Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

До чого сняться пацюки: багато щурів в сновидінні

До чого сняться пацюки: багато щурів в сновидінні

До чого сниться багато щурів уві сні? Щури — це спокуса, попередження. Значення сну, в якому присутня велика кількість щурів, багато в чому залежить від ставлення людини до цих гризунів. Якщо людина відчуває фобію перед пацюками, то тлумачення сновидінь, швидше за все, буде негативним. Якщо сновидець не відчуває ніяких негативних емоцій до цих тваринкам, то це може означати і хороші вісті.

Короткий зміст:

Тлумачення за різними сонникам

Значення сновидіння може відрізнятися в залежності від обраного сонника.

Сонник Міллера

Безліч щурів уві сні говорить Про недобросовісних компаньйонах, людей, які всіма силами намагаються підставити сновидіння, ввести його в оману. Чим більше щури, тим серйозніше шкоди вони принесуть людині.

Худі щури Говорять про нестриманості сновидіння, можливий конфлікт з начальством. Жирні щури кажуть про небезпечні авантюри, невиправданому ризику, який сновидец накликає на себе. Мертві щури вказує на холоднокровність і рішучість сновидіння.

Сонник Цветкова

Велика кількість щурів говорить Про серйозні неприємності і розбіжності з близькими людьми. Особливо негативним знаком є білі щури — вони попереджає про смертельну небезпеку, важке захворювання, яке може спіткати людину, якщо він не буде гранично острожен. Чорні щури — це попередження про спокусу, перевірки сновидіння на міцність найближчим часом.

Вбивство щурів Говорить про здійснення своїх планів, отриманні прибутку від будь-якого справи.

Сонник Майя

Безліч щурів Говорить про небезпеки і великій кількості ворогів. Якщо щури є мертвими, це вказує на безліч заздрісників і пліткарів, які оточують людину. Повзають щури вказують на удачу в любовних відносинах, весілля, приємний сюрприз.

Езотеричний сонник

Велика кількість бігають навколо щурів говорить про суєту і клопотах в реальному житті. Нерідко такі клопоти виявляються марними. Дивитися слідом тікає щурам означає жалкувати про недосконалому дії, втраченими можливостями. Такий сон сниться тим, хто розчарований у своєму житті і не може знайти собі заняття до душі.

Якщо приснилося, що Зграя щурів бігає по колу, це означає визначення цілей і прагнень. Якщо в зграї багато щурів білої і чорної забарвлення, це віщує зустріч з фатальною красунею або красенем, пристрасть до якого принесе сновидцу великі неприємності.

Сонник Медеї

Щури уві сні є Ознакою психологічної нестабільності сновидіння, його беззахисності перед долею. Людини долають емоції, з якими він не може самостійно впоратися.

Безліч дохлих щурів Вказує на проблеми зі здоров’ям. Особливо поганим знаком є сірі щурі — вони говорять про розвиток важкої хвороби, рани насильницького характеру. Вбити, впоратися з пацюками своїми силами означає подолати всі труднощі на шляху і досягти свою мету.

Сонник Фрейда

Поява в сновидінні великої кількості щурів говорить про те, що В реальності людина дізнався якусь новину, враження від якої лягло мертвим вантажем у нього на душі. Це також говорить про невирішені перед собою завдання, що їх душили емоціях і муках совісті.

Спаровуються щури Говорять про незадоволення своїх інтимних потреб, а також про можливу нетрадиційної орієнтації.

Сучасний сонник

Великі, жирні пацюки Вказують на розвиток серйозних патологій в організмі людини, а дрібні, худі — про психологічні проблеми. Якщо результат сну сприятливий (щури пішли або сновидцу вдалося їх убити, розігнати), то це вказує на одужання і те, що людина успішно впоратися з усіма перешкодами.

Жіночий сонник

Якщо уві сні сновидец відчував огиду до стада гризунів, то в реальності він зіткнеться з нав’язливим людиною, який буде деякий час його переслідувати і намагатися нав’язати свою волю. Якщо сновидець не відчуває ніяких негативних почуттів до гризунів, це говорить про появу романтичного інтересу.

Бачити щурів під дощем означає Проблеми на роботі, конфлікт з начальством, невдалий відпочинок. Побачити щурів на снігу говорить про успіх будь-якого починання, підтримки близьких і визнання заслуг. Вбивати щурів уві сні — означає, розібратися в своєму житті, піднятися на новий рівень. Бачити щурів на вулиці — до розлуки з близькими людьми, бачити гризунів в будинку — отримати новини здалеку.

Велика кількість щурят

Безліч маленьких щурят говорять про вигнання сновидіння з товариства, відмова в спілкуванні, складнощі у взаємодії з людьми. Якщо пацюки слідує по п’ятах за людиною, це говорить про успішне завершення якоїсь справи, початку нової епохи. Якщо пацюки біжать в протилежну від сновидіння сторону, це вказує на нездатність людини домовитися, піти на компроміс, втрата одного через сварку.

Ще одне значення сновидіння — це Втрата контролю над ситуацією, твердження того, що деякі події будуть вирішуватися без відома сновидіння. Це також вказує на потребу у відпочинку і деякому спокої, хоча б на час.

Бачити багато ручних, добрих щурят означає Велику кількість яскравих подій у житті, спонтанність, веселі пригоди. Білі пацюки, приснилися жінці, вказують на незаплановану вагітність. Невірна білого кольору, прівідевшіеся юній дівчині, віщують зустріч з цікавою молодою людиною, який може виявитися її звуженим.

Чорні крисята Говорять про суб’єктивне відношення сновидіння до чогось, омані, а також про сімейні розбіжності. Якщо чорні пацюки наснилися чоловікові, то йому незабаром доведеться прийняти серйозне рішення щодо свого особистого життя.

Бачити уві сні народження великої кількості щурят говорить про злий намір, обмані, який відбувається прямо перед носом у сновидіння, але він його не помічає. Сновидіння вказує на появу нових ворогів або перешкод.

Мертві пацюки віщують Добробут і щастя. Мертвонароджені крисята вказують на суєту, зайнятість, хронічну втому людини.

Значення сну багато в чому залежить від власних уявлень і переживань, тому необхідно не тільки радитися з перевіреними джерелами, а й прислухатися до своєї інтуїції.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: