Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

До чого сниться поцілунок в губи?

До чого сниться поцілунок в губи?

Бажання людини любити і бути коханим — одне з основних в житті. Навіть якщо він наяву не зізнається в цьому, підсвідомість відображає спрагу любові уві сні. Пристрасні поцілунки і обійми вважаються головним проявом почуттів, особливо поцілунок в губи. Цей інтимний процес уві сні приносить задоволення і насолоду.

Однак сон, всупереч очікуванням, часто є передвісником проблем і труднощів. А конкретніше до чого сниться поцілунок в губи ми розглянемо в статті.

Короткий зміст:

Що означає сон?

Значення сну можна розтлумачити в залежності від місця, часу, що відбувається і від того, хто виступав в ролі партнера.

Сонник Фрейда

Поцілунок в губи зі знайомою людиною — Жага любові і відносин від цієї людини. Якщо сплячий цілується зі своєю коханою, значить, він не задоволений відносинами, жадає більшої близькості, якщо за поцілунками пішов інтим, то в житті людини все добре.

Поцілунок з незнайомою людиною, то це означає Пристрасне бажання сплячого завести нові любовні стосунки.

Сонник Міллера

Поцілунок взасос Сниться людині, який наяву не дуже-то дотримується моральних принципів. Це стосується не тільки інтимного життя, але і вчинків, ставлення до людей. Можливо, той, хто лежить схильний до обману і зради.

Якщо жінці приснився її чоловік, пристрасно цілується з кимось, то В житті він охолов до неї, завів роман на стороні. А ось якщо вона цілується з ворогом, то в житті їй належить помиритися з другом, відносини з яким зіпсувалися давно.

Сонник Медеї

Цілувати когось із знаменитостей Означає швидке підвищення авторитету серед колег і друзів. Поцілунок померлого обіцяє хвороба або смерть.

Психоаналітичний сонник

Пристрасні поцілунки з чоловіком або дружиною Сигналізують про незадоволеність сплячого його відносинами. Для чоловіка це знак його поразок на любовному фронті.

Сонник Феломена

Поцілунок з небіжчиком — До успіху в кар’єрі та налагодженню професійних відносин. Можливо надходження несподіваних вигідних пропозицій.

Якщо сплячий цілується з незнайомкою, Його чекають зміни в житті, але він буде до них абсолютно не готовий.

Поцілунки в громадському місці з мовою Попереджають сновидіння про те, що не варто багато розповідати оточуючим про свої стосунки. Щастя любить тишу.

Сонник мандрівника

Довгий пристрасний поцілунок означає, що плани турбуватимуться. Сплячий не повинен розраховувати на чиюсь допомогу, а вирішувати проблеми своїми силами. «Французький» поцілунок віщує раптове погіршення здоров’я і таке ж раптове зцілення.

Сонник Цветкова

Сон про поцілунки Віщує зраду друзів або зраду коханого. Сновидець може стати жертвою шахрая.

Сонник Ванги

Поцілунок в губи Символізує примирення і дружбу. Якщо чоловікові сниться, що він цілує свою дружину, то їх чекає щасливе майбутнє. Але якщо дівчині сниться поцілунок її хлопця, швидше за все вони посваряться чи розлучаться.

Сонник Нострадамуса

Цілуватися з чужою людиною Означає незадоволеність відносинами, наявність в них фальші і брехні.

Ніжний поцілунок зі своїм партнером Говорить про його вірності і відданості. А якщо коханий цілується з іншою, насправді він не любить свою партнерку.

Сонник Азара

Поцілунок з партнером передрікає розставання з ним.

Старовинний англійський сонник

Якщо сновидец цілує незнайомку і переживає почуття провини за свій вчинок, то Він може зіткнутися зі зрадою і лицемірством. Поцілунок з коханим говорить про щирість і фортеці відносин.

Езотеричний сонник

Поцілунок з чужими людьми — Туга і розлад через відсутність відносин.

Різні ситуації

Сон про поцілунок в губи може мати різне тлумачення в залежності від ситуації, в якій опиняється сплячий під час цієї дії.

Цілуватися з начальником

Поцілунок сплячого в губи з його начальником попереджає про конфлікти на роботі, звільнення або дисциплінарне стягнення. Можливо, начальник незадоволений роботою підлеглого. Якщо поцілунок з начальником залишив неприємні враження, наяву з’являться недомовки і проблеми на роботі. Поцілунок з начальством сподобався дівчині — їй не вистачає сильного плеча, вона шукає домінуючого партнера.

Для заміжньої жінки бачити як вона цілується з начальником Обіцяє розлад планів, дрібні професійні проблеми. Якщо чоловікові приснився поцілунок з його керівницею, то незабаром він отримає підвищення або надбавку до зарплати.

Якщо жінку уві сні цілує президент, король, або хтось із вищих чинів держави, то В житті її чекає прибуток і раптово звалилося багатство.

Будь-сон — прояв підсвідомості. З точки зору психологів сон про поцілунки в губи висловлює неусвідомлене прагнення сновидіння до любові і нових пригод. Варто переглянути відносини, приділяти більше уваги партнеру.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: