Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

До чого сниться потрапити під сильний дощ?

До чого сниться потрапити під сильний дощ?

Сновидіння бувають дуже різні, а ось до чого сниться потрапити під дощ, тлумачиться неоднозначно. Хоча загальне значення відродження і очищення присутній у багатьох сонниках. Більш конкретна розшифровка залежить від деталей.

Короткий зміст:

Інтерпретація сновидінь

Важливий сам вид дощу, враховуються і враження, які відчувають сновидцем, при зіткненні з водою. Якщо сон залишив вкрай приємні враження, значить і наяву все складеться вдало, а от якщо навпаки — то і не варто чекати хороших новин. Наприклад, блискучі крапельки дощу обіцяють побачення зі старовинним другом. А ось, якщо вода була брудна — це говорить про майбутній бесіді з ворогом.

А далі розглянемо тлумачення з популярних сонників.

Народний сонник

Є думка, що потрапити під дощ сниться як відлуння денних душевних переживань сплячого. Якщо при цьому людині приємно, то сновидіння тлумачиться як щасливе. Після стресу і непростого психологічного стану обов’язково настане полегшення і спокій душі. Холодні краплі, що стікають по тілу, символізують нервову розрядку, а теплі видалять утворився негатив.

Якщо уві сні ви відчуваєте мороз по шкірі від дощу це має два значення: сльози (для дам), витрати (для чоловіків). Промокнути повністю під дощем — в найближчому майбутньому будете розчаровані. Сильний дощ, який викликав радість означає, що багатьом приємним планам судилося здійснитися, якщо дощик вас налякав — чекайте небезпеки. Блискавки і грім в сновидінні — загострення конфлікту, буде скандал і лайка.

Сонник Міллера

Потрапити уві сні під дощик і при цьому спостерігати веселку — відмінний знак. Попереду — щастя і успішне завершення справ. Закоханим такий сон обіцяє міцне і вірне почуття. Промокнути до ниточки під дощем сниться до обновок, одязі до душі або нової обстановки. Намокнути під мжичать осінніми опадами — зустрітися наяву зі старими проблемами, про які вже забули.

Молодий жінці йти під дощем без парасольки і промокнути — до хиткої чесної репутації. А при наявності забрудненого сукні до неприємних пересудів. Не варто після такого сновидіння бути відвертою зі сторонніми і малознайомими. Якщо побувавши уві сні під струменями води, ви залишилися в сухому одязі, то складності у вашій кар’єрі відступлять або ж важка хвороба обійде стороною.

Вимкнути під сильною зливою уві сні віщує кардинальні зміни в способі життя. Потрапити під крижаний дощ, по Міллеру, до тяжкого захворювання. Воно може обрушитися на сновідящего або ж його рідню. Ще варіант — звістка, яке дуже сильно зачепить душу.

Сонник для всієї родини

Дощ в даному джерелі тлумачиться як розвиток нових подій в житті. Якщо приснилося, що бігли під зливою, але при цьому не намокли — негарний вчинок з вашого боку не принесе покарання. Побачити проливний дощ — доведеться приймати важливі рішення, якщо вам довелося ховатися від нього — це означає, що ви отримаєте надійне заступництво наяву.

Гуляти під дощем в капюшоні, з парасолькою або просто прикривши голову чим-небудь — до обережних дій і розсудливості. Якщо під грозу потрапив хтось інший — йому доведеться непросто, буде потрібна допомога. Один труднощі не подолає. Легкий грибний дощик обіцяє сприятливу життя. Якщо відчуваєте холод від стікають струменів — погана ознака, можете незабаром захворіти.

Сонник Фрейда

Для чоловіків і жінок подібне сновидіння має неоднакове значення. Сонник психоаналітика пояснює, до чого сниться мокнути під дощем чоловікові — це відображення надмірного захоплення сновидіння власною персоною. У дівчат — прояв величезної потреби у власних дітях.

Якщо ж жінка уві сні намагається бігти від дощових струменів, то це Знак боязні завагітніти всупереч своїм планам. Для ховається від зливи хлопця — сон попередження, так як можливі труднощі в інтимній сфері.

Сонник Ванги

На думку Ванги, коли сниться, що потрапив під дощ, боятися нема чого. Зазвичай вона нікого не застерігала, стверджуючи, що дощ — знак доброї інтуїції сновідящего. Він здатний правильно наставляти людей і допомагати їм порадою.

Якщо людина уві сні потрапляє в грозу, то з цього сонником, Незабаром конфлікт, який дуже турбує, буде вичерпаний. Хоча доведеться самому стати ініціатором його дозволу.

Сонник Шеремінской

Промочити людини наскрізь дощ в сновидінні передрікає погіршення взаємин з найулюбленішими і близькими людьми. Шеремінская застерігає, що є небезпека розгоряння конфлікту, якщо не поспілкуватися «по душах». Закінчитися все може дуже важко.

Якщо уві сні, потрапивши під зливу, намокла голова, то Вас чекає жагучий потяг, здатне спалахнути зненацька і в дуже короткий термін.

Дощик, під який ви потрапили уві сні, що мрячить? Тоді Настають ділові проблеми, з якими буде нескладно розібратися. Біду, яка має на тривалий час, віщує сновидіння зі зливою.

Сонник Лоффа

Дощ, по Лоффа, знак агресії в вашу сторону. Тривалий злива і грози в снах — вісники хвилювань в суспільстві. Бути в будинку повному дощової води, то це з даного сонником добре. Скоро вирішиться то, що дуже вас хвилює.

Якщо боржникові сниться гроза, то, можливо, скоро він розрахується з боргами. Хворому — це знак швидкої поправки здоров’я, укладеним під варту — символ бажаної волі.

Сонник Хассе

Наснилося, ви потрапили під дощ — це до вдалим операціям і виконання мрії. Попадання під зливові потоки трактується як реалізації в майбутньому багатьох своїх планів. Якщо при цьому уві сні ще й намокла голова або її миють теплими водами, тобто ймовірність позитивного результату навіть найризикованіших підприємств. При холодних потоках надходять пропозиції краще продумати і не йти на поводу у емоцій.

Коли сниться злива, під час якого здійснюєте прогулянку, Варто розцінювати, як застереження про виникаючі незабаром турботах. При самостійному обмірковуванні їх можна уникнути. Сонник Хассе розтлумачує значення сну з опадами крізь сонячні промені. По ньому, для отримання відчутного прибутку варто вкластися в азартне справу.

Сонник Езопа

Стояти під дощем — цей символ не несе в собі ніякої загрози і біди. Навпаки, по Езопу, все мрії зі зливами на радість. Під час прогулянок під дощовим небом немає промоклих? Значить, Найпотаємніше бажання скоро стане реальністю. Сон, де злива нестримний, може сигналізувати, що свої справи треба робити самому і ні на кого не сподіватися. У ньому пряма вказівка до самостійних дій, як до досягнення перемоги з гідними бонусами.

Можливо, сниться потрапити під дощ метеоритний, тоді це явне попереджає про новий життєвому доленосному етапі. Яким йому бути, залежить від людини.

Гуляти або танцювати під зливою

Що можуть означати всілякі прогулянки під дощем уві сні можна дізнатися далі:

Узагальнюючи тлумачення багатьох сонників, можна сказати твердо: Потрапити під дощ сниться до позитивних змін у долі.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: