Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

До чого сниться покійник лежить в труні?

До чого сниться покійник лежить в труні?

Небіжчик в труні уві сні є несприятливою ознакою, що пророкують перешкоди і втрати на шляху до мети. Якщо в труні лежить вже загиблий чоловік, знайомий сновидцу, то подібний сон вказує на те, що небіжчик намагається щось сказати, застерегти від чогось. Далі розглянемо докладніше до чого сниться покійник в труні.

Короткий зміст:

Тлумачення за різними сонникам

Сонник Гришиной

Бачення уві сні небіжчика в труні — Це уособлення страху, туги і пригніченості сновидіння, його розгубленого стану духу. Самому нести труну на руках (або плечах) віщує прибуток, фінансове благополуччя. Власноруч сколотити труну говорить про підвищення по кар’єрних сходах, успіху в навчанні.

Лежати в труні означає, що людина нудьгує по отриманню освіти, своїм студентським рокам. Це також говорить про те, що сновидцу не вистачає інформації для вирішення будь-якої задачі. У цьому випадку не варто пишатися, а краще піти за порадою до більш знає, досвідченій людині.

Бути небіжчиком уві сні, над яким плачуть друзі і родичі, Вказує на появу перешкод на шляху до задуманої мети. Бачити закрита труна, який закопується в землю, означає подія, яке сновидец намагається забути, але не може.

Розкопувати чужу могилу уві сні, відкривати труну з покійником Передрікає швидке розкриття будь-якої таємниці, таємниці. Сновидець повинен пам’ятати, що все таємне рано чи пізно стає суспільним надбанням, тому до розкриття деяких своїх секретів доведеться підготуватися і морально, і матеріально.

Сонник Шемінской

Бачити знакового живої людини в труні Як небіжчика віщує удачу сновидцу і хороші відносини з приснився суб’єктом. Молодим закоханим людям подібний сон передвіщає швидке одруження.

Заміжнім людям Сон пророкує успіх у справах і отримання прибуткового, вигідної пропозиції. Самому перебувати на місці небіжчика означає, що в реальності сновидцу вдасться благополучно завершити давно розпочату справу.

Сонник Феломена

Приснився незнайомий небіжчик в труні — Це провісник фінансового прибутку, поліпшення матеріального становища. Якщо небіжчик в труні плаче, то це закликає сновидіння проявити обережність і обачність, бо незабаром стануться події, які виб’ють грунт з-під ніг.

Бачити відкритий труну без кришки з небіжчиком означає, що сновидіння очікують великі нещастя наяву. Втратити кришку від труни або розбити її — значить, плани людини успішно втіляться в життя.

Закриту труну Вказує на невдачу, приховане хвилювання сновидіння. Ожилий мрець говорить про несподіване, незапланований приїзд гостей. Також можливе збільшення доходів людини, отримання премії або іншої грошової нагороди.

Якщо небіжчик уві сні Ожив прямо в труні, це віщує отримання позитивних емоцій — зустріч зі старими друзями, веселе свято і так далі. Бачити, як мрець перевертається в труні, означає розвиток поточних справ, отримання несподіваного припливу сил, натхнення в творчих звершеннях.

Велика кількість небіжчиків в гробах Вказує на те, що незабаром життя сновидіння зміниться кардинальним чином, але в яку саме сторону — поки невідомо. Дві труни з покійниками позначають нелегкий вибір між двома варіантами в реальності. Можливо, подібний вибір пов’язаний зі сферою романтичних відносин.

Особисто нести труну з мерцем Обіцяє сплячому успіх, успішне завершення будь-якого підприємства. Але нічого не дається просто так, і для досягнення результату необхідно докласти зусиль і час.

Сімейний сонник

Бачити труну з покійником у будинку Віщує невдалий шлюб, руйнування сім’ї, нещасну, навіть трагічну любов. Бачити себе на місці мерця Попереджає про важкі захворювання або розлад відносин з близькими людьми, можливо, навіть припинення спілкування на багато років.

Нести труну на плечах говорить про те, Що сновидіння «заганяють» на роботі, що він сильно втомлюється через безліч обов’язків і справ. Такий робочий графік може негативно позначитися на здоров’ї сплячого.

Циганський сонник

Сон з небіжчиком в труні Передрікає людині довге життя і міцне здоров’я, продовження молодості. Ожилий в труні небіжчик віщує поява в житті сплячого безліч неприємностей в особисте та сімейне життя.

Англійська сонник

Відкритий труну з покійником Віщує великі нещастя, печалі і смутку в житті. Сонник вказує, що подібні біди неможливо уникнути і доведеться змиритися зі своєю долею.

Бачити дешевий, дерев’яний, Погано збитий труну вказує на злидні, тяжке становище сновидіння. Якщо труну дорогою, розкішний, виготовлений із золота, то це пророкує успіх і багатство, щасливий випадок, який «прийде» з іншої країни.

Сонник Чжоу-Гуна

Бачити ожилого мерця уві сні — Значить, незабаром сновидец буде приймати в своєму домі гостей. Також подібний сон вказує на швидкий переїзд сновидіння, зміну обстановки. Бачити, як закопують в землю красивий, розкішний труну, означає спокійне, розмірене життя, а також отримання будь-якого прибутку.

Бачити, як мрець встає з труни, заводить розмову з присутніми на похоронах людьми, Віщує якесь нещастя, чорну смугу в житті. У снах не варто заводити розмову з небіжчиками, інакше можна накликати на себе численні біди і випробування.

Бачити себе на місці мерця в гробі — до щасливого результату справи, до успіху в особистому житті. Мертва дитина в труні вказує на поповнення сімейства, а також на швидке весілля.

Сучасний сонник

Бачити повсталого мерця Говорить про небезпеку, про образу, нанесеною мстивому людині, який неодмінно завдасть удару у відповідь. Також сновидцу може загрожувати потрапляння в аварію або напад злочинців.

Плаче мрець Означає майбутню сварку з родичами, гучний сімейний скандал. Конфлікт матиме безліч неприємних наслідків, навіть негативно позначитися на стані духу сновидіння.

Труп з відкритими очима в труні Передрікає грошову прибуток з несподіваного боку — це буде досить приємний і вигідний сюрприз. Крім того, сон вказує на придбання нових речей в будинку або отримання дорогих подарунків від кого-небудь.

Випав з труни небіжчик Вказує на тугу сновидіння по рано пішов близьким людям, по небажанню їх відпускати, прощатися з ними.

Померлі родичі

Сон з спочилим родичем має кілька значень: з одного боку, сон передвіщає неприємності і проблеми, втрату матеріальних засобів, з іншого — є попередженням про небезпеку життю та здоров’ю сновидіння, з третьої — відображає тугу сплячого по померлому, небажанні відпустити покійного людини.

Бабуся або дідусь сняться перед будь-яким важливою подією в житті, слід звернути увагу на оточення і на фінансову сторону справи. Бачити уві сні покійну маму або померлого батька попереджає про проблеми зі здоров’ям — сновидцу необхідно найближчим часом пройти медичний огляд.

Покійний брат або сестра уві сні вказує на те, що близька людина наяву потребує підтримки і допомоги сплячого. Загиблий друг або подруга означає, що сновидцу необхідно прислухатися до чиєї-небудь раді в реальності і слідувати йому.

Уві сні воскрешати померлого родича — значить, насправді будь-яка людина має на сновидіння погане, згубний вплив. В даний період життя сплячого краще не починати ніяких підприємств, не вступати в нові романтичні відносини і не вкладати великі суми грошей в сумнівні справи.

Сон, в якому мертвий родич лежить в труні, Говорить про несправедливість, з якою сновидец зіткнувся в своєму житті. Це також свідчить про можливе обмані, навіть шахрайстві з боку знайомої людини.

Цілувати померлої людини Означає розлучитися зі своїми страхами і фобіями, втратити сумніви і стати більш впевненим у собі. Піти за загиблими кудись — до депресії, важкої хвороби і навіть власної загибелі. Бачити відразу декількох загиблих родичів говорить про нестабільність нервової системи людини, розвитку у нього психічних захворювань.

Сон, в якому сновидец бере щось з рук померлого, Віщує довге життя.

Ожилий небіжчик

Небіжчик встає з труни уві сні — це сприятливий знак, що передвіщає грошове надходження і рішення багатьох матеріальних проблем сновидіння. Бачити, як труну з ожилим мерцем пливе по воді, пророкує отримання не просто великий, а величезної суми грошей.

Якщо небіжчик вистрибує з труни, то це, навпаки, Віщує бідність і зниження соціального статусу. Не виключено, що сновидець втратить роботу або залишиться без засобів до існування, тому варто підготуватися до нелегких часів.

Плаче мрець вказує на неприємності, сварки і незначні втрати грошей. Якщо повсталий мрець лається і проклинає оточуючих, це означає, що сплячий відчуває за собою будь-яку провину перед померлим чоловіком за помилки, які вже не в змозі виправити.

Бачити, як небіжчик ворушиться, але не встає з труни, застерігає про загибель самого сновидіння або його близької людини. Якщо мрець ожив і перевертається в труні, це вказує на повернення старих боргів і виконання обіцянок.

Померлий розмовляє уві сні зі сновидцем — Значить, в реальності сплячий нехтує будь-яким радою або інформацією, що надійшла. Можливо, людина сама собі боїться зізнатися в відкрилася правді.

Багато мертвих людей

Безліч небіжчиків в гробах — це ознака завершення будь-якої фази в своєму житті, зокрема, романтичних відносин. Для молодих вільних людей подібний сюжет означає зв’язування себе узами шлюбу. Сімейним парам сновидіння віщує безбідне життя, благополуччя, а людям у віці — отримання звісток від рідних.

Мертві люди в гробах в церкви означає перешкоди і нещастя, а також потрапляння в аварію, нещасний випадок. Також сон говорить про важку, але низькооплачуваною роботі, яку доведеться людині виконати.

Якщо безліч мерців з трун несподівано оживуть, це пророкує приїзд далеких родичів. Бачити велику кількість закритих трун — до трагічних подій в житті.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: