Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

До чого жінці сниться півень?

До чого жінці сниться півень?

Півень символізує працелюбність і активну життєву позицію. Жінкам поява півня уві сні віщує поява зарозумілого, самовпевненого залицяльника, надокучливого залицяльника. До чого ще сниться півень жінці, можна дізнатися, заглянувши в кілька джерел.

Короткий зміст:

Як розтлумачити символ?

Старовинний сонник

Півень уві сні — Це символ незвичайною удачі, отримання бажаного з мінімальною кількістю докладених зусиль. Жінці бачити уві сні білого півня обіцяє появу в її житті зарозумілого, самовпевненого чоловіка, який буде домагатися її розташування.

Яскраво-червоний півень уві сні Віщує пожежу або неконтрольовані емоції, які тяжіють сновидицей. Чорний півень вказує на порочність і зайву імпульсивність сплячою — жінку долають погані думки і почуття, з якими вона намагається боротися.

Молодій дівчині бачити уві сні красивого самотнього півня Віщує знайомство з веселим хлопцем, з яким у сновідіци складуться серйозні стосунки. Жінці бачити півня в оточенні курок передрікає роман з одруженим чоловіком.

Сонник Велеса

Півень уві сні — це Символ сімейного благополуччя, матеріального достатку. Бачити півень разом з курками — до подружнього і сімейного щастя і процвітання. Батькам таке сновидіння вказує на гордість своїми дітьми.

Яскраво-червоний півень за парканом Говорить про небезпеку, яка загрожує сновидицей від будь-якого чоловіка. Молодій дівчині бачити, як півень гордовито і величаво крокує по двору, віщує багатого і знатного нареченого.

Гарний, білий півень уві сні Віщує сильну зайнятість і затребуваність в професійній сфері. Чорний півень віщує спокуси і заборонені бажання, долають сновидицей.

Якщо у півня уві сні неприродно велика голова, то в Реальному житті жінка страждає від тиранії і домінування будь-якого чоловіка. Якщо подібний сон сниться вагітній жінці, то це вказує на народження хлопчика.

Бачити, як півень топче курку, Віщує сновидицей надзвичайний матеріальний приріст.

Сонник Міллера

Прівідевшіеся півень Передрікає щастя, матеріальний достаток, радісні події, вдалий збіг обставин. Сон характеризує сновидицей як ділову, зайняту жінку, вимогливу до себе і до оточуючих людей. Чорний півень вказує на запальність і зарозумілість сплячою.

Півень разом з курками уві сні є Уособленням сімейного благополуччя, достатку і довірчих відносин між подружжям. Якщо подібний сон сниться самотній жінці, то в майбутньому вона зустріне свого майбутнього чоловіка.

Чути крик півня Означає, що незабаром сновидицей братиме участь в конфлікті або виступати в ролі миротворця. Почути самотній крик півня на світанку — до справедливості і перемоги добра над злом. Молодій дівчині подібне сновидіння обіцяє вдале заміжжя.

Бачити двох забіяк півнів уві сні Вказує на сильну конкуренцію в професійній сфері. Побачити, як півень їсть з годівниці, вказує на жадібність другої половинки сновідіци.

Сонник Фрейда

Півень уві сні — Це ознака зради по дурному приводу (з цікавості або з нудьги). Якщо уві сні півень з поважним виглядом ходить по двору, то це вказує на зайву самовпевненість сновідіци в своїй привабливості. Це самовпевненість може зіграти з жінкою злий жарт.

Побачити півня, оточеного курками, Означає зраду партнера сновідіци з чистої цікавості або самолюбства. Півень з великою головою уві сні вказує на егоїзм сновідіци в інтимній сфері.

Сімейний сонник

Побачити уві сні півня Означає наявність у сновідіци співочого або артистичного таланту. Півень поруч з куркою вказує на щастя в особистому житті. Якщо півень уві сні клюнув сновидицей, то в реальності існує незавершена справа, про яку вона благополучно забула.

Чорний півень уві сні Попереджає жінку про можливе пограбування або нападі розбійників. Світлий півень уві сні віщує відкриття, осяяння, несподіване прояснення.

Циганський сонник

Приснився півень — це Символ сильної волі і сміливості, жінці віщує отримання прибутку і слави.

Сонник Лонго

Півень уві сні Вказує на агресивність, нетерпимість, конфліктність. Чути півнячий крик уві сні означає нападки на сновидицей з боку оточуючих людей, нерозуміння близьких. Також сновидіння віщує отримання будь-якої вести здалеку.

Спостерігати за дерущимися півнями Означає виступати в ролі миротворця між посварилися подругами. Почути в сні півнячий крик означає отримання неприємної новини від знайомих людей.

Значення для чоловіка

Півень уособлює господаря будинку, сильного чоловіка, який тримає все під контролем. Сновидіння може вказувати на сильну волю самому сновидіння або на домінування над ним будь-якого людини.

Поява півня в сновидінні Передбачає сновидцу важке суперництво, конкуренцію, проблеми на роботі. Півнячі бої уві сні вказують на серйозні неприємності або проблеми зі здоров’ям. Можливо, сновидец потрапить в непросту ситуацію, вибратися з якої йому допоможе близький друг.

Чорний півень уві сні Означає поява сильного конкурента в любові, вступ в любовний трикутник. Якщо півень уві сні клюнув сновидіння, то в реальності близький друг або родич підставить сплячої людини.

Якщо чоловік уві сні ловить півня, то В реальності йому належить зробити фізично важку, вимотує роботу. Якщо уві сні сновидец вбив півня, то в реальності він зможе домогтися розташування вподобаної дівчини.

Кульгавий півень сниться чоловікові до появи нових друзів і знайомих. Тримати півня за хвіст — значить, поширювати про інших людей неприємні чутки, плітки. Подібна поведінка не прикрашає сновидіння і він може нажити собі безліч проблем.

Хто говорить півень Сниться чоловікові до появи в його житті нав’язливого, балакучого людини. У деяких випадках сновидіння вказує на балакучість другої половинки сновидіння.

Де був півень уві сні?

Бачити півня у дворі Вказує на сімейне благополуччя і матеріальний достаток. Одиноким людям сон віщує зустріч зі своєю другою половинкою, а бездітним парам обіцяє поповнення в родині.

Півень на паркані передрікає велику удачу, несподіване вирішення багатьох проблем. Якщо півень злітає над парканом, то в житті сновидіння незабаром відбудеться чудова подія. Хворим людям сон пророкує зцілення, одужання.

Півень в будинку Віщує небезпеку, яка загрожує житлу сновидцу — це може бути пожежа, пограбування, ремонт та інші побутові неприємності.

Птах нападе і клює

Напад півня на сновидіння уві сні вказує на проблеми на роботі і невдоволення начальства сплячою людиною. Якщо під час нападу півня сновидец відбивається, то в реальності сплячому загрожує звільнення.

Півень, який клюється уві сні — обіцяє, що В дійсності сновидец постраждає від несправедливості, виявиться біля розбитого корита. Якщо від укусу пішла кров, то незабаром сплячий отримає неприємну новину від родичів.

Якщо на мене уві сні нападає чорний півень, то Це вказує на суперництво, конкуренцію, боротьбу з сильною людиною.

Напад півня також Вказує на наявність заздрісників і пліткарів за спиною сновидіння. Якщо уві сні півень нападе на курку, то це віщує порожні розмови і обіцянки, сварку з близькою людиною.

Опис сновидіння в залежності від забарвлення

Багато в чому тлумачення сну залежить від кольору забарвлення півня. Чорний півень уособлює ворогів і конкурентів сновидіння, які намагаються йому нашкодити. Якщо півень уві сні поводиться впевнено і самовпевнено, то спроби недоброзичливців закінчаться успіхом.

Червоний півень передрікає фінансові втрати, матеріальні труднощі, поломка великої техніки. Дівчатам сновидіння обіцяє сварку з коханим, яка закінчиться бурхливим і пристрасним примиренням. У деяких випадках червоний півень є передвісником весілля.

Білий півень уві сні Вказує на наявність у сновидіння великої кількості вірних і відданих друзів. Дівчині тримати уві сні в руках білого півня обіцяє швидке заміжжя.

Яскравий хвіст у півня Віщує пожежу або повінь, яке торкнеться будинку сновидіння. Золотий або жовтий півень уві сні обіцяє виконання заповітних бажань або великий виграш.

Різнобарвний півень уві сні Віщує щастя і надзвичайні події в житті. Тримати різнобарвного півня в руках означає щастя в особистому житті після довгих страждань.

Спіймати або вбити

Вбивство півня уві сні віщує щастя і успіх, позбавлення від обтяжливих проблем і неприємностей на роботі. Зокрема, сновидіння обіцяє підвищення по службі або отримання більш високооплачуваного місця роботи.

Бачити мертвого півня уві сні Вказує на затяжні хвороби і нездужання. Також сновидіння позначає бажання людини дистанціюватися від усіх людей і побути на самоті.

Спіймати півня Означає нажити собі безліч проблем через власну імпульсивності. Спіймати півня і власноруч згорнути йому шию говорить про розкриття таємниць і секретів інших людей.

Обскубувати і готувати мертвого півня Означає, що сновидець занадто багато грошей витрачає на дурниці. Обезголовлений півень уві сні говорить про те, що для реалізації своїх планів і проектів сплячій людині необхідно докласти набагато більше зусиль, ніж він це робить зараз.

Голова півня окремо від тіла Вказує на вчинення дурного вчинку, про який сновидец шкодує.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: