Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

До чого сниться підготовка до весілля?

До чого сниться підготовка до весілля?

Вміти тлумачити сни — цінний навик, завдяки якому можна відкрити завісу таємниці майбутнього і зрозуміти, які ж події піднесе доля. Тлумаченням снів захоплювалися наші предки, не втрачає популярності це містичне захоплення і зараз.

Навіть найзатятіші скептики можуть згадати сни, які були пророчими, що попереджають про ті чи інші події в житті. Якщо довелося побачити сон про підготовку до весілля, варто дізнатися до чого це сниться.

Короткий зміст:

Значення сновидіння

Сонник Міллера

В сонник, складеному американським психологом, дається таке тлумачення: Це добрий знак, наяву ви зможете знайти блискучий вихід з найскладніших ситуацій. Але в той же час вирішальну роль відіграють деталі сну. Якщо ви побачили серед гостей людини в жалобній одежі — до неприємностей в сім’ї, сварок і взаємних образ і претензій.

Приготування до весілля уві сні пішло не так, як годиться, трапився форс-мажор — Наяву варто бути готовим до непередбачених ситуацій, які сильно вплинуть на хід звичних справ. Наснилося, що ви зіпсували весільний наряд (або щось, пов’язане з атрибутикою весілля) — наяву репутації буде завдано шкоди.

Сонник Ванги

Готуватися уві сні до власного весілля незаміжнім людині — Наяву відбудуться зміни, які допоможуть розлучитися з холостяцьким статусом. Побачити такий сон заміжній жінці — чекають клопоти в сфері сімейних інтересів, і клопотати в основному будете не за себе, а в інтересах близьких.

І ще одна деталь сну, розтлумачена в сонник Ванги: при підготовці до весільного торжества розбити щось з посуду — до сліз наяву, до краху надій.

Сонник Лонго

Тлумачення сну про підготовку до весілля в цілому позитивне. Якщо довелося накривати весільні столи — до сприятливого періоду в житті, коли ваші труди будуть гідно винагороджені. Шити весільне вбрання — в реальному житті доля надасть шанс зробити реванш.

Але варто бути уважнішими до деталей сну. Коли уві сні при підготовці до весілля щось впало, розбилося, вийшло з ладу — наяву грядуть незначні, але вкрай неприємні фінансові втрати. Весільні клопоти, суєта, шум, розмови і навіть суперечки при підготовці до весілля — До конфліктів наяву, в які ви ризикуєте бути втягнутим проти своєї волі.

Приміряти весільне вбрання на очах у другої половинки — є загроза зради і того, що у відносини втрутиться третя людина, що переслідує свої інтереси.

Сонник Нострадамуса

Пророкує: Приготування до весілля можна побачити напередодні значних подій, пов’язаних з сім’єю, родом, кровними родичами. Збиратися на свою розкішне весілля — до зустрічі з приємними людьми, спільної сприятливої діяльності. Вибирати весільний наряд — до скороминущим радощів. Запрошувати гостей — до зустрічі з людьми зі свого минулого.

Англійська сонник

Такий сон сниться напередодні значних змін в житті, в яких будуть порушені фінансові сторони буття.

Збиратися на чуже торжество

Сон, в якому ви збираєтеся на чуже весілля, попереджає, що наяву належить випробувати сумніви, з’явиться якийсь вибір і рішення буде прийняти досить складно.

Сонник Лонго попереджає:

В сонник Ванги тлумачення бачення зі світу мрій таке:

Весільна зачіска

Сон, в якому збираєтеся на весілля і робите гарну зачіску, обіцяє радісні зміни в житті.

Тлумачення з сонника Ванги:

Тривожні асоціації викликає сон, в якому весільну зачіску доводиться робити з тьмяних, ослаблених волосся. І сонники підтверджують це:

В сонник Міллера можна прочитати тлумачення: робити уві сні зачіску для весільного торжества комусь іншому, незнайомій людині — такий сон попереджає про втрату душевної рівноваги і витрачені зусилля, які не принесуть бажаного результату. Робити зачіску для весільного торжества неприємного вам людини — до легковажних вчинків наяву, які можуть мати неприємні наслідки.

Робити уві сні зачіску на весілля собі самостійно з сильних, здорових волосся — Хороший сон, який обіцяє сприятливий період в житті, і до цього стану прийдете завдяки своїй праці і старанням.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: