицю іншим захопленням. Якщо поцілунок з абстрактної фігурою приснився на світанку, наяву зустрінете однодумців.

Згідно тлумаченням цього сонника, літній незнайомець уособлює плітки і неприємні звістки. Молодий красень уві сні означає повагу і загальну симпатію оточуючих.

Сонник Фрейда

Вважає поцілунок незнайомого чоловіка уві сні дуже серйозним застереженням. Якщо таке наснилося, що існує наяву партнеру небезпечно довіряти.

Бажано остерігатися експериментів в ліжку, інтерес до яких в найближчий період може різко зрости. Наслідки загрожують виявитися невтішними: непристойне захворювання, вагітність недоречно, психологічна травма.

Коли хлопцеві трапляється бачити уві сні, як його кохана цілує незнайомця, в дійсності його засмучує брак поваги з її боку. Якщо сновидицей в нічних мріях розсудливо відсторонилася від велелюбного незнайомця, в реальності вона дуже дорожить відносинами і не мріє ні про кого іншого.

Сонник Цветкова

Бачити, що цілуюся з представником своєї статі. Чоловіка символ попереджає, що на горизонті незабаром з’явиться сильний суперник або конкурент в діловій сфері. Бачити подібне трапляється жінкам, які часто справедливо вважають, що нестача жіночності робить їх малопривабливими для представників чоловічої статі.

Сонник Мандрівника

Пропонує цікаве пояснення, до чого сниться колишній як незнайомця. Схоже, сновидицей до сих пір не може змиритися з розлукою і мріє почати відносини з цією людиною з чистого аркуша. Цілувати в сні фотографію прекрасного незнайомця трапляється тим, хто відчуває Пекучу заздрість до цілком відомої персони.

Сонник Нострадамуса

Стверджує, що той, хто бачив уві сні подібний сюжет, наяву сам собі ворог. Є висока ймовірність через довірливість, необачності, сумнівною авантюри потрапити під вплив підозрілих і вельми авторитарних особистостей. Існує ризик значно погіршити побутові умови в результаті банкрутства через необережність. Колишні витівки можуть несподівано стати надбанням гласності.

Особливості та застереження

З Дворянського сонника Ніни Гришиной можна дізнатися, Про що свідчать ділянки обличчя і тіла, розцілував незнайомцем уві сні:

Деякі тлумачення, до чого сниться поцілунок з незнайомим хлопцем, містять прямі попередження. Сімейний сонник вказує на підвищену імовірність конфліктів між домочадцями або в професійних колах.

Наймолодших і недосвідчених Англійська сонник Застерігає від зайвої довірливості. Іноді огидний незнайомець є уві сні панночкам, які мріють про вигідний шлюб за розрахунком, в якому може і не бути місця любові.

Якщо сниться поцілунок з неприємним незнайомою людиною. Якщо кавалер наполегливий, обставини загрожують вийти з-під контролю і скластися не найкращим чином. Слід також остерігатися морального тиску і фізичної агресії.

Зоряний поцілунок

Еротичний сонник стверджує, що в нічних мріях роль незнайомця може зіграти і добре відома людина, яка не підозрює про ваше існування. Як правило, сновидіння, в яких довелося цілуватися із знаменитістю, не містять еротичний підтекст, вони символізують ту сферу, де хотілося б домогтися успіху. Зараз сприятливий момент досягти відчутних результатів, важливо його не втратити.

Цілуватися уві сні з публічними персонами трапляється тим, хто в реальній дійсності щосили намагається приховати закоханість, яку нині вважає недоречною або ганебної.

Місце зустрічі

Щоб точніше витлумачити, до чого сниться поцілунок з незнайомим хлопцем, бажано згадати, за яких обставин він відбувся. Якщо цей акт відбувся в багатолюдному місці, сонник Лонго не рекомендує бути відвертими з малознайомими людьми: Балакучість загрожує послужити погану службу.

Якщо приснився поцілунок як данина традиції, наприклад, свідка і свідка на весіллі, належить несподіване захоплюючу подорож в далекі краї. Люди, з якими вдасться познайомитися в дорозі, зіграють позитивну роль у подальшій долі.

Цілуватися з дівчиною

Цікаво дізнатися, до чого сниться хлопцеві поцілунок з незнайомою дівчиною. Якщо приснилося, що ініціатором була незнайомка, сновидец ризикує опинитися в епіцентрі скандалу, винуватцем якого стане він сам. Також може з’ясуватися, що нова пасія з реальної дійсності зовсім не та, за кого себе видає.

Сонник Шеремінской вважає незнайому дівчину, з якою ви цілувалися Передвісником несподіваного прибутку. Універсальний тлумач згадує захоплюючий флірт, який пізніше переросте в серйозні почуття. Роман триватиме недовго, але яскраві хвилюючі спогади залишаться на все життя.

Езотеричний сонник звертає увагу на освітлення і оточуючих людей. Якщо поцілунок відбувся при яскравому світлі і у всіх на очах, сновидцу належить попрацювати на публіку на шкоду своєму его, поступитися власними моральними принципами заради пристойності.

В сонник чаклунки Медеї фривольний жест уві сні Служить закликом подолати внутрішні бар’єри і фобії, щоб насолоджуватися життям в повній мірі.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: