Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

До чого сниться повінь і стихійне лихо?

До чого сниться повінь і стихійне лихо?

До чого сниться повінь? Повінь уві сні може передвіщати як справжнє стихійне лихо в реальності, так і це говорить про особисті переживання сновидіння, майбутні події в його житті. Часто вода уві сні уособлює сферу емоцій, внутрішніх переживань і почуттів.

Короткий зміст:

Тлумачення за різними сонникам

Кожен сонник трактує сновидіння з повінню по-різному.

Сонник Міллера

Велика хвиля уві сні, яка накрила собою місто якесь чи в село — це провісник нещастя, катастрофи, фатальної помилки, наслідки яких будуть жахливі. Бачити, як водяний потік забирає людей, тварин, будинки, означає горе і безнадія, втрату сенсу або орієнтиру в житті. У деяких випадках вказує на те, що сновидець веде безглузду, марну життя.

Сонник Фрейда

Повінь уві сні говорить про те, що сновидець думає про вагітність — своєї або когось із друзів, родичів, — а також про бажання завести дітей. Якщо повінь сниться жінці, то це є свідченням її страху перед вагітністю і пологами, а також про страх залишитися одній.

Якщо повінь приснилося чоловікові, то це Вказує на його потяг до жінок в положенні або його прагненні до сімейного щастя, вихованню дітей. І чим сильніше водяний потік, тим сильніше це бажання.

Ісламський сонник

З цього сонником повінь і потоп говорить про процвітання, багатство, достатку.

Сонник Цветкова

Бачити себе в середині потопу означає перебувати в достатку, оточувати себе розкішшю і насолоджуватися життям. Якщо вода в потоці чиста, то це вказує на відстрочку в рішення будь-яких справ, несподіваному перешкоді. Якщо вода в потоці каламутна, брудна, то це говорить про те, що сновидець в реальності може стати небезпечним, скрутному становищі.

Сонник Хассе

Повінь уві сні Вказує на втрату людиною будь-якого майна, розтрату коштів. Втопити когось означає проявити жорстокість до якоїсь людини. Потонути самому уві сні означає уникнути серйозної небезпеки в реальності.

Сонник Лонго

Бути уві сні унесеним потопом говорить про те, що Людину долають ниці бажання й інстинкти і що своїми поганими вчинками він сильно ранить близьких людей. Дивитися на повінь з боку віщує подій, які перевернуть життя сновидіння з ніг на голову.

Езотеричний сонник

Побачити уві сні повінь означає Впасти в реальності в паніку, піддатися занепадницькі настрої. Надати у водяному потоці означає проблеми з психікою, душевним спокоєм.

Русский сонник

Потоп віщує Несподівані повороти долі, події, які не залежать від людини. Якщо людина сама перебуває у водяному потоці, це вказує на появу фінансових і сімейних проблем, а також на прояві будь-яких застарілих захворювань.

Якщо сновидец спостерігає, як вода змиває інших людей, це Пророкує втрати, безнадійне становище, ізольованість від оточуючих.

Сонник Лоффа

Повінь говорить про різного роду пересудах, розмов ні про що, слів, не підкріплених ділом. Чиста вода потопу вказує на крах планів, на те, що навіть найправильніше починання потоне в морі брехні і лицемірства. Брудний потік говорить про бажання заздрісників, суперників нашкодити сновидцу.

Психологічний сонник

Якщо приснилося повінь не викликало у сновидіння ніяких негативних емоцій, це вказує на внутрішнє очищення людини, його прагнення позбутися всього старого, непотрібного. Якщо сон викликав у людини страх, неприємні відчуття, це говорить про емоції, які сновидец пригнічує вже давно і які вимагають вивільнення.

Опинитися в центрі водяного потоку Означає бути переповненим емоціями, почуттями, які не в силах стримувати. Такий стан може штовхнути людину на вчинення будь-якого необачного вчинку.

Спостерігати за повінню з боку Вказує на об’єктивність сновидіння, на його здатність бачити і оцінювати себе з боку.

Тонути уві сні в потоці води Говорить про нездатність правильно оцінити свої пориви і емоції, а також помітити небезпеку.

Сучасний сонник

Повінь Сниться до прийдешніх змін, майбутнім переживань, які, якщо їх не контролювати, можуть перетворити життя людини в катастрофу. Вода, яка заливає великий простір, віщує матеріальний достаток і достаток життям. Бачити водяний потік, в якому плавають уламки будинків або частини людських тіл, говорить про хвороби, хвилюючих переживаннях, душевного болю.

Жіночий сонник

Повінь Вказує на перегорання почуттів, розчарування в романтичних стосунках або свого партнера.

Слов’янський сонник

Потрапити уві сні в потоп на вулиці Означає зіткнення з труднощами і ймовірність попадання в дивне, навіть небезпечне місце. Самостійно вибратися з води говорить про відпущення гріхів, прощення минулих справ.

Повінь також вказує на Нездатність сновидіння правильно висловити свої почуття — через свою замкнутості він не може сказати коханим людям потрібні слова. Бачити, як будинок повільно заповнює вода, говорить про кризу особистості, зіткненні сновидіння з серйозними внутрішніми проблемами, хворобливому переосмисленні життя.

Якщо уві сні людина намагається боротися зі стихією, робить спроби відновити пошкодження, говорить про готовність битися з проблемами в реальності.

Багато води

Потоп в квартирі є передвісником змін в особистому житті. Якщо вода в квартирі каламутна, то це вказує на появу сумнівних інтимних зв’язків, подружню зраду і незадоволення своїм партнером. Якщо вода в квартирі чиста, то це віщує щасливу безкорисливу любов.

Якщо снилося, що вода ллється зі стелі прямо на голову сновидіння, то це Віщує чуттєві задоволення. Якщо вагітній жінці сниться затоплений будинок, це говорить про можливі проблеми зі здоров’ям майбутньої дитини.

Бачити, як вода заливає робочий простір, означає неприємності в професійній сфері, Нестабільні відносини з колегами. Для творчих людей потоп на роботі говорить про застої, відсутності натхнення.

Бачити уві сні затоплений рідну домівку попереджає Про прийдешні нещастя, розбіжності всередині сім’ї, можливої загибелі когось із родичів. Бачити затоплений старий, ветхий будинок говорить про те, що наслідки старих помилок незабаром наздоженуть сновидіння. Потоп в чужій квартирі віщує фінансовий прибуток або отримання хороших новин.

Якщо ви бачите уві сні повінь в селі, то це вказує на наявність у вашому житті неприємного, нав’язливого людини.

Потоп у ванній кімнаті віщує фінансову нестабільність, великі незаплановані витрати або неотримання очікуваного прибутку. Затоплена кухня вказує на те, що сновидець не може контролювати свої емоції і необережними словами може зачепити почуття оточуючих.

Всесвітня повінь

Всесвітній потоп уві сні є передвісником глобальних, масштабних змін в житті, які перевернуть все життя сновидіння. Причому ці зміни не обов’язково повинні бути зовнішніми — можливо, просто світогляд сновидіння кардинально зміниться.

Потужний потік в місті говорить про участь сновидіння в якомусь великомасштабному підприємстві, мітингу, залученні його до будь-якої культури. Також всесвітній потоп віщує знайомства з цікавими, неординарними людьми.

Повінь з цунамі віщує якусь катастрофу, аварію, непередбачене лихо. Такий сон може вказувати на нещастя, яке трапиться з родичем сновидіння.

Надходить вода, яка змиває місто, будови, людей, вказує на дивовижні, але незаплановані події в житті, але сказати якими саме вони будуть, — позитивними або негативними, — з достовірністю можна.

Самому потрапити в центр стихії, що розбушувалася означає хворобливі переживання людини, втрати і сімейні розбіжності. Якщо сновидцу вдалося врятуватися від цунамі з повінню, то це говорить про його готовність впоратися з усіма проблемами.

Тікати від повені: значення сну

Тікати, рятуватися уві сні від повені означає, що людина в реальності приховує свої почуття і пориви, пригнічує їх, можливо, боїться самому собі зізнатися в охоплювали його пристрастях. Такий сон ще вказує на безтурботність сновидіння, його прагнення втекти від відповідальності, а також говорить про його страх перед відбуваються змінами.

Якщо людині не вдалося втекти від повені, Це віщує швидку закоханість, нові романтичні відносини. Якщо водяний потік пройшов повз сновидіння, це говорить про те, що в реальності йому вдасться уникнути багатьох проблем.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: